• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Otwieranie drzwi nago.

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Coś w tym stylu?: Dzwonek do drzwi. Wiedziałam, że to kurier, narzuciłam na nagie ciało szlafroczek i poszłam otworzyć. Jaki mlody?! Rozchyliłam górę szlafroka, tak żeby mógł zobaczyc piersi. Ale zrobił minę! Ha, ha ha. Fajne..........
 
Mężczyzna

intrygo

Nowicjusz
Coś w tym stylu?: Dzwonek do drzwi. Wiedziałam, że to kurier, narzuciłam na nagie ciało szlafroczek i poszłam otworzyć. Jaki mlody?! Rozchyliłam górę szlafroka, tak żeby mógł zobaczyc piersi. Ale zrobił minę! Ha, ha ha. Fajne..........
Nie ważne w jakim stylu, ważne żeby kobiety się wypowiedziały na ten temat. Może nawet swoim ukochanym tego nie mówiły a tutaj mogą napisać
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Coś w tym stylu?: Dzwonek do drzwi. Wiedziałam, że to kurier, narzuciłam na nagie ciało szlafroczek i poszłam otworzyć. Jaki mlody?! Rozchyliłam górę szlafroka, tak żeby mógł zobaczyc piersi. Ale zrobił minę! Ha, ha ha. Fajne..........
Otwieram drzwi a tam zonk, kurierem jest dziewczyna i widzę, że piersi ma ładniejsze niż moje. Ale peszek 😕😜
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry