• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nietypowy anal

L

lingster

Guest
Jakie mieliście nietypowe, dziwne przygody z analem?
Mi się 2 takie przypominają. Raz jedną swoją laskę zacząłem posuwać w pupę, wchodzić powoli, członek mi stał (a mam dosyć sporego i grubego), a gdy wszedł do połowy - nagle, pod wpływem silnego podniecenia stanął mi na maxa, i znacznie zwiększył swoją objętość, przez co rozwarł otwór pannie, ona jak oparzona, z krzykiem wyskoczyła. Już mi potem nigdy nie pozwoliła w tyłek wejść.
To, co opisałeś mówi o zbyt gwałtownym rozepchnięciu odbytu, na co partnerka nie była gotowa. Zapewne zabolało jak skrwysyn, stad to szybkie wyjście i niechęć do takich zabaw.
Tam to trzeba delikatnie, i baaaaardzo powoli… chociaż na początku 🥰😈
 
Mężczyzna

Ariss

Cichy Podglądacz
To, co opisałeś mówi o zbyt gwałtownym rozepchnięciu odbytu, na co partnerka nie była gotowa. Zapewne zabolało jak skrwysyn, stad to szybkie wyjście i niechęć do takich zabaw.
Tam to trzeba delikatnie, i baaaaardzo powoli… chociaż na początku 🥰😈
Było powoli. Sęk w tym, że pojawił się niekontrolowany szybki dopływ krwi do członka jak on już był w środku. Raz w życiu coś takiego mi się przydarzyło.
 
Mężczyzna

Ariss

Cichy Podglądacz
Moja 2 nietypowa przygoda: Rżnąłem swoją kobietę, moją największą miłość w tyłek, byłem zaślepiony przez gigantyczne pożądanie, wprost nie mogłem przestać. Ją jednak za bardzo bolało te gwałtowne pchanie w pupę, i skumała, że jej nie dam rady jej puścić, więc powoli, z każdym ruchem po parę centymetrów zaczęła się wyswobadzać, czołgając się pode mną. Chwilę to trwało, aż w końcu spadła z łóżka na dywan! Ja zaskoczony sytuacją, zacząłem mieć lekkiego moralniaka, głupio mi było, bo dopiero wtedy zrozumiałem co się dzieje. Moja suka się jednak nie gniewała, w zasadzie pozwalała mi na prawie wszystko.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Nietypowy fetysz (scat) Fetysze i perwersje 25
Q Nietypowy wytrysk Seks 15
Martin 101 Pytanie o nietypowy fetysz Fetysze i perwersje 3
D Nietypowy (chyba) przypadek Masturbacja 2
N W jakim wieku anal Seks 13

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry