• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nietypowy fetysz (scat)

Mężczyzna

matpat204060

Cichy Podglądacz
Cześć, posiadam nietypowy fetysz jakim jest pissing/scat. Ogólnie rzecz biorąc podnieca mnie gdy dziewczyna się załatwia. Co ciekawe, załatwiający się mężczyzna mnie obrzydza. Sam chętnie chciałbym posiadać inny fetysz ale analizowałem to i posiadam go od dzieciństwa. Czy jest na forum więcej takich osób jak ja?
 
Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
generate.html
 
Mężczyzna

matpat204060

Cichy Podglądacz
Uwielbiam patrzeć na to co z nich wychodzi. Fajnie jak jeszcze męczą się przy tym, boli je brzuch albo nie potrafią zapanować nad tym i popuszczają. Marzę o tym aby kiedyś móc sobie popatrzeć na załatwiającą się dziewczynę
 
Mężczyzna

matpat204060

Cichy Podglądacz
Wiem że nie każdy ma takie upodobania. Sam wolałbym mieć inne ale nie mam na to wpływu. Ja przykładowo nie rozumiem stópkarzy, jak można lizać czyjeś spocone nogi... Natomiast uważam że każdy ma jakieś dziwne upodobania i należy to szanować. Mi trafiło się akurat takie mało popularne... 🫤
 
Mężczyzna

matpat204060

Cichy Podglądacz
W filmie Hipersomnia z 2017r jest scena gdzie główna aktorka moczy majtki. 😋
Oglądałem też kiedyś taki stary, chyba włoski film gdzie porwano sporo dziewczyn do wielkiego domu i kilku bogatych ludzi im rozkazywało. Np. chodzili nadzy, musieli uprawiać seks gdy im kazano, zadowalali swoich bogatych panów itp. ale były tam też takie fajne sceny, gdzie bogaci ,,władcy" dowiedzieli się że jest coś takiego jak scat i chcieli tego spróbować. Rozdali każdej dziewczynie po misce i powiedzieli że rano chcą w niej zobaczyć ich kupy. Jednej z nich się to nie udało i mocno jej się za to dostało. Była też scena gdzie ten bogaty człowiek nasrał na środku pokoju i kazał to zjeść dziewczyną.
To był serio stary film, w kilku scenach aż sam czułem się niekomfortowo ale miał swój klimat. (Nie znalazłem go z polskim lektorem więc oglądałem po angielsku)
 
Mężczyzna

kornacki

Cichy Podglądacz
W filmie Hipersomnia z 2017r jest scena gdzie główna aktorka moczy majtki. 😋
Oglądałem też kiedyś taki stary, chyba włoski film gdzie porwano sporo dziewczyn do wielkiego domu i kilku bogatych ludzi im rozkazywało. Np. chodzili nadzy, musieli uprawiać seks gdy im kazano, zadowalali swoich bogatych panów itp. ale były tam też takie fajne sceny, gdzie bogaci ,,władcy" dowiedzieli się że jest coś takiego jak scat i chcieli tego spróbować. Rozdali każdej dziewczynie po misce i powiedzieli że rano chcą w niej zobaczyć ich kupy. Jednej z nich się to nie udało i mocno jej się za to dostało. Była też scena gdzie ten bogaty człowiek nasrał na środku pokoju i kazał to zjeść dziewczyną.
To był serio stary film, w kilku scenach aż sam czułem się niekomfortowo ale miał swój klimat. (Nie znalazłem go z polskim lektorem więc oglądałem po angielsku)
pamietasz moze nazwe?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry