• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odpowiedni wiek na seks

Status
Zamknięty.

niussia

Cichy Podglądacz
Jesli chodzi zas o mnie to ja zaczelam w wieku 17 lat i nie zaluje bo wiem, ze zrobilam to z miłości. To dzieki niej jestem teraz kim jestem. Czuje sie szczesliwa, poznaje swoje ciało, juz wiem co mnie podnieca, co lubie itp. Jeśli chodzi o mojego chłopaka to on zaczął współżycie w wieku 15 lat.
 

Szarka

Erotoman
czasem aż boję się wchodzić na to forum bo zostanę uznana za starą zrzędę albo niereformowalnego dinozaura - kurcze nie rozumiem tego, że dzieci w wieku 13-15 lat już współżyją :!:
 

gonia

Erotoman
Szarka napisał:
czasem aż boję się wchodzić na to forum bo zostanę uznana za starą zrzędę albo niereformowalnego dinozaura - kurcze nie rozumiem tego, że dzieci w wieku 13-15 lat już współżyją :!:
dobre okreslenie alejaka jest roznica miedzy 15 a 16 praktycznie zadna no ale co na to poradzisz? nic! Przewaznie osoby w tym wieku chca pokazac sie przed znajomymi ze juz to robili zadko keidy to z miłosci zreszta w tym wieku jak w ogole mozna mowic o miłosci to jest czas zaroczen :)
 

niussia

Cichy Podglądacz
Hehe:p Wcale Yossarian nie chwale sie ze moj chlopak zaczał w wieku 15 lat.:lol: Chciałam tylko oznajmić, a nie sie popisywać albo cos w tym rodzaju. Bo uważam, że za szybkie współżycie to w cale nie jest powód do dumy. Ponieważ często bywa to nie przemyślane, nie myśli się bowiem o konsekwencjach seksu. Nie chodzi mi o to, że 15-latek może być nieodpowiedzialny albo co to nie dokonca zależy od wieku tylko od tego czy jest sie dojrzałym, czy umie się logicznie myśleć i podchodzić rozsądnie do pewnych spraw .Czasami bowiem to wlaśnie 16-latek może być dojrzalszy od 18-latka. :wink:
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
A ty Lara ile miałaś lat kiedy zaczęłaś? Dodam, że jestem wielkim fanem serii Tomb Raider a w szczególności upodobałem sobie część trzecią z której pochodzi twój emblemat Nokio. Nie chcę słyszeć czegoś w rodzaju 12, 13, 14, 15. W tym wieku wą tpie w miłość. W tym wieku to wstyd.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Do Nokii connecting people - oj żartuje sobie tylko, a co do reszty to się zgadzam.

A jeśli o Larę chodzi to ostanio jej gwiazdka zbladła, te wszystkie Angel of Darkness itp niebyt im wyszły :cry:
Mi bardziej podobała sie czwarta część Inżynier, tam miała chyba więcej wielokątów i biust się jej polepszył :p

Ale i tak najlepsza jest Angelina J. :D
 

-->Lukasz<--

Cichy Podglądacz
mycha napisał:
mnie ise wydaje że to indywidualna sprawa każdego człowieka kiedy zaczyna współżyć... chociaż tak w wieku 13 lat.. :? dla mnie tak od 16 roku życia jest wpożądku... ale mówie zależy od osoby i partnera oczywiście... :) 8)

Zgadzam się chociaż sam mam 15 lat i jeszcze tego nie robiłem ale wiem o co chodzi... jak się zabezpieczyć itp.

Narazie nie wiem czy jestem na to gotowy :?
 

gonia

Erotoman
-->Lukasz<-- napisał:
mycha napisał:
mnie ise wydaje że to indywidualna sprawa każdego człowieka kiedy zaczyna współżyć... chociaż tak w wieku 13 lat.. :? dla mnie tak od 16 roku życia jest wpożądku... ale mówie zależy od osoby i partnera oczywiście... :) 8)

Zgadzam się chociaż sam mam 15 lat i jeszcze tego nie robiłem ale wiem o co chodzi... jak się zabezpieczyć itp.

Narazie nie wiem czy jestem na to gotowy :?
odpowiem Ci na to pytanie.. nie jestes gotowy watpie zeby ktokolwiek w tym wieku był gotowy
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Nie ma takiego stwierdzenia jak "odpowiedni wiek na seks". Każdy czuje to wewnątrz siebie i jedni są gotowi wcześniej, inni później. Niemniej jednak pałam wyjątkowym obrzydzeniem i piętnuję "gówniarzy", którzy się stukają w wieku 15 lat i mniej.
 

black_mamba

Seks Praktykant
Dokladnie, czysty sex bez niczego, to nie to samo, co sex z milosci, przyjazni lub jakiegokolwiek wyzszego uczucia niz czyste pozadanie (choc tego takze nie nieguje :D - ale nie za 1-ym razem ... )
 

niussia

Cichy Podglądacz
Ja osobiscie na razie nie jestem za seksem bez uczucia, ale nie wiem jak bedzie w przyszłości. :wink: Gdyz to trudno stwierdzic, nasze przekonania bowiem sie zmieniaja, powoli robimy rzeczy , ktorych niegdys bysmy nie zrobili. Jresli chodzi o moje dzisiejsze przekonania , to nie ma niczego piekniejszego niz seks z miłości bo wtedy oprocz fizyczniej jednosci jestesmy takze jednoscią duchową tworzymy calość w kazdym znaczeniu. :D
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
my uprawiamy seks z miłości, ale nie potępiam osób, które kochają się jedynie dla przyjemności.

Sama, gdybym nie kochała, mogłabym uprawiać seks bez miłości- bo jest przyjemny, nie wyrządziłabym w ten sposób nikomu krzywdy a wręcz przeciwnie... :roll: Oczywiście musialabym bardzo dobrze się zabezpieczyć- co najmniej 5 sposobami, by ktoś z kim uprawiam seks, nie stał się ojcem mojego dziecka.

Na szczęście mogę kochać się z moim chłopakiem, z którym planuję wspólne życie :)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Ehh tekst mojej kolezanki kiedys mnie dobil, jest jeszcze dziewica i powiedziala ze pierwszy raz moze zrobic z gosciem ktory bedzie jej wtedy mowil ze ja kocha nawet jesli to nie bedzie prawda.
 

Mariano

Cichy Podglądacz
Tak w ogóle witam wszystkich nowy jestem :).
Co do wieku hmm to ciężko chyba określić ja mam prawie, że 19 lat tak samo jak i moja partnerka i jeszcze jestem prawiczkiem a Ona dziewicą. Po prostu nie potrzebujemy jeszcze seksu potrafimy się zaspokoić poprzez „manufakturę” i wiem, że zarówno ja jak i ona mamy piękne doznania. Moim zdaniem można zrobić to samo lub nawet więcej niż jak bym wprowadził członka do środka. Wszystko zależy od znajomości ciała swojego partnera bardzo dużo pomogły mi rozmowy i obustronne „szkolenia” dzięki temu dowiedziałem się wiele rzeczy, na które być może nawet nigdy bym nie wpadł :p A teraz idziemy na studia oczywiście zamieszkamy sobie razem i może dopiero w tedy zaczniemy się kochać. Tylko szkoda, że należymy do ginącego gatunku – wstrzemięźliwych. Dziś często pary po bardzo krótkim czasie bycia ze sobą rozpoczynają uprawianie seksu... bardzo jest to przykre...

PS: Chcę zanaczyc że nie jestam fanatykiem typu "Po slubie" ani jakimś tam moralizatorem hehe. :wink:
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry