• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Osoby poznane na tym forum

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Mów mi tak jeszcze, a jakiem retnu z wielką przyjemnościom odgryzę Ci kawal pośladka!
Serio!
Nie jestem forumowym dżentelmenem.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Dziękuję. A podobno jestem antyspołeczna.
Nie ma za co! 🙂 Według innych... Część z tych tekstów to pewnie ploty. Ludzie generalnie lubią pieprzyć 3 po 3 aby pieprzyć. Ludzie gadali, gadają i będą gadać. Też podobne komentarze słyszałam w młodości... Że mruk, głaz, zimna flądra, wyprana z duszy i emocji, że aspołeczna itp itd... Tylko że nie wiedzieli że ja introwertyczka. Czasem brali mnie za autystyka bądź aspengerowca... Czasem mówili że ja nienormalna... Zabrakło im wiedzy i świadomości czym jest introwertyzm. Później część z nich gdy nabrała tej wiedzy zaczęła się głupio czuć i mnie przepraszać, część nadal siedzi betonowo w swoim utwierdzeniu. Co poradzisz🤷 Uśmiechnij się🙂 głowa do góry i dalej idź dumnie przez życie. Przejmuj się i bierz zdanie tylko tych osób z którymi się liczysz, na których Ci zależy i których kochasz i chcesz się przyjaźnić. Miłego dnia😉
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie spotkałem się z dwoma osobami z forum i ale spotkania nie miały nic wspólnego z tematyką forum. Dodam że w obu przypadkach obaj to chłopaki. Wyskoczyliśmy na piwko i pogadaliśmy trochę o grach trochę o głupotach i wymieniliśmy się numerami. Z żadna kobieta z forum nigdy się nie spotkałem ale i sam nigdy nikogo nie zapraszałem. Zresztą założę się ze wiele osób z forum myśląc o spotkaniu z innym użytkownikiem z góry zakłada że będzie ono związane z seksem co nie musi być prawdą.
 
Kobieta

Grzeczna żonka

Cichy Podglądacz
Jest to mało prawdopodobne, tu raczej sa osoby które wolą pisać niż przechodzić do reala.
Bo pomijając normalność, sporo tu osób, które mają zaburzenia tożsamości. To nie wiem czy gwiazda internetu jest w stanie zaświecić w realu 😄
założę się ze wiele osób z forum myśląc o spotkaniu z innym użytkownikiem z góry zakłada że będzie ono związane z seksem co nie musi być prawdą.
Ajć! Też się założyłam i niestety wygrałam...
 
Mężczyzna

Wetogether21

Cichy Podglądacz
Nowy na forum początkuje w temacie cybera Ochotę gigantyczną mam i u rodziwego ***ta w sam raz na ekran twojej komórki, tylko zabawa zadych pieniędzy, właśnie zaczynam więc jak coś to teraz czy co to wszystko zapraszam 🤤🤤🤤🤤👃💊👉👆👈
 
Mężczyzna

Michalm7424

Cichy Podglądacz
Jest to mało prawdopodobne, tu raczej sa osoby które wolą pisać niż przechodzić do reala.
Sporo profili kobiecych to mężczyżni.
Ona wielu tu wylewa swoje frustracje, wyżywając sie na innych 🤣
Dokładnie. Na wszystkich forach i czatach większość to oszuści i ściemniacze
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Chciałabym przestrzec wszystkich przed wysyłaniem własnych fotek (nawet tych bez twarzy) opiszę sytuacje która mnie dotyczy. Poznałam tutaj miłego i sympatycznego człowieka wymiana korespondencji trwała ponad rok czasu, pisał do mnie praktycznie codziennie od samego początku prosił o fotki gdzie dyplomatycznie mu odmawiałam jednak ten wątek często przewijał się w naszej korespondencji. Postanowiłam wysłać mu zdjęcia biustu o które tak bardzo prosił. Oczywiście to nie były moje fotki, efekt jest taki że kontakt w poprzedniej formie urwał się, wysłane fotki widziałam w internecie na innym forum o tematyce erotycznej gdzie przez kogoś były podpisane jako "moja żona" 🙂🤣😂
Natomiast od tego człowieka otrzymałam dwie wiadomości napisane w podobnym tonie że '' w końcu mnie namierzył " co wyjątkowo mnie rozbawiło 🤣😂🤣🤣😂🤣
 
Mężczyzna

007regis

Nowicjusz
Nie ma za co! 🙂 Według innych... Część z tych tekstów to pewnie ploty. Ludzie generalnie lubią pieprzyć 3 po 3 aby pieprzyć. Ludzie gadali, gadają i będą gadać. Też podobne komentarze słyszałam w młodości... Że mruk, głaz, zimna flądra, wyprana z duszy i emocji, że aspołeczna itp itd... Tylko że nie wiedzieli że ja introwertyczka. Czasem brali mnie za autystyka bądź aspengerowca... Czasem mówili że ja nienormalna... Zabrakło im wiedzy i świadomości czym jest introwertyzm. Później część z nich gdy nabrała tej wiedzy zaczęła się głupio czuć i mnie przepraszać, część nadal siedzi betonowo w swoim utwierdzeniu. Co poradzisz🤷 Uśmiechnij się🙂 głowa do góry i dalej idź dumnie przez życie. Przejmuj się i bierz zdanie tylko tych osób z którymi się liczysz, na których Ci zależy i których kochasz i chcesz się przyjaźnić. Miłego dnia😉
Wiesz jak ktoś jest betonem to nie warto tracić czasu na taką osobę. W pełni się z Tobą zgadzam
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Dobra przescrolowałam temat od początku widząc ewolucję na tym forum.

Przyznaje się sama poznałam tu ludzi. Realnie ( z obecnego składu) znam jedną. I tak spotykaliśmy (spotykamy się?) na seks. Choć też były "zwykłe/normalne" znajomości. Kontakt poza SF to chyba norma jak się dobrze z kimś rozmawia.
Tak na prawdę to kwestia ludzi i podejścia do całości sprawy, no i to co kto oczekuje. Albo ja mam duże szczęście?
Część osób tutaj mocno mnie zaskoczyła, i faktycznie czasami odbieramy kogoś kompletnie inaczej, niż są faktycznie. I to jest chyba w tym wszystkim najlepsze.

ps Tak dorzucę, że fotek nie posiadam, a priv off - żeby nie było - zajęta jestem :)
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Chciałabym przestrzec wszystkich przed wysyłaniem własnych fotek (nawet tych bez twarzy) opiszę sytuacje która mnie dotyczy. Poznałam tutaj miłego i sympatycznego człowieka wymiana korespondencji trwała ponad rok czasu, pisał do mnie praktycznie codziennie od samego początku prosił o fotki gdzie dyplomatycznie mu odmawiałam jednak ten wątek często przewijał się w naszej korespondencji. Postanowiłam wysłać mu zdjęcia biustu o które tak bardzo prosił. Oczywiście to nie były moje fotki, efekt jest taki że kontakt w poprzedniej formie urwał się, wysłane fotki widziałam w internecie na innym forum o tematyce erotycznej gdzie przez kogoś były podpisane jako "moja żona" 🙂🤣😂
Natomiast od tego człowieka otrzymałam dwie wiadomości napisane w podobnym tonie że '' w końcu mnie namierzył " co wyjątkowo mnie rozbawiło 🤣😂🤣🤣😂🤣
Nie krępuj się, napisz kto to, nie każdy rozsyła otrzymane fotki.

Z drugiej strony wysłałaś mu nie swoje zdjęcia? Nieładnie...
 
Mężczyzna

Kliklak

Cichy Podglądacz
Na forum jest od nie dawna ale zdążyłem tu "Kogoś" poznać z kim świetnie się umie porozumieć myślę że w każdej kwestii. Nie chce pisać kto to ale jest osobą bardzo szczerą i mamy podobne gusta. Nie interesuje mnie jej uwodzenie bo do takich ludzi nie należę i myślę że mogła się przekonać. Ale z wielką przyjemnością zaproszę ją na kawę i spacer jeśli będzie na to czas i ona się zgodzi. Co do zdjęć wysłałem jej może 3, 4 zdjęcia bo wyszło to samo z siebie od niej nie dostałem żadnego ale też o nie nie prosiłem. Jeśli uzna że może mi na tyle zaufać to i może kiedyś zdjęcie wyśle. Na tą chwilę poznajemy się i to jest najważniejsze :)
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Przez rok nie rozgryzłaś typa?
Panowie z zasady dość szybko się wysypują, kiedy zaczynają myśleć główką.
Rozegrał to w ten sposób że prośby o fotki nie były głównym tematem rozmów, poprostu raz na jakiś czas o to mnie pytał. Sądzę że stworzył sobie taką tożsamości udając kogoś kim nie jest. Naprawdę nie wiem o co chodzi takim ludziom.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Nie krępuj się, napisz kto to, nie każdy rozsyła otrzymane fotki.

Z drugiej strony wysłałaś mu nie swoje zdjęcia? Nieładnie...
To i tak nic nie zmieni , prawdopodobne ma po kilka kont na każdym forum erotycznym.
Myślisz że ktoś naprawdę wyślę Ci swoje prawdziwe zdjęcia?? Aż tak naiwny jesteś 🤔
Na przykładzie tego człowieka widzisz jak działa ten mechanizm ja wysłałam jemu jakieś zdjęcia kobiety z dużym biustem, on to kolportuje dalej w internecie a po jakimś czasie otrzymasz te fotki od miłośnika cuckold jako "prawdziwe fotki mojej żony" ktoś inny wyślę Ci je jako zdjęcia swojej np siostry lub sąsiadki jednak w 90%obstawiam że bedzie to "żona" 🙂🙂🙂
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry