• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nietypowy wytrysk

Mężczyzna

QbenQ888

Cichy Podglądacz
Od jakiegoś czasu podczas zabawy z żoną mam taki podwójny wytrysk - na około minutę przed orgazmem pojawia sie pojedynczy strzał spermy, bez orgazmu jako takiego, tylko sama ejakulat. Potem dochodzi do normalnego orgazmu z wytryskiem, całkiem obfitym. Dzieje się tak głównie podczas zabaw ręcznych. Czy jest się czym niepokoić? Czy ktoś tak ma jeszcze?
 
Mężczyzna

QbenQ888

Cichy Podglądacz
Tak, najpierw pojedyczny wytrysk, niezbyt mocny, a po jakis 30 sekundach do minuty normalny wytrysk nasienia ze skurczami i orgazmem.
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Chyba całkiem normalne. Ja mam tak jak stosuję edging. Jak już czuję że za chwilę dojdę to przerywam zabawę i nieraz właśnie jest taki pojedynczy wyciek.
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
Jeśli to co wylatuje jest bardziej „przezroczyste” niż „białe” skłaniałbym się, że jest to tzw. squirt
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
a to za każdym razem niezależnie od tego co robicie? Właśnie, czy to nie jest edging? Tylko nawet przy „szybkim” HJ czy BJ to się także dzieje?
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
Jeśli nie jest to celowe to 50/50 albo klasyczny wytrysk, ale raczej zawsze to jest kilka „strzałów” jeden po drugim, lub jednostajny wypływ, aniżeli jeden a po minucie kolejne
A druga opcja to squirt
Tylko Ty to widzisz to możesz de facto ocenić :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry