• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Osoby nie planujące dzieci z wyboru.

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Już to mówiłem wyżej, ale powtórzę: bo regułą jest to, iż polscy rodzice plują sobie w twarz, że zmarnowali młodość na... potomstwo, zamiast używać życia. Ty jesteś widocznie wyjątkiem, a wyjątki jak wiadomo: potwierdzają regułę. Ten żałosny frajer mieszkający nade mną również zalicza się do tej smutnej reguły polskiego rodzicielstwa.
A na jakiej podstawie uważasz, że większość polskich rodziców uważa, że dzieci zmarnowały im życie? Dysponujesz jakimiś wiarygodnymi badaniami na ten temat?
 
Mężczyzna

Autofellatio

Nowicjusz
Każdy niech żyje jak chce o ile nikogo nie krzywdzi :)
Mi ten palantinio wchodzi w drogę, więc nie ma opcji, abym żywił do niego sympatię. 😜
Bo jesteś człowiekiem? Bo żyjesz w jakiejś społeczności? Bo może będziesz skazany na czyjąś pomoc?
Ja żyję dla siebie, a nie dla społeczności. No i dostrzegam w Twoich słowach potężny idealizm, żeby nie powiedzieć: naiwność.
A na jakiej podstawie uważasz, że większość polskich rodziców uważa, że dzieci zmarnowały im życie? Dysponujesz jakimiś wiarygodnymi badaniami na ten temat?
Na podstawie moich obserwacji otaczającego mnie świata i ludzi, a także tego, co osobiście mi mówiono w twarz. Dodajmy do tego jeszcze doświadczenia innych poza moimi i logikę wraz z mentalnym zacofaniem polaków - myślę, że wystarczy.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
O to to! Większość Polaków to france i gnidy. Oczywiście oprócz nas. My jesteśmy wspaniali 😜
Aha i jeszcze nawiązując do innego Twojego posta ogólnie faceci to kanalie 😅
Prawda w oczy kole. Nie wszyscy mężczyźni są kanaliami ale duża część. Mogę udowodnić, wystarczy wejść na pierwszy lepszy artykuł i poczytać komentarze.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Prawda w oczy kole. Nie wszyscy mężczyźni są kanaliami ale duża część. Mogę udowodnić, wystarczy wejść na pierwszy lepszy artykuł i poczytać komentarze.
Na pewno niektórzy są, ale czego zaraz większość? A ile kobiet to podłe france? Moja żona (kobieta!) często mówi, że woli mieć do czynienia z facetami. Nie w jakiejś relacji intymnej tylko zawodowej czy międzyludzkiej. Kobiety podobno częściej są fałszywe, zawistne i mściwe 🤔
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Na pewno niektórzy są, ale czego zaraz większość? A ile kobiet to podłe france? Moja żona (kobieta!) często mówi, że woli mieć do czynienia z facetami. Nie w jakiejś relacji intymnej tylko zawodowej czy międzyludzkiej. Kobiety podobno częściej są fałszywe, zawistne i mściwe 🤔
Większość ma taką naturę ale nie wszyscy. Oczywiście że kobiety są. Zgadzam się z tym stwierdzeniem.
 
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
Nigdy nie miałam chęci posiadania dzieci, nie rozczulały mnie, nie lubiłam się nimi zajmować. Nie wzdycham na widok małych ubranek. Po prostu nie chcę ich mieć, z racji wieku już chyba nawet nie powinnam. Nie planowałam i nie planuję.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
I ja takie podejście szanuję. Bardziej niż zafiksowanie na punkcie dziecka.

Wyobraźcie Sobie,drogie Panie,że moja koleżanka miała takiego fioła na punkcie posiadania dziecka,że urodziła je w młodym wieku (jak na dzisiejsze standardy),wzięła nawet po to ślub. I co? Z małżeństwa jej tylko dziecko pozostało :(
 
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
No i co z tego, rozwód nie jest końcem świata. To że z małżeństwa pozostało dziecko, nie jest ani końcem świata ani niczym złym. Skoro chciała dziecka to na pewno je kocha... więc nic złego się nie dzieje. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby związać się z kimś innym. Lepiej się rozstać, jeśli ludzie się nie dogadują, niż tkwić na siłę w związku i unieszczęśliwiać przy tym dziecko i siebie nawzajem.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry