• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Mazan

Seks Praktykant
Penis masujący łechtaczkę :) A potem powolutku wchodzący coraz głębiej i głębiej, po kilku pchnięciach coraz szybciej i szybciej, dodatkowo ręce masujące pośladki i dające klapsy ;-)
Dodatkowo co jakiś czas penis wychodzi i przez chwilę mokry język wchodzi w już rozgrzaną cipkę kosztując soczków i delikatnie masując :)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Penis masujący łechtaczkę :) A potem powolutku wchodzący coraz głębiej i głębiej, po kilku pchnięciach coraz szybciej i szybciej, dodatkowo ręce masujące pośladki i dające klapsy ;-)
A język w tym czasie ląduje na cycuszkach, liże, masuje i delikatnie podgryza sutki 👅
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
bez namysłu wzięła do buzi i zaczęła obciągać, jak ona ssała, język, brała do gardła tak mocno że musiałem trzymać się blatu.
Na początek pieszczoty penisa przez slipki, aż stanie namiot ;-) Po ściągnięciu slipek namiętne pieszczoty, usta muskające żołądź i zaciskające się na nim, by po chwili zaczęły go namiętnie całować ;-) Namiętność fajnie przeobraża się w dzikość, namiętne nakręcanie partnera, a potem dzikie obciąganie :) Reszta się zgadza ;-)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Na początek pieszczoty penisa przez slipki, aż stanie namiot ;-) Po ściągnięciu slipek namiętne pieszczoty, usta muskające żołądź i zaciskające się na nim, by po chwili zaczęły go namiętnie całować ;-) Namiętność fajnie przeobraża się w dzikość, namiętne nakręcanie partnera, a potem dzikie obciąganie :) Reszta się zgadza ;-)
Najbardziej przemawia do mnie to dzikie obciąganie 😜
 
Mężczyzna

Techniczny95

Podrywacz
Taka wizja, mianowicie, rzecz dzieje się na basenie, publicznym basenie, pływanie, wiadomo. Mój wzrok przykuła pewna nieznajoma, piękna, brunetka, włosy do piersi, niebieskie bikini opinające spore piersi i pupę. Miała obłędne spojrzenie, nasze spojrzenia spotkały się i czas się zatrzymał. Kiwnęła palcem idąc w stronę sauny, poszedłem za nią, zrzuciła bikini mówiąc że gorąco tu, może ściągniesz kąpielówki. Pała sterczała, bez wahania złapała i zaczęła obciągać, brać całego, złapałem za głowę i zacząłem posuwać. Po dłuższej chwili wyssała wszystko i wtarła w swoje mokre ciało i od razu mnie dosiadła i zaczęła ujeżdżać, runda druga, zaczęła krzyczeć, wić się w objęciach orgazmu, cała cipka wypełniona spermą, aż się lało, pchnęła mnie i udusiła na twarzy żebym dokładnie wylizał jej cipkę . . . 🥵🥵🥵😈 taka skromna wizja
 
Mężczyzna

zFantazja

Cichy Podglądacz
O tym że jednocześnie dochodzi we mnie dwóch panów, jeden w cipkę drugi w usta 💦
Z takim kuszacym ciałem, miałbym trudność, z której strony chciałbym się znaleźć. Ale jako amator obciągania chyba wolałbym abyś robiła mi loda, a kolega naprzeciwko dopychal twoje usta głębiej aż do finału.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry