• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odpowiedni wiek na seks

Status
Zamknięty.

misska

Cichy Podglądacz
Mi w pażdzierniku 23 stuknie a pierwszy raz dopiero przede mną :( :? :x coś czuję, że jeszcze sobie dłuuuuugo poczekam.
 

aguSka

Cichy Podglądacz
jak dla mnie nie ma odpowiedniego wieku, do tego tzreba po prostu dorosnac zarowno psychicznie i fizycznie, nie mam na mysli tutaj 13 czy 14 latek, ktore pruja sie jak stare przescieradlo tylko dlatego zeby sie popisac przed kims, zaszpanowac albo robis to dlatego ze taka moda... :?
 

zuzia

Cichy Podglądacz
odpowiedni wiek na sex jest wtedy kiedy sie dojrzeje psychicznie i fizycznie do tego a takze gdy znajdzie sei zaufana osobe z ktora jest sie gotowym to zrobic...takie jest moje zdanie
 

Ewelina19

Cichy Podglądacz
wg mnie człowiek który rozpoczyna zycie seksualne powinien być dojrzały nie tylko fizycznie ale takze psychiczni, co z tego jesli zacznie "bzykac " sie w wieku 14 lat jak potem seks bedzie odbierał tylko jako coś co trzeba spełnuić a nie jako element bliskości dwojga osób.A pozatym jak dzieci w wieku 14 lat zaczynają uprawiac seks to nic w tym dziwnego ze coraz czesciej słyszymy o małoletnich niechciabych mamusiach.i po co sie tu spieszyć na wszytsko przyjdzie czas...
 

Ewelina19

Cichy Podglądacz
takie jednorazowe akcje to tylko zaspokajanie sie seksualne a moze jest i przyjemność ale tylko fizyczna poniewaz nie mozna nawiązac wiezi emocjolanej podczas jednorazowej kolacji ze sniadaniem lub jeszcze lepiej na dyskotece w ubikacji.dla mnie seks jest czymś co chce i bede ubrawiać tylko z osobą do której coś czuje aby to bylo nasze wspólne przezycie a nie tylko dąrzenie do szczytowania z przypadkową osobą
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Ale jak się do nikogo nic nie czuje i nie jest się w żadnym związku to wtedy pozostaje taki sport :p Tylko rzeczywiście to już chyba nie to samo co z osobą którą sie kocha :)
 

ave

Cichy Podglądacz
komornik2 napisał:
sex nie opiera sie tylko na bliskosci 2 ludzi , ale takze na przyjemnosci, wiele jest takich randek na 1 noc :)

Bywałem w dłuższych związkach ale przeżyłem też kilka randek na 1 noc...hmmm z 1 strony wiesz że to nie jest TA jedyna etc, ale kto by używał rozumu w łóżku :p
 

Anna-Maria

Cichy Podglądacz
Hmm....Gdzieś tam do góry padły słowa "dzieci rodzą dzieci", mam wiele znajomych m.in. jedną, która nie tak dawno urodziła dziewczynkę..."Matka" ma 14 lat :|...To jest straszne, kurcze jakmożna sobie tak zjebać za przeproszeniem życie...Ale z tego co wiem, ona chodzi już normalnie do szkoły i wogle...Ale współczuję temu dzieciakowi, bo teraz wszystko poszło na barki dziadków :|

A co do pierwszego razu, to my sobie razem z moim chłopakiem zrobiliśmy celibat do 26 stycznia 2006 roku [;
To był taki spontan ;), i mamy zamiar się tego trzymać [;
Chociaż po mału zaczynam wątpić czy damy radę ; -)
 

Szczekacz

Cichy Podglądacz
Wiek, a co ma wiek do tego ? Widac czy dziewczyna faktycznie dorosla do takich rzeczy, w jaki sposob sie zachowuje, czy jest odpowiedzalna i czy faktycznie tego chce, bo sex dla "sportu" jest najgorsza rzecza, jezeli para sie kocha, czuja do siebie "to cos" to wystarczy, oczywscie nie mowie tutaj dziewczynach ktore maja 14-15 lat i mniej, bo to chyba jeszcze z medycznego punktu widzenia zawczesnie. Ale tak 16, wydaje mi sie ze juz mozna zaczac wspolzycie, ale naprawde trzeba byc tego pewnym, szczegolnie jezeli dziewczyna jest jeszcze dziewica, ten pierwszy raz jest najwazniejszy, i pozostaje do konca zycia w kobiecej glowie, przynajmniej tak mi sie wydaje.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry