• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opalanie sie nago

Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Zeszłego lata odkryłem uroki golasowania na słońcu. W tym roku chcę kontynuować i namówić żonę żeby dołączyła, w tym celu robię w ogrodzie intymny kącik z basenem. Czy golę strefy intymne? Częściowo - penis, jajka, bikini. Na łonie przycinam bo jak ogolę to później swędzi pod bielizną.
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Przez wiele lat mnie to nie kręciło, miałem do tego obojętny stosunek. Do czasu gdy dziewczyna zabrała mnie na plażę w Warszawie i podłapałem wtedy zajawkę. Teraz też tam chodzę, ale jakoś rzadziej bo czasu mało.
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Zawsze jestem dokładnie ogolony, jeśli chodzi o opalanie nago to już kiedyś o tym pisałem . Uwielbiam tak właśnie się opalać i robię to w każdej nadarzającej się sytuacji w której mogę zrzucić kąpielówki, niedawno to się udało 😉
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Bycie posiadaczką pięknej opalenizny zawsze było moim marzeniem...i kedyś spróbowałam o to zawalczyć właśnie na naguska... Niestety, mimo iż przyjemnie było... wiaterek wiał i słonko świeciło... dupsko na czerwono się opaliło. Piekło, szczypało i swędziało srogo...oliwka i kremik i balsam i nic nie pomogło... po tygodniu no nawet i skóra z pośladków schodziła... A kiedy się dupa wreszcie wygoiła... opalenizna zeszła a dupa dalej blada była 😭
Od tamtej pory na słonku skrzętnie zawsze rowek zakrywam, wkładam kapelusz słomkowy, zdejmuję stanik i odpoczywam... Krem z filtrem nakładam grubo by cieszyć się opalenizną i zdrową dupą na bardzo długo.
🌞👙👒💋🏖😘
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Kiedyś leżałem na plaży i było całkiem chłodno wiał wiatr, chmury śmiagały na niebie, a za każdym razem jak pojawiło się Słońce to czułem piekący ból na skórze. Skórę spaliłem i się nie opaliłem, a opalanie nago? W sumie nie próbowałem i zaintrygowany lecz czy pozbycie się białych pośladów jest tego warte? :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry