• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

PANIE ile wytrzymujecie bez masturbacji?

Kobieta

aga_46

Cichy Podglądacz
Też zauważam u siebie podobną tendencję, nie mam pojęcia jak to działa i czy to jest powiązane z okresem czy może z dniami płodnymi ale obserwuje u siebie momenty pewnej wzmożonej aktywności... na co dzień o tym nie myślę aż tu nagle trach na jakiś 9-6 dni przed okresem bez przerwy myślę o sexie... czuję wtedy wręcz pewien przymus żeby się zaspokoić bo inaczej chodzę taka nabuzowana, że szok... 🙈🙈🙈
mam tak samo.. w zalezności od momentu w miesiącu. albo jestem zakonnicą albo mogę ręki z majtek nie wyjmować ;)
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Jak mam zapewniony seks stale to nie ma problemu, w okresach posuchy - na jakichś wyjazdach grupowych typu wyjazd integracyjny z ludźmi z pracy to mi się i 5 dni zdarza. Ale pozostałe dni to najchętniej przynajmniej raz dziennie.
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Moja partnerka nie czuje potrzeby masturbacji, wręcz odpycha ją jej pochwa i myśl o tym, że miałaby sobie w nią wsadzić palce albo jakąś zabawkę.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry