• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opalanie sie nago

Kobieta

Ellena

Podrywacz
Jako urodowy i karnacyjny freak, czyli posiadając ciemne włosy, niebieskie oczy i bardzo jasną karnację z lekkimi piegami, na plażach czuję się z koleżankami jak pieczarka pięknie się rozwijam, ale w ciemności i tam gdzie wilgotno.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Jako urodowy i karnacyjny freak, czyli posiadając ciemne włosy, niebieskie oczy i bardzo jasną karnację z lekkimi piegami, na plażach czuję się z koleżankami jak pieczarka pięknie się rozwijam, ale w ciemności i tam gdzie wilgotno.
Jest to bardzo "egzotyczna" karnacja jednakże uważam, że jedna ze wspanialszych rzeczy jakie Matka natura stworzyła. Najważniejsze jest odpowiednie podłoże do pieczarek i zapewnione ciepło. :D
 

OchydnyRobak

Nowicjusz
Jako urodowy i karnacyjny freak, czyli posiadając ciemne włosy, niebieskie oczy i bardzo jasną karnację z lekkimi piegami, na plażach czuję się z koleżankami jak pieczarka pięknie się rozwijam, ale w ciemności i tam gdzie wilgotno.
Bo jak to mawiał Szef z kuchni pełnej niespodzianek, "żeby zbierać grzyby na grzybach trzeba się znać i potrafić je dostrzec" to wyjątkowe organizmy.
 

OchydnyRobak

Nowicjusz
Ależ Robaczku, cóż ciekawego w grzybach..... dokąd ta dyskusja nas zaprowadzi ;)
Weź zmień ten NiK, nie lepiej Robaczek, no nich będzie Robal, ale tak, taki, takie ;)
Do potwierdzenia tezy, że grzybki to najważniejsze organizmy i piekne są.
Co zmień nik, Ty tez mogłabyś w tej dyskusji być brzoskwinką, albo wisienką, wiesz nie łatwo lawirować komplementami w temacie pieczarki.
Zatem nie ułatwiasz.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Panowie, Panowie !!!
To ja sama decyduję, kto i co i gdzie. Proszę miejcie szampański nastrój na koniec tego roku.
Wybacz mi. Miałem nadzieję, że żarcik zaowocuje. Oczywiście, że zdanie należy do tylko do Ciebie. :) Masz zdecydowanie rację szampański i przyjemny nastrój jest dużo lepszy. Ślę uśmiechy wszystkim.
A może w tym grudniowym upalnym Słońcu da się trochę opalić? ^^
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Nowicjusz
Sezon na opalanie się nago uważam z dniem dzisiejszym za otwarty.
Jestem na spotkanie z cyklu opalania się nago chetny na wspólną zabawę i wszystko co nam do głowy przyjdzie. Uwielbiam nagość I dojrzałe kobiety i nie mam żadnych ograniczeń żeby spróbować wszystkiego dobrego w seksie u wszystkiego
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jak byłem na wakacjach w Hiszpanii wiele Pań opalało się topless, niektóre były całkiem,całkiem...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry