• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak dlugo mozna sie masturbowac nie robiac przerwy (ile razy dziennie)Panie i Panowie???

Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Moja mała 4 godziny mi trzepala i pomagała ustami a jak strzeliłem to powiedziała że aż do nosa doszlo możliwe to jest???
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Nowicjusz
Ja juz dwa tygodnie minimum 6 razy dziennie
Ja nie mam pojęcia jak to jest być bez masturbacji. Osobiście bardzo lubię się depilować i następnie dokładnie się wykremowac i z dużą ilością olejku walić sobie kutasa. Chciałbym się masturbowac na oczach kobiety która jest podniecona i z ochotą zrobi robótkę ręczna
 
Mężczyzna

Dr Sex

Cichy Podglądacz
Ja się wysysam raz na kilka dni, aby zregenerować siły, ale zdarza się, że tydzień daję sobie na wstrzymanie dla lepszych doznań i obfitych strzałów. 😋😋😋
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Jeżeli sama siebie masturbuję to max. jaki udało mi się osiągnąć to 5 orgazmów, jedn po drugim. Jeżeli jestem masturbowana przez faceta (palcami, zabawką) to nie wiem ile razy dojdę raz po razie przez godzinę zabaw (tak orgazm wielokrotny, tak intensywna zabawa zabawką plus szybki i mocny masaż łechtaczki palcami i są wielokrotne szczytowania, orgazm za orgazmem i squirt)
 
Mężczyzna

Tadeusz1965

Cichy Podglądacz
Jeśli o to chodzi to ja ogólnie dochodzę bardzo wolno. Masuje się wolno tak by cały czas członek mocno stał. Masuje główkę a potem dolną część z jajkami cały czas naciągając skórę bardzo mocno. Mogę tak bardzo długo. Lubię być cały czas bardzo twardy. Mój rekord to ponad 2 godziny non stop. Potrafię to robić kilka razy na dzień.
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Jeśli o to chodzi to ja ogólnie dochodzę bardzo wolno. Masuje się wolno tak by cały czas członek mocno stał. Masuje główkę a potem dolną część z jajkami cały czas naciągając skórę bardzo mocno. Mogę tak bardzo długo. Lubię być cały czas bardzo twardy. Mój rekord to ponad 2 godziny non stop. Potrafię to robić kilka razy na dzień.
Lubię robic dokładnie tak sammo 😈😈😈😈
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Moja najdłuższa zabawa trwała ok. 2h. Wiem, że nie jest to wyczyn ale ja mam bardzo silne orgazmy i czasem przychodzą nawet chwilę po tym jak już skończę się bawić i odpoczywam.
Podobnie ale mój jak dotąd życiowy rekord to 1h ciągłych orgazmów bez przerwy jeden po drugim do upadłego. Mineta, facesitting, palcówka, squirt, magic wand, bondage.

To nie był orgazm, to było "rodzenie" wielkiego O!
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry