• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie, czy macie coś przeciwko nieogolonym nogom u kobiet?

Czy przeszkadzają wam nieogolone nogi u kobiet?

  • Tak, przeszkadza mi to podczas seksu

    Votes: 56 45,9%
  • Nie przeszkadza mi to podczas seksu

    Votes: 51 41,8%
  • Tak, przeszkadza mi w sukience itp.

    Votes: 60 49,2%
  • Nie przeszkadza mi w sukience itp.

    Votes: 26 21,3%

  • Total voters
    122
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
biorąc pod uwagę sam sex z minetką, to nie przeszkadza mi owłosienie na nogach czy pusi. Sytuacja zmienia się jeśli gra wstępna kręci się wokół masażu całego ciała, w tym wypadku nie tyle przeszkadzają mi zarośnięte nogi a jedynie uczucie pod dłonią skrzeczących włosów.
 
Z

Zgadnijktotojest

Guest
Wolę wydepilowane, ale włoski też mi nie przeszkadzają, wszystko kwestia podejścia partnerki do tematu :) jeśli to skubana wariatka to niech ma nawet i włoski między palcami 😂😂😂😂😂😂 żart
 

KonserwaMan

Cichy Podglądacz
Tak sobie myślę, że gdyby kobieta miała na nogach owłosienie praktycznie niezauważalne, to mogłaby w ogóle nóg nie golić. Jednak takiej nie spotkałem.
 
Mężczyzna

leigh

Cichy Podglądacz
Zdjęcia z Internetu:
Na tych z internetu wygląda to co najmniej niesmacznie. Może jak ktoś lubi męskie to mu będzie pasowało, jednak ja gustuję w ogolonych. Osobiście nigdy nie widziałem tak zapuszczonych u dorosłych kobiet.
Z tego co się domyślam jesteś młodą dziewczyną, także owłosienie jeszcze się tak nie rzuca w oczy, choć jest widoczne. Właściwie to wyglądają jak nogi młodej nastolatki, której dopiero zarastają. Nie mój gust, ale jak widać powyżej znajdziesz koneserów
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Na tych z internetu wygląda to co najmniej niesmacznie. Może jak ktoś lubi męskie to mu będzie pasowało, jednak ja gustuję w ogolonych. Osobiście nigdy nie widziałem tak zapuszczonych u dorosłych kobiet.
Z tego co się domyślam jesteś młodą dziewczyną, także owłosienie jeszcze się tak nie rzuca w oczy, choć jest widoczne. Właściwie to wyglądają jak nogi młodej nastolatki, której dopiero zarastają. Nie mój gust, ale jak widać powyżej znajdziesz koneserów
Mam rozumieć, że np. spodobałaby ci się ubrana dziewczyna (z twarzy, kształty), ale na randce gdyby doszłoby do czegoś, rozebrałaby się, to byś powiedział "sorry laska, ale znikaj mi z oczu"
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie to każdy ma jakiś swój gust, no chyba że ktoś jest wyjątkowo szpetny wtedy bierze co los da. Ja osobiście preferuje kobiety szczupłe a najlepiej wysportowane. Ot taki a nie inny mam gust. Jeżeli chodzi o sam sex choćby przygodny to każdy ma jakieś oczekiwania i jeżeli ktoś jest choć trochę obrotny to łatwo znajdzie kogoś kto trafia w jego gust i komu sam się podoba. Jeśli chodzi o spławianie kogoś po rozebraniu to czemu nie? Jeżeli wiesz że znajdziesz kogoś kto spełni jakieś twoje oczekiwania to po co się męczyć z kimś kto ich nie spełnia. Sex czy randka to nie ślub żeby ktoś miał jakieś zobowiązania.
 

Halred

Erotoman
Mam rozumieć, że np. spodobałaby ci się ubrana dziewczyna (z twarzy, kształty), ale na randce gdyby doszłoby do czegoś, rozebrałaby się, to byś powiedział "sorry laska, ale znikaj mi z oczu"
Pewnie byłoby podobnie jak gdybyś spotkała przystojniaka, a kiedy zaczęłabyś się do niego dobierać, to okazałoby się, że jest z higieną mocno na bakier w tamtych rejonach.
 

KonserwaMan

Cichy Podglądacz
Pewnie byłoby podobnie jak gdybyś spotkała przystojniaka, a kiedy zaczęłabyś się do niego dobierać, to okazałoby się, że jest z higieną mocno na bakier w tamtych rejonach.
W przypadku autorki tematu mówimy o dziewczynie, która włoski na nogach ma ledwo zauważalne i dlatego nie widzi potrzeby golenia ich. To naprawdę nie ma związku z higieną. Wolałbyś np. wszędzie wydepilowaną karynę z patologii, która nie ma wszystkich zębów?
 

Halred

Erotoman
W przypadku autorki tematu mówimy o dziewczynie, która włoski na nogach ma ledwo zauważalne i dlatego nie widzi potrzeby golenia ich. To naprawdę nie ma związku z higieną. Wolałbyś np. wszędzie wydepilowaną karynę z patologii, która nie ma wszystkich zębów?
A gdzieś pisałem nogach autorki? Albo o związku z higieną?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry