• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwsze spotkania z erotyką

Mężczyzna

1na100

Cichy Podglądacz
Oczywiście, ze pamiętam bo były to katalogi bon prix gdzieś przypadkowo znalezione w domu. Oczywiście po przejrzeniu ich znalazłem strony z bielizną i strojami kąpielowymi. Potem, pierwsza, świadoma, przyjemna erekcja i tak poszło do dzisiaj ;p.
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Oczywiście, ze pamiętam bo były to katalogi bon prix gdzieś przypadkowo znalezione w domu. Oczywiście po przejrzeniu ich znalazłem strony z bielizną i strojami kąpielowymi. Potem, pierwsza, świadoma, przyjemna erekcja i tak poszło do dzisiaj ;p.
Chcesz powiedzieć, że prenumerujesz gazetki bon prixa? :D
 
Mężczyzna

Speed1986

Nowicjusz
Ja zaczynałem od gazety wamp pierwszy spust podczas oglądania,czytania i fantazjowaniu o seksie z kobietami z gazety wamp,nie musiałem za dużo masować kutasa bo w tym wieku stał prawie cały czas
 
Mężczyzna

krieger

Cichy Podglądacz
Kiedy wystarczająco podrosłem aby podczas buszowania w rodzinnej biblioteczce sięgnąć najwyższej półki (miałem może z 8/9 lat), to moją uwagę zaczęły zwracać ciekawe okładki a napis TYLKO DLA DOROSŁYCH tym bardziej zachęcał do zajrzenia do środka. Czytało się ukradkiem te pikantne opowieści z wypiekami na twarzy i dziwnym mrowieniem w podbrzuszu próbując sobie wybrazić jak może wyglądać cały ten seks ;). Ta pozycja chyba najbardziej zapadła mi w pamięć.

proxy-image
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry