• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nietypowy fetysz (scat)

Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Siema, też jestem fanem i pissu i scatu, jestem switchem i nawet z jednym i drugim mam już doświadczenie ;) Jak ktoś jest czegoś ciekawy to służę radą :)
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Zastanawia mnie jedna rzecz : prawie każdy temat związany z scatem nie jest mile widziany na forum natomiast wątek związany z piss jest całkiem inaczej traktowany. Waszym zdaniem jaki jest tego powód ?
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Nowicjusz
Zastanawia mnie jedna rzecz : prawie każdy temat związany z scatem nie jest mile widziany na forum natomiast wątek związany z piss jest całkiem inaczej traktowany. Waszym zdaniem jaki jest tego powód ?
W dużym uproszeniu. Wejdź kiedyś do kibla gdzie ktoś robił "jedynkę", a później do takiego gdzie ktoś wcześniej robił "dwójkę"... zaciągnij się solidnie i myślę, że poznasz odpowiedź na swoje pytanie :)
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
W dużym uproszeniu. Wejdź kiedyś do kibla gdzie ktoś robił "jedynkę", a później do takiego gdzie ktoś wcześniej robił "dwójkę"... zaciągnij się solidnie i myślę, że poznasz odpowiedź na swoje pytanie :)
Jeśli tylko zapach ma być głównym kryterium to ten argument do mnie nie przemawia. Mocz też ma nieprzyjemny zapach ,oczywiście nie jest tak intensywny jak scat.
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Nowicjusz
Do Ciebie nie przemawia, ale do większości już tak. I tej większości już sam zapach wystarczy ;)
Większość ludzi od dziecka ma wpojone, że kupa to coś brudnego i to wie bo tak jest w istocie.
 
Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
preview.jpg
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Martin 101 Pytanie o nietypowy fetysz Fetysze i perwersje 3
Q Nietypowy wytrysk Seks 15
D Nietypowy (chyba) przypadek Masturbacja 2
A Nietypowy anal Ogłoszenia 22
R Fetysz bez hamulcy Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry