• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Otwieranie drzwi nago.

Mężczyzna

intrygo

Nowicjusz
Zakładamy taki temat, gdyż nie możemy znaleźć podobnego. Zwracamy się z pytaniem czy ktoś z was miał okazję otwierać drzwi nago lub w samym ręczniku czy szlafroku? Sami z siebie lub z okazji jakiegoś zakładu. Chętnie się dowiemy i przedyskutujemy tą sytuację i opowiemy o swoich.
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Ja mam podobne doświadczenie, lecz to ja stalem nagi ale po drugiej stronie drzwi. Umówiona akcja z inicjatywy spotkania z dziewczyną która chciała spróbować czegoś innego
 
Mężczyzna

axell74

Cichy Podglądacz
ok, skoro tak. Z żoną często robimy sobie wypady do innych miast, wynajmujemy jakies mieszkanie na dwa dni, zazwyczaj facetom od dostarczania jedzenia otwierała nago, ona to bardzo lubi, nie krępuje sie nagości. W domu zdarzało się latem gdy się opalała nago w ogrodzie że jak DPD chłopak przyjeżdżał to nie ubierała się odbierając paczkę.
Ja jestem rogaczem od wielu lat, moja zona jak sie spotykała z facetami na takich wyjazdach dostawałem też czasem zadanie odbioru jedzenia nago, to były pomysły jej.
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
ok, skoro tak. Z żoną często robimy sobie wypady do innych miast, wynajmujemy jakies mieszkanie na dwa dni, zazwyczaj facetom od dostarczania jedzenia otwierała nago, ona to bardzo lubi, nie krępuje sie nagości. W domu zdarzało się latem gdy się opalała nago w ogrodzie że jak DPD chłopak przyjeżdżał to nie ubierała się odbierając paczkę.
Ja jestem rogaczem od wielu lat, moja zona jak sie spotykała z facetami na takich wyjazdach dostawałem też czasem zadanie odbioru jedzenia nago, to były pomysły jej.
Pozazdrościć takiej żony szczęściarzu. Wiele bym dał żeby i moja taka była
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
ok, skoro tak. Z żoną często robimy sobie wypady do innych miast, wynajmujemy jakies mieszkanie na dwa dni, zazwyczaj facetom od dostarczania jedzenia otwierała nago, ona to bardzo lubi, nie krępuje sie nagości. W domu zdarzało się latem gdy się opalała nago w ogrodzie że jak DPD chłopak przyjeżdżał to nie ubierała się odbierając paczkę.
Ja jestem rogaczem od wielu lat, moja zona jak sie spotykała z facetami na takich wyjazdach dostawałem też czasem zadanie odbioru jedzenia nago, to były pomysły jej.
Szkoda, że nie mogę mojej namówić. Kręci mnie takie pokazywanie się :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry