• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Osoby poznane na tym forum

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ale nawet na forum są prawdziwe fotki, autoryzacja mimo wszystko działała. I nie mówię o fotkach facetów.
Część z nich być może, jednak widziałam tutaj fotkę dziewczyny nie pamiętam imienia (powiedzmy że Kasia) na forum erotycznym w federacji rosyjskiej Kasia była już Tamarą a na pewnej anglojęzycznej stronie miała już na imię Claudia 🙂
 
Mężczyzna

007regis

Nowicjusz
Ogólnie tak ja wszędzie, trzeba uważać. Trafi się pewnie masa oszustów i oszustek - bo oszustwo to nie domena wyłącznie facetów. Mi udało się poznać fantastyczną osobę.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
O nie, co żem ja poczynił teraz moje fotki będę na xxx gej stronach... catfish i te sprawy, dobrze że przytyłem :) teraz wyglądam jak Kim Namjoon bez operacji plastycznych :)
 

Selena

Cichy Podglądacz
O nie, co żem ja poczynił teraz moje fotki będę na xxx gej stronach... catfish i te sprawy, dobrze że przytyłem :) teraz wyglądam jak Kim Namjoon bez operacji plastycznych :)
O ile dla mężczyzny może to nie mieć
znaczenia, to jednak myślę ze dla kobiety która wysyła fotke tylko jednemu poznanemu a nie na prawo i lewo jednak może być to krępujące i stresujące.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
O ile dla mężczyzny może to nie mieć
znaczenia, to jednak myślę ze dla kobiety która wysyła fotke tylko jednemu poznanemu a nie na prawo i lewo jednak może być to krępujące i stresujące.
Zgadzam się, tu poznałem sympatyczna osobę która krepowała się i stresowała pokazaniem fotek (o które sam nie nalegałem aby nie było żem ja zły wilk jest) ale nie chciała pokazywać bo jej ex wkręcał jej, ze jest za gruba i sugerował aby schudła... a faceci wiadomo, nawet sami mi wysyłali do oceny, bo myśleli że kobieta jestem...
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ale nawet na forum są prawdziwe fotki, autoryzacja mimo wszystko działała. I nie mówię o fotkach facetów.
Dokładnie, kilka razy dostałem fotki ale do dalszej "współpracy" poprosiłem o autoryzację, kartka, napis. W kilku przypadkach kontakt się urwał a w kilku dostałem co chciałem. Niestety odległości lub wygląd pań wskazywały, że nic z tego nie będzie :p
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
oczywiście, że przez przypadek wyskoczył mi nagi facet BBC, gdy coś przeglądałem ale ja nie odpowiadam za wyskakujące ,,reklamy,, pop up. Kim nie moja liga.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Dokładnie, kilka razy dostałem fotki ale do dalszej "współpracy" poprosiłem o autoryzację, kartka, napis. W kilku przypadkach kontakt się urwał a w kilku dostałem co chciałem. Niestety odległości lub wygląd pań wskazywały, że nic z tego nie będzie :p
Właśnie sobie uświadomiłam, że nigdy w życiu nikt nie kwestionował prawdziwości moich zdjęć ani nie prosił o autoryzację. Nawet bym nie pomyślała żeby autoryzować.
Prawdę mówiąc namieszałeś mi teraz głowie :) To tak jakby to co ja robię to był kompletnie inny świat. Czy aby to to same forum?
 
Mężczyzna

stary62

Seks Praktykant
Myślałem że można rozmawiać o wszystkim a mnie to potrzebne ale kilka zdań i ktoś znika. Mam 60 lat jest ktos podobny wiekiem najlepiej kobieta chyba ze chlop chce sie wymienić spostrzeżeniami
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry