• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie, wolicie lizać swoje partnerki, czy robić palcówkę?

Mężczyzna

tantraManiac

Seks Praktykant
Obie formy pieszczot są wspaniałe zarówno dla mnie jak i dla partnerki. Wszytsko zależy od dnia, nastroju i okoliczności. Palcówkę łatwiej zrobić gdzieś w plenerze, na imprezie czy nawet samochodzie. Do minetki potrzeba więcej prywatności :).
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Obie formy pieszczot są wspaniałe zarówno dla mnie jak i dla partnerki. Wszytsko zależy od dnia, nastroju i okoliczności. Palcówkę łatwiej zrobić gdzieś w plenerze, na imprezie czy nawet samochodzie. Do minetki potrzeba więcej prywatności :).
Nie zapominaj o połączeniu: mineta, palcówka i squirt :) do tego potrzeba intymności, prywatności, kameralnego nastroju :) A z całą resztą się zgadzam.
 
Mężczyzna

_povg_

Podrywacz
Lizać! W miarę możliwości najlepiej często i długo :)
Cipki najlepiej naturalne w swoim smaku i zapachu, a nie takie bezpośrednio po kąpieli :p
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Z pewnością powiem, że ja osobiście nie lubię kobiecie robić palcówki. Zdarzyło się to nie raz ale uważam że wolę wsadzić języczek lub penisa niż paluchy.
Ale z chęcią patrzył bym jak sama się bawi paluszkami, zabawkami, a nawet jak inna jej koleżanka ją rżnie straponem.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
A wbrew powszechnie panującej tu opinii wolę, palcoweczki, większość zresztą partnerek też to preferowała, po prostu wiksza kontrola, fajniejsze bodźce, kontrola nad szybkością, wrazliowscia ucisku, po prostu lepiej i juz. Ale żeby nie było, w czasie gry wstępnej czemu nie, na chwilę byle bez mlaskania, na chwilę bez zbytniego rozczulania, walory widokowe głównie pozostają potem w pamięci a w połączeniu z delikatnym akcentem onanistycznym partnerki,....
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Jedno z drugim da radę fajnie zgrać, powoli aczkolwiek do celu, a potem przyjemność z patrzenia, jak to wszystko jej dało to ci najlepsze 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry