• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nieszczęśliwa miłość...

Status
Zamknięty.

Karol666

Cichy Podglądacz
Witam.

Pol roku temu poznalem dziewczyne, ot taka jak kazda inna. Potem nie utrzymywalismy za bardzo kontaktu, jedynie wspolnie z przyjaciolmi chodzilem na piwko ona tez bo mamy tych samych znajomych. W sylwestra o 3 w nocy napisala do mnie smsa, wziela moj numer od kolegi i zlozyla mi zyczenia itd. porozmawialismy troche potem wymienilismy sie numerami gg i tak rozwijala sie nasza znajomosc, umawialismy sie na piwa razem ze znajomymi, a potem juz sami.... Świetnie sie dogadywalismy, pisalismy kilkaset smsow w ciagu dnia i nocy potem przyjechal jej chlopak z zagranicy z ktorym zerwala ale chyba nie do konca... Czasem widuje ich razem on ją obejmuje.... Napisala mi ze najblizsze 2 tygodnie beda troche dziwne... potem wyjezdza..... No nic dalej chodzilismy na piwko.... Za jakis czas pierwsze przytulenie.... 3 dni potem pierwszy "mokry" pocałunek..... Spierdzielilem go ale coz ... nerwy? zapytalem jej czy mnie nauczy powiedziala, ze z checia... juz przed przytuleniem poczułem, ze jestem zakochany.... myslalem o niej 48 godzin na dobe, nie moglem jesc,spac,siedziec,zyc.... i nadal nie moge... troche nasze relacje sa "dziwne" z powodu, ze studiuje, pracuje i... jej chlopak.... Dostaje od niej smsy, ze bardzo teskni, ze chcialaby abym ja przytulil... ze przed spaniem mysli o mnie... po obudzeniu tez..... Jestem nieszczesliwie zakochany, nie chce jej tego wyznac bo moge ja stracic........ Kocham ją i nie wiem co robic..... jak gdzies idziemy to lapie mnie za reke.... sama sie przytula..... Juz nie wiem co robic.... Oboje jestesmy juz dorosli ale ona jest starsza o 3 lata... KOCHAM Ją!
 

Manveru

Podrywacz
Weź lepiej sprawdź od razu, czy ona ma tylko jednego takiego 'byłego'... normalna nie działa na dwa fronty.
 

Karol666

Cichy Podglądacz
Z tym, ze ona z nim byla juz przed naszym poznaniem sie. Innych nie ma na pewno .... I nie jestem pewien czy oni zerwali z sobą czy nie...
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Hmm... Większość dziewczyn zawsze czuje jakiś sentyment do swojego byłego... Przecież to był człowiek, na którym zazwyczaj im zależało...
I chyba tak samo jest w tym przypadku... Uważam, że powinieneś cały czas dawać jej do zrozumienia, jak bardzo ważna jest dla Ciebie...
Pozdrawiam.
 

Karol666

Cichy Podglądacz
Chociaz jedna normalna odpowiedz. Oczywiscie wszystkiego wam nie opisalem.... Ja myslicie jesty szansa na milosc z jej strony?
 

SnOOk3r

Nowicjusz
a ja bym sie tu zastanowil czy aby napewno jest to "Były"a nie obecny ktory poprostu wyjechał... dziwne to troche jak na moje oko..no ale coz zycze powodzenia :)
 

Manveru

Podrywacz
Temat się już skończył, ale można go wskrzesić pod inną postacią.

Mnianowicie, muszę się pochwalić, że dziś z nieszczęśliwej miłości stała się zadość i rozstałem się z lubą.

<chwila ciszy, płacz i zgrzytanie zębów>

I co? I nic :p wszyscy tak tu się udzielają to i mnie wypada. No i jestem dowodem na to, że możliwy jest związek przyjaźń>partnerstwo>przyjaźń.
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Szczerze mówiąc to między prawdziwą przyjaźnią z kobietą, a partnerstwem jest chyba jedynie seks no i może jeszcze jakieś drobiazgi.
 

paputek

Cichy Podglądacz
Manveru napisał:
I co? I nic :p wszyscy tak tu się udzielają to i mnie wypada. No i jestem dowodem na to,

Że można być optymistą po zerwaniu związku, ot wyjątek od reguły. Od siebie gratuluje, nie sytuacji, ale dzielnej postawy 8)
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry