• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Kobieta

Ellena

Podrywacz
Jakoś ta metka....no jakoś tak, dość niewyrażnie....🤭 Nie mogłem się skupić...ale bylo piekne i takie.......eksluzywne, O! Mam!:p
Gapa z tej babki, skoro wie, że lubisz bieliznę a Ona wysyła ci fotki z zasłoniętą metką. Ale może prawy profil ma lepszy ;) bądź wyrozumiały.
 
Mężczyzna

emrronn

Cichy Podglądacz
Jak bawię się na stojąco to fantazjuje że biorę jakaś mocno od tyłu, czasem to jakas znajoma lub koleżanka , a jak na leżąca to że ona na mnie xd
 
Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
O tym że ja z koleżanką np. Anią (z którą dobrze się znamy i często zabawiamy ) wyszukujemy młode dziewczyny które chciałby spróbować trójkąta ale nigdy tego nie robiły i bawimy się w trójkę, podnieca mnie ta myśl że one robią wszystkie rzeczy pierwszy raz, np ja z Anią przytulamy ją i wspólnie rozbieramy, obydwie mi obciągają lub ja i młoda liżemy Ani cipkę, młoda wkłada mojego kutasa do dziurek Ani 🙂🙂🙂
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
O tym, że uda mi się zrobić fotę mojego "adiutanta"i wyśłać tę fotę koleżance z forum (nie jestem gejem, tak jego nazywam). Zrealizowałem te fantazję masturbacyjna i na tym sie skończyło, z przyczyn znanych nielicznym🙈 Fota nie wyszła.
 
Mężczyzna

napalony 7295

Cichy Podglądacz
Ja fantazuje że oglądam moją żonę ruchaną przez czarnoskórego przystojnego dobrze zbudowanego murzyna. Po wszystkim gdy ona leży spocona i wypełniona jego nasieniem ja wchodze w nią i dolewam swojej spermy
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
O tym, że uda mi się zrobić fotę mojego "adiutanta"i wyśłać tę fotę koleżance z forum (nie jestem gejem, tak jego nazywam). Zrealizowałem te fantazję masturbacyjna i na tym sie skończyło, z przyczyn znanych nielicznym🙈 Fota nie wyszła.
Ale Ty się nie przejmuj metkami przy bieliźnie, rób fotę jak leci ;)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
To nie jest jeszcze jakaś mocno rozbudowana fantazja, tylko raczej scena z niej, ale zdecydowanie siedzi mi w głowie od wczoraj i była myślą przewodnią mojego czasu sam na sam z sobą :devilish:

Po tym jak doszedł mi na cycki zbiera z nich spermę na dwa palce i wsuwa mi je do ust cały czas patrząc mi prosto w oczy...
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
To nie jest jeszcze jakaś mocno rozbudowana fantazja, tylko raczej scena z niej, ale zdecydowanie siedzi mi w głowie od wczoraj i była myślą przewodnią mojego czasu sam na sam z sobą :devilish:

Po tym jak doszedł mi na cycki zbiera z nich spermę na dwa palce i wsuwa mi je do ust cały czas patrząc mi prosto w oczy...
Smakowita fantazja 🥰 A ja dodałbym jeszcze, że ona w tym samym czasie zanurza swoje paluszki w cipce i wsuwa mi je do ust do wylizania. I tak karmimy się nawzajem swoimi soczkami 😋 Oczywiście cały czas patrzymy sobie w oczy 😍
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Smakowita fantazja 🥰 A ja dodałbym jeszcze, że ona w tym samym czasie zanurza swoje paluszki w cipce i wsuwa mi je do ust do wylizania. I tak karmimy się nawzajem swoimi soczkami 😋 Oczywiście cały czas patrzymy sobie w oczy 😍
Bardzo mi się podoba ;) o tym też wczoraj myślałam, ale dziś jakoś się zafiksowałam na tych jego palcach w spermie ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry