• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Bengalska miłość ...

Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Nad zatoką Bengalską tygrysica kładzie się spać ... Wreszcie jest syta właśnie upolowała miłość życia - słodka kicia ... Przeciąga się cudownie odsłaniając piękny brzuch i wszystko co jest absolutnie śliczne ... Delikatnie mocarną łapą - opuszkami przesuwa po Jej karku i plecach ... Układa pysk pomiędzy piersiami tam gdzie nabrzmiałe sutki pachną dojrzewającą kawą i spełnieniem które - dopiero co zastygło zlepiając bujną sierść mgiełką namiętności ... Uwielbia jak się ją delikatnie gładzi po głowie zataczając palcami koliste ruchy ... Tylko wtedy może beztrosko mruczeć tak jak tylko potrafią zakochane kocice bez względu na wiek - rasę i pochodzenie ... Jej ukochana urodziła się w cyrku - ale zdążyła poznać jak smakuje miska pełna prostackiej głupoty - zazdrości i bezinteresownej zawiści ... Teraz nic jej nie zagraża bo są razem tak normalnie pięknie - na deszcz i wiatr - na zimno i upał - na piękno i brzydotę całej dżungli ...
Na dobre i na złe ... Księżyc uśmiecha się radośnie - życząc im dobrej nocy i kolorowych snów ...💋
Sexy
...
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Rikke

Dominujący
Lesbijka, piękny, metaforyczny tekst. Tak niewiele słów, lecz udało Ci się nimi namalować kompletny obraz. Bardzo mi się podoba ta niekonwencjonalna i twórcza manipulacja językiem.
Wreszcie jest syta właśnie upolowała miłość życia
Rozbrajające liryczne zdanie, kwintesencja tekstu.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel

Salt Lake City ...​

Powitanie Radosnego Popołudnia ...
Kiedy do kolorowego królestwa Panny Śmierć wjechał wózek o bardzo intensywnie groszkowym kolorze zewsząd rozlegała się muzyka. Była ona tak dziwna i piękna zarazem że nawet sama jej wysokość zdawała się być nią podekscytowana. Nikt ale to absolutnie nikt nie był w stanie wytłumaczyć skąd dobiegała. Wypełniała całe królestwo i z niesamowitą energią wciskała się w niemalże każdy kąt lodowej komnaty - gdzie oto pod zielonym medycznym prześcieradłem na wózku leżał nowo przyjęty człowiek.
Mieszkaniec lub mieszkanka zaskoczona faktem iż jest absolutnie pozbawioną trosk doczesnych . I ów ludzik zdawał się cieszyć z otaczającej go muzyki. Muzyka ta urokliwy śpiew oraz mieszanina dźwięków lasu z ptakami radośnie śpiewającymi w koronach drzew i strumieniem czasu opowiadającym cicho niesamowite historie przerywane raz po raz odgłosami zwierząt. I w zasadzie nie było by w tym nic szczególnie dziwnego poza samą nierozwiązaną nadal kwestią skąd owa muzyka dobiega - gdyby nie intrygująco piękny szmer którego muzyka wcale nie zagłuszała.
Szmer ten nie był natrętny ale z pewną logiczną wyrazistością zdawał się wskazywać na coś co nie wątpliwie fruwało i to bardzo zwinnie tuż nad wózkiem z dopiero co przywiezionym człowiekiem. Ludzik - Kobieta absolutnie śliczna pozbawiona udręki życia i cierpienia ...
Śniada karnacja niezbyt duży ale jakże uroczy biust wypielęgnowane łono - długie nogi i piękne zadbane dłonie oraz buzia z delikatnie zarysowanym lecz wyraźnym uśmiechem ... Panna śmierć zamyśliła się ze specyficzną radością - bo oto przed Nią na wózku leży kobieta którą od prawie 35 lat wnikliwie obserwowała podziwiając za to co czyniła dla drugich - pomimo iż znała doskonale datę i godzinę Ich spotkania ... Zatrzymała wzrok na miejscu w którym bliznę po usuniętym lewym jajniku ozdabiała wytatuowana różyczka z opuszczoną główką .Po chwili rozłożyła swoje kryształowe dłonie i wnikliwie podziwiała Jej duszę . Jaki cudny biały listek pełen dobra - tkliwości - mądrości oraz tego co najbardziej lubi a mianowicie niczym nieskrępowanej dziecięcej ufności w drugiego ludzika ... Już coraz mniej jest takich niezwykłych ludzików - pomyślała pochylając się nad wózkiem by poprawić niesforny kosmyk kruczo-czarnych włosów który otulał śliczne usta ozdobione oryginalną szminką w kolorze wina ...
...
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Pokój pełen namiętności ... 😘

I wreszcie Twój szept - ciepły i subtelny oddech ... Cudnie dotykasz mojego karku - wiesz że to uwielbiam - czule i delikatnie całujesz ... I to wystarczy aby już motylki zaczęły swoje harce ... W moich ramionach jesteś bezpieczna - w nich czujesz się szczęśliwa. Masuję delikatnie biodra - uda jędrne piersi ... Powoluteńku idę niżej ...Twoje ciało drga rozgrzewając się tak przepięknie spokojnie ... Kropelki rosy wędrują po Twoim ciele - tworząc zmysłową słoną aurę ... Nektar wypływa coraz obficiej śliczną strużką z Twej przepięknej nektarynki a ja spijam łapczywie te słodkości ... Obejmujesz mnie i tulisz tak delikatnie i zarazem stanowczo - rzucasz się na mnie - odpychasz i przyciągasz tak absolutnie impulsywnie ... I krzyczysz to jest dopiero energia kobiecej radosnej namiętności - słychać tylko szybkie oddechy ... Obie razem coś przepięknego - przytulasz się i obejmujesz tak jakby to był ostatni moment który podarował nam czas ...
...
Mówisz że się nie spodziewałaś że właśnie tamtego sobotniego wieczoru kiedy miałaś już iść do domu - ja weszłam na basen ... Widziałam jak obserwowałaś mnie dyskretnie - ale i z tym samym zaciekawieniem którego nie sposób ukryć nawet na dnie zielonych oczu ... Uwielbiam jak płaczesz kiedy wszystko wiruje wokół - absolutnie ... Twoje zielone łzy to malachitowe kolczyki którymi przystrajasz moje uszy kiedy szepczesz odważnie co myślisz - czego pragniesz i co mi ofiarujesz ... Przytulasz się dokładnie tak samo jak ja - kiedy byłam małą dziewczynką przytulałam dużą małpkę którą dostałam na urodziny ... Z taką niesłychaną wrażliwością i totalną ufnością ... Jak cudnie kiedy usypiam słysząc Twój bezbronny oddech na piersiach - cisza balsamicznie otula nasz materac ...
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Rozwinęłaś mapę naszych ciał - Ukochana ...
Erotyczna śniadość pełna absolutnych niespodzianek które czekają na delikatną eksplorację z odrobiną subtelnej śmiałości .
Każde drgnienie pod palcami jest jak stąpanie po flegrejskich polach - namiętność skąpana w Neapolitańskim słońcu zaledwie drży w coraz to mocniejszych spazmach kobiecości - starając się powstrzymać jak najdłużej wybuch cudownej lawy o zapachu drzewa sandałowego i smaku świeżej limonki . Jeszcze tuląc i całując najczulej jak tylko się da usta ślicznie namiętne i niezwykle spragnione staramy się bronić przed tym czego każda z Nas tak ogromnie pragnie ... Piersi już od dłuższej chwili ogłosiły słodką i twardą kapitulację pod zmasowaną szarżą języka i zwinnych paluszków ... Jeszcze broni się dorodne łono - resztkami sił zamykając pięknymi koronkowymi figami z wysokim stanem - nota bene takimi jakie uwielbiam bramę do wnętrza alabastrowej komnaty ... Wiem że nie zrezygnujesz i to właśnie jest absolutnie najcudowniejsze - w naszej emocjonującej bitwie na rozległych polach materaca który ostatnio można śmiało porównać do wiosennej łąki w samym środku lasu - cisza miesza się z cudowną linią melodyczną ... Prośba o warunki pokoju nie wchodzi w grę ... Dlaczego zapytam drżącym głosem ? Najdroższa moja - zwycięscy biorą wszystko ...
... to be continued ....
Ps. Zainspirował mnie filmik pt. Kenji2 - który jest taki jak na xhamstera dość klimatyczny nawet jak dla lesbijki ;)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zamyślony Push-up ...
List usnął wreszcie i drętwa cisza - stalówka omdlała ledwo ocalała z ambiwalentnych zdań pożogi ...
I zdań wprost kilka myśl - tysiąc razy ... I Twoja bordowa dusza niewyobrażalnie piękna i jakby prawie bez skazy ... Ogarek dla diabełka moich pragnień a świeczka - no cóż pachnie woskiem pszczelim i konwaliami co w maju tak się okropnie panoszyły na naszej łące w samym środku cudownie tkliwej Puszczy Noteckiej ...
...
Wieś Chojno - Dom drewniany z bali jak leśniczówki prawie tak piękny ...
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Rozwinęłaś mapę naszych ciał - Ukochana ...
Śpij proszę - jeszcze jest tak wcześnie ... Nocna koszulka pełna słońca - zauroczyła mnie bez końca ... I księżyc ściągnął okulary ... No absolutnie nie dasz wiary - wszystko tkliwością przesycone - pachnące - słodkie - umajone ... Zapach rozpuszcza strzępy nocy - twoją podusię i mój kocyk ... Żaby subtelnie zwariowały - koncert a świerszcze pomagały niewątpliwie bardzo gorliwie ... Świt dość skwapliwie wdziewa buty - nasze dojrzałe azymuty ... Świat szalony - uroczy prawie rozbudzony ... Słychać koguta obwieszczającego światu że świt własnie otwarł okno w kurniku ... Ależ Ty jesteś piękna - taka cała zwyczajna i nad podziw tkliwie wyjątkowa ... Ta noc którą celebrowałyśmy zdaje się nic nie robić sobie z faktu świtu - melancholijnie przeciąga się odsłaniając wszystko co absolutnie magicznie pachnie ... Pytasz mnie dlaczego spociły mi się oczy ... Doskonale wiem że wiesz - ale pragniesz tej subtelnej pewności że oto jest ludzik który z przepięknej emocjonalnej radości ... Ja Ciebie też - ludziku cudownie romantyczny ... Słyszysz jak biją serca i czujesz jak pachną nasze dusze ... To One tak pachną - tak iskierko ... Myślałam że to jaśmin za oknem ... Podoba mi się ten zapach ...
...
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
No masz niezły lot ;) Intrygujące, zwiewne miniatury. Ładnie piszesz. Ilość komentarzy zasmucająco niska. Ja nie umiem dobrze w komplementy, ale śmiało możesz potraktować mój wpis jako jeden z nich ;) Powodzenia przy piórze. I radości - subtelnej jak szaleństwo żab 😀
 
S

sheepdog

Guest
Nie ośmieliłem się komentować, gdyż sądziłem, że cokolwiek bym napisał będzie niskiego lotu. Więc z premedytacją wykorzystuję pracowitość i subtelność kolegi i dołączam do jego zachwytu.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Załóż na nagie ramiona - satynową skórę ... Tę obłędnie pachnącą limonką i ziołowym pieprzem naturalnie ... Wciągnij na uda pończochy dłoni ... Najlepiej moich - dyskretnych i pozbawionych oczek ... O właśnie tak - dokładnie tak i absolutnie tak wyglądała Margarita Carmen Cansino idąca bulwarem Hudsona tuż przed zmierzchem ...
.
Dotknij mnie subtelnie - uracz tak ustami ... Dyskretnym westchnieniem - dłoni spojrzeniami ... Zaszyj się w te miejsca o których istnieniu - słodko jest pomarzyć ... W ciepłym światło-cieniu ... Tkliwość śniadej skóry poplątane dusze - przyleć w końcu błagam ... Wiesz - sama się duszę ...
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

NienachalnyHalny

Cichy Podglądacz
@Lesbijka, jeśli pisanie nie jest Twoją drogą życiową, to powinnaś to jeszcze raz przemyśleć.
...Chce mi się śmiać, wbiłem (nie wiem w sumie dlaczego) na ero forum - i zachwycam sie pisaniem i wrzucaną przez ludzi muzyką. ;)
I jeszcze łapię vibe do żartów:

Nie – ustami, nie – udami,
Lecz mnie opleć – marzeniami.
Marzeniami – co dzień w dzień,
Będą dla mnie niczym tlen.
Marzeniami – o miłości,
Tak pełnymi nieskromności,
Że potworność codzienności,
Zniknie niczym mrok w jasności… 😊
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Dobrze wiem - zakochałam się w Tobie . Więcej nic już w tej kwestii nie zrobię - absolutnie . Dobra ramiączko zsunę - nie suknię . I przyniosę Ci dużo poziomek - niech jak Ty pięknie pachnie nam domek . Z dłoni szal włożę Ci należycie i zaszeptam - suniemy w to życie .
.
Pamiętasz Iskierko zapewne - Capriciosa ma w sobie 2915 kca. a Ty masz w sobie ich okrągły milion . Wiem guptasie ukochany ludziku ...
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zmysłowa deszczu granica Twoje gorące ramiona - pustynia nienawodniona ...
Dłonie papugi radości i uśmiech w kącikach ust - śniady uroczy biust ...
Zadumane pragnienia i cisza - subtelnie zamienia rytm serca pogodnych dusz ...
I wkrótce - prawie tuż tuż ...

...
Jesteś Najcudniejszą - Bass 🥀 :love:
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Dobrze wiem - zakochałam się w Tobie . Więcej nic już w tej kwestii nie zrobię - absolutnie . Dobra ramiączko zsunę - nie suknię . I przyniosę Ci dużo poziomek - niech jak Ty pięknie pachnie nam domek . Z dłoni szal włożę Ci należycie i zaszeptam - suniemy w to życie .
.
Pamiętasz Iskierko zapewne - Capriciosa ma w sobie 2915 kca. a Ty masz w sobie ich okrągły milion . Wiem guptasie ukochany ludziku ...
Capriciosa sa di te, tesoro..... :p🥰
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
...
Czym więc różni się łza na policzku - od łzy płynącej po policzku ?
Jak to czym skarbie - jakością emocji ... 💋
Emocje same w sobie nie są ani dobre ani złe - tylko wszystko zależy od tego w jaką suknię się je ubierze i wówczas ...
I jeszcze ten księżyc w nowiu a to właściwie nie sprzyja zdrowiu ... o_O
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
🌹
Rytmu serca nie wyznacza tylko praca ... Poza tym istnieją marzenia do spełnienia i to co uwielbiasz a co czyni Cię taką absolutnie wolną - piękną i radosną ... Inspirujesz mnie i pozwalasz inaczej popatrzeć na tarczę zegara życia gdzie wskazówki jakby się ciebie bały - no przecież tam w górze jesteś szybsza od nich i zwinniejsza ... To sprawia że rozumiesz moją pasję a ja coraz lepiej rozumie Twoją - tyle że odrobinkę bardzo się o Ciebie boję ... Opanowanie jakie maluje się na prześlicznej buzi i pewność którą roztacza urokliwa - iris. sprawiają że jesteś taka nad podziw piękna i jednocześnie zwyczajna ... Właśnie tę Twoją Iskierkowatą zwyczajność najbardziej Kocham zaraz po pachnącej kardamonem - Duszy ... 💋 🥰
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry