• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

mazowieckie Poznam nieszablonową miłość swojego życia ( femdom&cuckold)

taki on

Cichy Podglądacz
30 letni mężczyzna pragnie znaleźć swoje przeznaczenie. Krótko o mnie – wysoki brunet. Niepalący. Bez nałogów. Kawaler. Poznam dziewczynę, którą pokocham z wzajemnością. Jednakże wiem jaką mam naturę i osobowość. I szukam swojego przeciwieństwa. Jestem typem domatora, który odnajdzie się u boku kobiety dominującej preferującej klimaty femdom flr, cuckold, fetysze.
Nie jestem psem, nie jestem niewolnikiem , tylko wartościowym ulegającym facetem. Nie szukam wrażeń stricte z cyklu bdsm, skór i łańcuchów. Jestem facetem, który pragnie mieć normalną rodzinę, dzieci, kochającą żonę. Z tym, że potrzebuje przy sobie kobiety z charakterem. Która nie wstydzi się swoich potrzeb a jednocześnie jest gotowa by kochać kogoś na poważnie. Kobiety rozwiązłej, zepsutej która z drugiej strony będzie kochającą matką, żoną , dobrą synową. Przy której będę mógł się spełniać jako służący czy rogacz. Naturalnie ja w pełni wierny i oddany tylko Tobie.
Interesuje mnie osoba stanu wolnego, bezdzietna najlepiej nie paląca. Tylko Warszawa i okolice. Nie interesują mnie żadne luźne związki, przygody. Tylko zdrowa relacja, pełna wzajemnego szacunki, troski o siebie, zaufania - docelowo zakończona małżeństwem. Życie ma się tylko jedno – warto je wykorzystać tak by niczego nie żałować.


mezczyznabezdrugiegoimienia@pseudonim.pl
 
B

Basia

Guest
takich mnóstwa sprzeczności to dawno nie przeczytałam
ale jest pewne szukasz w tym siebie
 

taki on

Cichy Podglądacz
Wartościowy ale skrajnie uległy i zboczony szuka żony !

No dobra
Czas przejść od słów do czynów.
Szukam dziewczyny , którą bym widział w roli swojej żony.
Niestety, jestem chyba zboczony !
Ale po kolei
Jestem wysokim facetem, brunet , 30 lat. Zasadniczo nie pijący, nie palący. Bez zawiłej przeszłości damsko męskiej.
Istotniejsze jest to, że jestem odpowiedzialnym, wrażliwym człowiekiem. Pragmatycznym , z poczuciem humoru..
Ceniący miłość, zaufanie, szacunek, wartości rodzinne.
Jest jedno ale…
Niestety, przy tym wszystkim jestem zboczony…
Jak to się objawia ? a no tak, że to ja wolę klękać przed kobietą niż na odwrót…
Mówiąc wprost lubię usługiwać kobiecie niż być przez nią obsługiwany – jakkolwiek to zrozumiesz.
Chętnie bym masował kobiece stópki czy czyścił buciki swojej dziewczyny zamiast spędzać czas z kolegami w pubie..
Jestem zadeklarowanym monogamistą, ale w związku ze mną Ty byś nie musiała się ograniczać…
Dla jasności. Życie to nie 50 Twarzy Greya. Tu liczą się emocje a nie to co na pokaz. Nie jestem psem, niewolnikiem. Szukam jednak kobiety która nie wstydzi się swoich potrzeb i nie jest w typie „ przepraszam za wszystko , przepraszam że żyje „
Szukał wartościowej kobiety, która potrafi przejawiać uczucia wyższego stopnia ale dla własnej przyjemności potrafi się zmienić w dominującą egoistkę, która lubi siadać chłopakowi na buzi, kiedy trzeba go spoliczkuje czy podepta…
Naturalnie. Mam świadomość, że sporo kobiet woli kiedy to mężczyzna przyleje im z plaskacza..
Cóż ja wolę grzecznie usługiwać …
Co Ty wybierzesz - to już Twoja sprawa
Życie ma się jedno. Trzeba mieć tyle samo szaleństwa co pokory by nie żałować na końcu.
Interesuje mnie osoba stanu wolnego, bezdzietna. Najlepiej niepaląca.
Taka która pragnie w przyszłości sformalizowanego związku i prawdziwej rodziny.
Nie rezygnując przy tym z tego co wyżej – bo moja osobowość i potrzeby są tak pewne jak śmierć i podatki …
Jeśli się zdecydujesz pisz ! Tu się nie ma czego wstydzić. Nie ma się czego bać. Nie gryzę. To może być Twój szczęśliwy los na loterii ! nie zmarnuj tego !
Aha tylko Warszawa i okolice


mezczyznabezdrugiegoimienia@pseudonim.pl
 
B

Basia

Guest
a Ty nie pamiętasz że już wrzucałeś czy teraz masz zamiar wrzucać co jakiś czas domniemywając że nikt nie umie czytać ?

ps. ja pamiętam więc posty połaczone
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry