• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odpowiadam wszystkim panom ,którzy pytali czy jestem łatwa ?

Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
To on znalazł mnie :) pamiętam ten dzień, gdy moje długie włosy pragnęły pieszczot nożyczek... byłem smutny i zdołowany, bo szukałem wszędzie fryzjera ale do salonu fryzjerskiego wpuszczali tylko kobiety, czułem się opuszczony przez świat na dodatek padał deszcz, a ja czułem się jak bezpański zmoknięty piesek... nagle usłyszałem piękny męski głos mówiący ,,nie bój się, wejdź i skosztuj chwili relaksu, jesteś wśród swoich,, Poczułem się jakbym usłyszał samego Jezusa a gdy otworzył przede mną drzwi zobaczyłem pięknego, wysokiego i zadbanego mężczyznę.
Jego spojrzenie było tak przeszywające, że nie mogłem utrzymać równowagi. Nawet nie musiałem mu nic mówić, wiedział co ma zrobić z moimi zaniedbanymi włosami :)
Początek idealnego opowiadania LGBT jak w mordę strzelił🤩😃🤭😉

Aż zastanawiam się czy nie obciąć się u niego, ale to byłby orgazm na fotelu, jakby zaczął masować🤣😋🤭
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Wątek jest na temat :) czy jestem łatwy - TAK, skoro dam się facetowi dotykać bo z kobietą to już ciężki temat, chyba rok albo 2 lata żadna mnie nie dotykała :D
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Pewnie też się szczepiles bo tak tv kazała, a później z dnia na dzień uwierzyłeś i "wirusa" nie ma i poszedłeś na wybory po czym przyjąłeś tyłu nie szczepionych uchodźców lub oddałeś pół dobytku bo tak tv powiedziała.
Jesteś wyborcą Konfederacji - czy to chciałeś mi przekazać, pisząc to? Czy o co w ogóle chodzi?
że kobiety parające się prostytucja nie chcą z tego odejść. Możliwe iż jest ich sporo. Ale skoro tak to czemu nie odchodzą? Czemu mają z tym "problem"? Wg mnie bo tam jest kasa i tyle.
Gdybyś chociaż przeczytał to, co przytoczyłem, to byś znalazł odpowiedź.
Mam tutaj dane z Niderlandów, gdzie właśnie prostytucja jest legalna. Według szacunków mają tam ok. 30 tys. osób zajmujących się prostytucją. I teraz proszę posłuchać — uważa się, że 70 proc. z tych osób jest zmuszanych do prostytucji. Badania wykazują, że kobiety w prostytucji doświadczają rażących naruszeń praw człowieka oraz różnych form przemocy o wiele częściej niż kobiety w ujęciu ogólnym.
Nie znam kobiety, która by wyszła z prostytucji i wróciła do "poziomu zero", takiego, że ta przeszłość jest za nią i jest wszystko ok. Ale znam różne, które skończyły z prostytucją, są wśród nich dwie kobiety, którym pomogło w tym nawrócenie się na wiarę w Boga. To jednak nie znaczy, że ta przeszłość nie wraca. Jedna z tych kobiet, dziś już 45-letnia, ma dzieci, wspaniałego męża, robi karierę i jest w zdecydowanie dobrej kondycji. Ale mówi mi "wiesz co? To wszystko cały czas jest we mnie, chociaż minęło już 20 lat".
Prostytucja uzależnia?

Wejście w prostytucję jest niezwykle proste. Wyjście z niej — wręcz przeciwnie. To trochę jak nałóg, walka z nim jest niezwykle trudna. Znam dziewczynę, w której zakochał się klient. Trochę tak jak w "Pretty woman". Ale to był nie jakiś tam milioner, tylko normalny chłopak. Zakochali się w sobie. On do niej przychodził i w końcu wyciągnął ją z tej agencji. Ona urodziła syna, a kiedy to dziecko miało dwa lata, ona zaczęła znowu po cichu wymykać się do agencji towarzyskiej i tam pracować. Nie musiała tego robić, żyli sobie na normalnym poziomie. Zapytałam ją: dlaczego to robisz? A ona na to: bo muszę, mi tego po prostu brakuje. Tej adrenaliny.
Ty jednak traktujesz to tak, że jeśli czegoś nie widać na pierwszy rzut oka, tego co jest za kulisami, to tego nie ma. Strasznie prymitywne podejście.
Choć tego typu problem dotyczy w sumie nie tylko prostytucji, ale ogólnie całej złożoności świata i tego, co robią ludzie pokazujący się publicznie i/lub świadczący jakieś usługi.
Nikomu personalnie nie ubliżyłem.
Używasz epitetów, w dodatku prezentując zafałszowany, uproszczony i prymitywny obraz rzeczywistości. To, że nie używasz konkretnych nazwisk czy nicków, niczego tu nie zmienia.
jeśli kobieta rozbiera się tak jak na np onlyfans, i bierze za to kase w nie wazne jaki sposob to prostytutka a nie modelka.
Nie zrównywałbym posiadania onlyfans ani bycia tzw. camgirl - czyli pracy na kamerkach - z prostytucją. Takie coś jest, owszem, świadczeniem usług erotycznych - jednak nie seksualnych.
Zresztą, np. dominy, przyjmujące klientów osobiście, również nie świadczą - z reguły - usług seksualnych.
Ty w łóżku z pewnością byłaś demonem seksu, a nie kłodą, ubierała się wyzywająco dla niego, oraz rozmawiałaś z nim k waszych fantazjach tak w pełni szczerze.. Bo uwierzę 🤣🤣 seks pewnie po ślubie, I po ciemku w jednej pozycji 😁
Dobrze się czujesz? Co to w ogóle za jakieś chore domysły na temat użytkowniczki forum.
ciężko nie wrzucać wszystkich mężczyzn do jednego wora kiedy spotykasz takie zachowania na codzień. Ja od czasu do czasu wchodzę na YouTube czy Wykop i widzę co mężczyźni piszą. Jakoś to zostaje w głowie.
W internecie udziela się masa frustratów, dupków i durniów, którym wydaje się, że są anonimowi i że w związku z tym mogą sobie pozwolić na hejt i na wylanie frustracji bez patrzenia ludziom w oczy. Zarówno na YouTube, jak i na wykopie mam profil od lat, i bardzo często spotykam się z żenującymi komentarzami pisanymi przez totalnych niedorozwojów. Ileś razy zdarzyło się, że poziom agresji w komentarzach mnie wręcz przeraził. Najczęściej były to komentarze pisane przez tych, którzy jednocześnie prezentowali swoje wyjątkowo silne uprzedzenia, nieraz połączone z wyraźnymi problemami psychiatrycznymi jak osobowość paranoiczna, czy paranoja ogólnie.
Na tym tle, cieszę się, że na YouTube udzielają się też ludzie tacy jak Koprolity, obdarzeni ogromnym poczuciem humoru i lubiący rozbawiać innych. A także twórcy tacy jak SciFun, Klaudia Cloudy, Psycholoszka, Kasia Gandor, True Beauty czy prostracja.
Dużo ludzi może poczuć się anonimowa w internecie i dlatego piszą co naprawdę myślą. Oczywiście, że zdarzają się trolle i bajkopisarze.
Raczej po prostu ludzie o umiarkowanych i wyważonych poglądach rzadziej odczuwają potrzebę ich wyrażania. I tego, co się z tym wiąże.
Cóż, może należę do mniejszości.
Nawet na wykopie, gdzie nie brakuje patologii, agresji, trollingu, hejtu i polityczno-ideologicznego ekstremizmu, są też kulturalni i wyważeni ludzie będący przy tym erudytami jak np. kubako, Rasteris, Kagernak, galicjanin, eoneon, niedoszly_andrzej, saakaszi, Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala, Andreth, xer78, Bobito, mindrape, Jakis_Leszek, billuscher czy LukaszLamza.
Jestem w szoku po tym, co napisałeś i jakie masz horyzonty myśleniowe. Chapeau bas 👏 Musisz być naprawdę inteligentnym gościem 🙂
Wow, dzięki za komplementy. :)
wychodzę z założenia że jak coś jest mi pisane to sama na to trafię (wiem, głupie).
Kiedyś też tak uważałem, jednak z czasem zrozumiałem, że szczęściu trzeba pomagać.
dosłownie ani trochę nie jesteś według niego Polakiem? Ciekawe czy to wynika tylko z prawdy na temat naszych rodaków, czy też trochę z uprzedzeń.
Te quizy w dużej mierze jechały na stereotypach i schematach, więc to pewnie dlatego. :)
Widzisz, ja palę papieroski. Lubię 🙃 Alkohol też pije raz na jakiś czas.
Dla mnie to jest niepojęte. Systematycznie się zatruwać, robić coś, co nie daje dosłownie żadnych korzyści, a tylko przyśpiesza starzenie się i zwiększa ryzyko raka, zawału, wylewu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, marskości wątroby, demencji i wielu innych chorób (w tym chorób nerek i innych narządów).
Naprawdę chcesz żyć krótko i w złym zdrowiu, i chcesz jak najwcześniej mieć zmarszczki i przedwcześnie się zestarzeć, a do tego mieć starczo brzmiący głos? Bo to właśnie sprawiają papierosy i alkohol. Nie wspominając o tym, że m.in. zwiększają zapotrzebowanie organizmu na witaminy.
Do tego, dym papierosowy i alkohol śmierdzą - tak jak ci, którzy wprowadzają je do swojego organizmu.
Osobiście, nie widzę powodu, by zaczynać palić ani chlać.
A jeśli już zaczęło się to robić, to im wcześniej się z tym definitywnie zerwie, tym lepiej. Niezerwanie z tym to proszenie się o choroby, przedwczesne zestarzenie się i przedwczesną śmierć.
Szkoda, że wielu młodym ludziom wydaje się, że są nieśmiertelni i niezniszczalni (to żaden osobisty przytyk, tylko ogólna refleksja - nie bierz tego do siebie, jakby co).
No ale sam wygląd i dbanie o siebie, higienę to podstawa.
Temu przeczy palenie papierosów i picie alkoholu. ^^
Ludzie, którzy nie palą i nie piją, a zdrowo się odżywiają i ogólnie dbają o siebie, tzn. o zdrowie, dłużej wyglądają młodo.
Po latach zdarzało mi się spotykać moich dawnych rówieśników z klasy, którzy wyglądają o jakieś 10 lat starzej niż ja. Dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia. Nałogi i niezdrowa dieta.
Ja tam jestem łatwy, przyznaje się
To tak jak ja. :)
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Jesteś wyborcą Konfederacji - czy to chciałeś mi przekazać, pisząc to? Czy o co w ogóle chodzi?

Gdybyś chociaż przeczytał to, co przytoczyłem, to byś znalazł odpowiedź.


Ty jednak traktujesz to tak, że jeśli czegoś nie widać na pierwszy rzut oka, tego co jest za kulisami, to tego nie ma. Strasznie prymitywne podejście.
Choć tego typu problem dotyczy w sumie nie tylko prostytucji, ale ogólnie całej złożoności świata i tego, co robią ludzie pokazujący się publicznie i/lub świadczący jakieś usługi.

Używasz epitetów, w dodatku prezentując zafałszowany, uproszczony i prymitywny obraz rzeczywistości. To, że nie używasz konkretnych nazwisk czy nicków, niczego tu nie zmienia.

Nie zrównywałbym posiadania onlyfans ani bycia tzw. camgirl - czyli pracy na kamerkach - z prostytucją. Takie coś jest, owszem, świadczeniem usług erotycznych - jednak nie seksualnych.
Zresztą, np. dominy, przyjmujące klientów osobiście, również nie świadczą - z reguły - usług seksualnych.

Dobrze się czujesz? Co to w ogóle za jakieś chore domysły na temat użytkowniczki forum.

W internecie udziela się masa frustratów, dupków i durniów, którym wydaje się, że są anonimowi i że w związku z tym mogą sobie pozwolić na hejt i na wylanie frustracji bez patrzenia ludziom w oczy. Zarówno na YouTube, jak i na wykopie mam profil od lat, i bardzo często spotykam się z żenującymi komentarzami pisanymi przez totalnych niedorozwojów. Ileś razy zdarzyło się, że poziom agresji w komentarzach mnie wręcz przeraził. Najczęściej były to komentarze pisane przez tych, którzy jednocześnie prezentowali swoje wyjątkowo silne uprzedzenia, nieraz połączone z wyraźnymi problemami psychiatrycznymi jak osobowość paranoiczna, czy paranoja ogólnie.
Na tym tle, cieszę się, że na YouTube udzielają się też ludzie tacy jak Koprolity, obdarzeni ogromnym poczuciem humoru i lubiący rozbawiać innych. A także twórcy tacy jak SciFun, Klaudia Cloudy, Psycholoszka, Kasia Gandor, True Beauty czy prostracja.

Raczej po prostu ludzie o umiarkowanych i wyważonych poglądach rzadziej odczuwają potrzebę ich wyrażania. I tego, co się z tym wiąże.
Cóż, może należę do mniejszości.
Nawet na wykopie, gdzie nie brakuje patologii, agresji, trollingu, hejtu i polityczno-ideologicznego ekstremizmu, są też kulturalni i wyważeni ludzie będący przy tym erudytami jak np. kubako, Rasteris, Kagernak, galicjanin, eoneon, niedoszly_andrzej, saakaszi, Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala, Andreth, xer78, Bobito, mindrape, Jakis_Leszek, billuscher czy LukaszLamza.

Wow, dzięki za komplementy. :)

Kiedyś też tak uważałem, jednak z czasem zrozumiałem, że szczęściu trzeba pomagać.

Te quizy w dużej mierze jechały na stereotypach i schematach, więc to pewnie dlatego. :)

Dla mnie to jest niepojęte. Systematycznie się zatruwać, robić coś, co nie daje dosłownie żadnych korzyści, a tylko przyśpiesza starzenie się i zwiększa ryzyko raka, zawału, wylewu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, marskości wątroby, demencji i wielu innych chorób (w tym chorób nerek i innych narządów).
Naprawdę chcesz żyć krótko i w złym zdrowiu, i chcesz jak najwcześniej mieć zmarszczki i przedwcześnie się zestarzeć, a do tego mieć starczo brzmiący głos? Bo to właśnie sprawiają papierosy i alkohol. Nie wspominając o tym, że m.in. zwiększają zapotrzebowanie organizmu na witaminy.
Do tego, dym papierosowy i alkohol śmierdzą - tak jak ci, którzy wprowadzają je do swojego organizmu.
Osobiście, nie widzę powodu, by zaczynać palić ani chlać.
A jeśli już zaczęło się to robić, to im wcześniej się z tym definitywnie zerwie, tym lepiej. Niezerwanie z tym to proszenie się o choroby, przedwczesne zestarzenie się i przedwczesną śmierć.
Szkoda, że wielu młodym ludziom wydaje się, że są nieśmiertelni i niezniszczalni (to żaden osobisty przytyk, tylko ogólna refleksja - nie bierz tego do siebie, jakby co).

Temu przeczy palenie papierosów i picie alkoholu. ^^
Ludzie, którzy nie palą i nie piją, a zdrowo się odżywiają i ogólnie dbają o siebie, tzn. o zdrowie, dłużej wyglądają młodo.
Po latach zdarzało mi się spotykać moich dawnych rówieśników z klasy, którzy wyglądają o jakieś 10 lat starzej niż ja. Dlatego, że prowadzą niezdrowy tryb życia. Nałogi i niezdrowa dieta.

To tak jak ja. :)
Dobrze mu napisałeś, język faktów. Koprolity to ja nie raz widzę na YouTube, fajne ma komentarze 😃👌 Co do wykopu, to sama prawda. Chętnie sobie zobaczę na kilka profili które podałeś. Ja tam jestem raz na jakiś czas, nie wchodzę codziennie. Mi alkohol raz na jakiś czas daje korzyść dobrej zabawy. Tak jak pisze, od czasu do czasu. Nie nałogowo czy nawet co tydzień. Chociaż zdarzało się trochę więcej. Głównie w wakacje, okres imprezowo-odpoczynkowy. Ja chce żyć długo ale wiem jakie jest życie. Lubię palić i nic na to nie poradzę ^_^ Jak sie dba o dietę, ma dobre geny to papierosy aż tak bardzo nie przyspieszają starzenia ani zmarszczek. Jeszcze jak ktoś dba o siebie i robi sobie zabiegi na twarz. Trochę przesadzasz. A co do głosu, to też zależy ile ktoś pali. U niektórych nie ma praktycznie żadnej różnicy. Jak ktoś wali codziennie pół litra i wypala dwie paczki papierosów to napewno to działa w taki sposób z zmarszczkami, chorobami zdrowotnymi i głosem. Wiem że nawet mała dawka alko jest szkodliwa ale jeśli ktoś robi z umiarem to jego sprawa. Ja jestem młoda, po 20 stce ale zdaje sobie sprawę jakie życie jest kruche. I że nie ma co być za bardzo pewnym tego życia. Co do palenia, można dbać o siebie i palić. Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Zależy ile ktoś pali papierosów. To, że ja palę nie oznacza absolutnie że o siebie nie dbam, chodzę brudna czy jem niezdrowo. Większość rzeczy jest dla ludzi tylko trzeba tego używać z umiarem. Jak palisz też możesz chodzić na siłownię. To, że ktoś pali nie oznacza że ma źle się odżywiać czy nie dbać o siebie. No chyba że ktoś jest alkoholikiem i palaczem. W takim przypadku masz absolutną rację że o siebie nie dba. Oczywiście reszcie rzeczy które napisałeś nie zaprzeczam, bo to prawda. Fajnie ze tak bardzo o siebie dbasz i o swoje zdrowie. Żyj 100 lat 😁✨️
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Nie w wszystkim się zgodzę Tobą. Po pierwsze jeśli nie przepadasz za Polakami, po co mówisz po polsku, zmień język na niemiecki czy francuski i idź tam na forum, po co tu siedzisz? To nie atak dla jasności.

W Twoich wypowiedziach wieje feminizmem dość mocno wg mojej oceny.
Wiele razy omijając dość istotne szczegóły.

Po pierwsze dla jasności, nie będę żadnej strony bronić. A jedynie jasno przedstawię wszystko.

Kobiety nie są święte ani w żaden sposób cudowne. To iż stwierdziłem w swojej poprzedniej wypowiedzi ,że kobieta się nie puszcza a korzysta z życia ma dwa końce. Po pierwsze może tak być oczywiscie bo czemu nie😉, po drugie to trzeba i wypada robić z szacunkiem do samej/ego siebie. Inaczej nie różnimy się od nimfomanki bądź prostytutki.

Idąc dalej. Wchodząc na jakikolwiek portal erotyczny gdzie są ogłoszenia obu płci co możemy zaobserwować? Co najmniej 95% ogłoszeń samych kobiet jest iż da dupy za kasę, np na takim zbiorniku czy datezone - wiem bo mam z zona tam konto. Ponad 80% społeczności na onlyfans to kobiety. Chyba każdy wie co to onlyfans i nie trzeba tłumaczyć.
Ponad 75% kobiet na tiktoku czy instagramie czy jeszcze lepiej snapie - wy to nazywacie "pokazywanie walorów" - pokazuje dupe i cycki aby zdobyć lajki, i fallowersow które zamieni na forsę. Ktoś powie iż jakoś trzeba zarabiać. Zgadza się, tak się zarabia zwyczajnie dupą i nie ma innego usprawiedliwienia czy wytlumaczenia..
Bo pokazać swoje walory trzeba się rozbierać do bielizny? Poważnie trzeba aż tak?

Znam wiele kobiet które potrafią się z klasą ubrać, bez negliżu czy wypychania cycków bardziej jak zderzaki od tira, i są mega seksowniejsze jak puste kobiety wypychające cycki do ekranu na insta, ale faceci nie lepsi żeby nie było, ale do nich to zaraz.

O czym jednak to świadczy? Że kobiety wbrew powszechnej opinii swojej własnej i swoich koleżanek, która twierdzi iż kobiety są na straconej pozycji, że są szykanowane, poniżane, i podobno macie mniej praw jak mężczyźni (tu do feministek, wymieńcie chociaż jedno prawo, lub jedna sytuacje której wam nie wolno czegokolwiek a mężczyźni mogą???? Czekam?), no i w ogóle macie tak strasznie źle, to okazuje się iż jest całkiem co innego. Ale wytknąć wam już tego nie wolno ,bo jesteśmy wtedy ci źli, jesteśmy chamscy, jesteśmy szowinistami i świniami.

Tylko skoro tak to czemu to wszystko robicie co napisałem wyżej? Zmusiliśmy was do tego? Nie sądzę. To wasze dobrowolne wybory. A to iż jak wytkniemy to nam nie wolno, bo wtedy szowinista itd to jest właśnie stereotyp który należy zdeptać. Bo robicie wszystko co chcecie, nikt was do niczego nie zmusza, pokazujecie dupe i cycki, sprzedajecie się za kilka złotych (do nikogo tu personalnie nie pisze!!), ale jak wam zwrócić na to uwagę to już nie wolno bo święte jesteście wg stereotypu. Właśnie kobiety nie jesteście.

Same dawno już temu złamałyście ten stereotyp na własną prośbę. Ale aby dalej udawać słaba płeć, I cnotki to staracie się utrzymać stereotyp "nie wypada". Nie jesteście święte, sprzedajecie swoje ciała za kasę czy w necie czy w realu i to ogrom kobiet to robi. Nie mówię tu o wyrywkowych osobach 1 na milion, a znacznie znacznie więcej kobiet.

Żeby nie było, faceci. My też nie jesteśmy idealni. Jak debile wielu z nas idzie na taki portal jak onlyfans i płaci za widok cyckow które może w necie za darmo obejrzeć ale woli kasę wydać.
Gdyby wielu z nas nie płaciło pewnie wielu kobiet by nie było na takich portalach. Pewnie, ale nie na pewno, bo kto wie co by było gdyby..

Idziemy na prostytutki. Fakt wielu z nas traktuje napotkane kobiety jak szmaty i prostytutki. Część z facetów taka jest zgadza się. Są chami. Ale nie wszyscy. Niestety kobiety pozwoliłyscie na to same robiąc to wszystko w necie, co wyżej napisałem, dlatego takich chamskich odzywek od facetów jest więcej niż kiedyś było.

Faceci mają chęć na seks zgadza się. Może mamy więcej energii w tym? Nie wiem, nie jestem lekarzem.
Fakt jest taki iż faceci też się puszczają za kasę. Zgadza się. Ale jest nas zdecydowanie w cholere mniej jak was kobiet.
Są tacy co w necie kutasami wymachują za kasę, nawet na onlyfans się znajdą. Zgadza się. Ale kobiet jest wciąż przeważająca liczba.

Faceci nie są świeci. Też robimy wiele z tego co wy. Ale prym wiodą kobiety, tylko nam nie wolno tego wytknac wam, bo szowinista.

Na koniec. Kto dotrwał, to zaznaczam do nikogo tu personalnie nie biję, nie pisze ,o nikim nie pisze. To są suche fakty jedynie!!


O mnie żeby nie było iż się robię święty. Nie jestem.
Skorzystałem dwa razy z seksu z prostytutka. Obie z ciekawości zapytałem czemu to akurat robią. Odpowiedź u obu jedna "dla kasy".
Z moją żoną mieliśmy inna kobietę w łóżku kilka razy, było zajebiscie. Moja z początku nie była za. Namówiłem. Tak ja! Ale, zanim mnie zrówna ktoś z ziemią. Mojej się to spodobało! Nawet bardzo. Tzn seks w 3 jak i 1v1 z kobieta. Na dzień dzisiejszy ma kilka przygód sam na sam, jak w 3 mieliśmy też.
Był facet, w sumie dwóch. Tu nerwy zjadły wszystkich w obu spotkaniach I w zasadzie nic nie wyszło z tego. Jedynie co to moja poużywala sobie naszych tyłków straponem 😁
Oglądam porno w necie, wale konia jak jestem w robocie na swojej rotacji, rozmawiam z ludźmi. Ale na tym moje ekscesy bez mojej kobiety się kończą.

Reasumujac.
Faceci są chamscy zgadza się, jest odłam tych mniej kulturalnych. Kobiet rowniez.


A kobiety święte nie były i nie są, oraz podejrzewam nie będą. Więc skoro mamy mówić i wytykać, to wytykajmy uczciwie i w obie strony.
Żadna z stron nie jest idealna. Ale mówienie iż któraś jest gorsza od drugiej mija się z celem, bo nie jest to prawda. Każda z stron ma na swój sposób za uszami.

Ostatnim zdaniem dodam, iż mnie to ryba. Chcecie sprzedawać fotki cioek czy cyckow za kasę? Chcecie dawać cztery litery za kasę? Chcecie pokazywać się w skąpych strojach - w zasadzie prawie nitkach nie raz - na insta aby facet się ślinił itd?? To to róbcie. Wasza decyzja. Ale przestańcie robić z siebie cnotki, i zakonnice idealne, oraz się wielce oburzać jak się wam powie wprost to co robicie, czy też wytkniemy prawdę. Mniej hipokryzji i jak dla mnie będzie znacznie lepiej 😉

Kto dotrwał gratuluję. Zanim odpowiesz, nie atakuje nikogo personalnie, pomyśl czy nie mam racji bo to wszystko można samemu zweryfikować w necie.. Dziękuję, pozdrawiam
Wow, cudownie wygarnięte. Brawo i przeogromny szacunek dla Was. Kawa na ławę i krótka piłka. Tak mało jest prawdy w dzisiejszych obecnych czasach. A przecież tylko i zawsze PRAWDA wyzwala. Dziękuje za ten cenny komentarz. Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Wow, cudownie wygarnięte. Brawo i przeogromny szacunek dla Was. Kawa na ławę i krótka piłka. Tak mało jest prawdy w dzisiejszych obecnych czasach. A przecież tylko i zawsze PRAWDA wyzwala. Dziękuje za ten cenny komentarz. Pozdrawiam Was serdecznie.
To zabawne ze często "prawdę" Polskim kobietom wytykają faceciki, którzy slinia się na pół nagie Azjatki, Latynoski albo Hiszpanki. Nagle mają wielka chęć umoralniania i krytykowania Polskich kobiet. Nierzadko się z tym spotykam w internecie. Toksyczne zachowanie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry