• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Naturalny trójkącik łonowy czy gładka cipeczka?

Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Wiem, wielu gustuje w wygolonej na zero. Gustuje to właściwe słowo gdyż jak wiadomo każdy lubi coś innego a z gustami się nie dyskutuje.
Poproszę aby dodawać własne odczucia, doświadczenia, lubienia… Poproszę aby nie powtarzać sztucznie narzuconej i wykreowanej narracji „to jest higieniczne”.

Wg teorii „higienicznej” każdy łysy jest bardziej higieniczny, każdy obrzezany jest bardziej higieniczny itd. Owszem można powiedzieć, że łysy mokrą dłonią pogładzi głowę i już jest czysta a inni muszą mydlić szamponem …
Higieniczny jest ten co po prostu dba o higienę odpowiednio ale to już inny temat!

Może estetyka? To tak jak z gustami. Dla mnie bardziej estetyczna jest naturalnie zarośnięta cipeczka od wygolonej niedbale lub z tzw pikami. Nie powiem, podoba mi się również gładziutka ale wyraźnie zarysowana z średniej wielkości wargami. Tak, wargi są nawet bardziej istotne od tego czy meszek jest czy go nie ma. Zbyt duże jakoś mnie nie zachęcają do lizania, natomiast zbyt małe lub czasami całkowity brak to już po prostu czegoś mi brak.

Depilacja u mężczyzn oprócz wspomnianej sztucznej narracji daje wizualne powiększenie, odsłonięcie penisa. Wiem, niektóre partnerki tego wymagają bo same…
Wiem też że z Paniami trudno dyskutować, przekonywać, jednak odrzucając uprzedzenia, spytajcie partnerów jaką by woleli waszą. Moim skromnym zdaniem jeśli czujesz że wargi masz zbyt duże lub ich brak to pozostawienie naturalnego trójkącika może poprawić względy estetyczno-wizualne.
Szczególnie młodo wyglądające dziewczyny z malutkimi wargami taką postawą dodadzą sobie kobiecości.

Zaznaczam, że każda cipka jest piękna na swój sposób i zapewne każdy, niezależnie od trendów tak jak ja ma w głowie własny, ukochany ideał :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Moim skromnym zdaniem jeśli czujesz że wargi masz zbyt duże lub ich brak to pozostawienie naturalnego trójkącika może poprawić względy estetyczno-wizualne.
Szczególnie młodo wyglądające dziewczyny z malutkimi wargami taką postawą dodadzą sobie kobiecości.
Jestem młoda a czuję, że mam zbyt duże 🙈...



Ja nie lubię gdy mężczyzna ma włosy łonowe, bo mnie to odrzuca. W ogóle nie lubię gdy ma włosy na klacie, na brzuchu, pod pachami i na twarzy (brodę).
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Jestem młoda a czuję, że mam zbyt duże 🙈...



Ja nie lubię gdy mężczyzna ma włosy łonowe, bo mnie to odrzuca. W ogóle nie lubię gdy ma włosy na klacie, na brzuchu, pod pachami i na twarzy (brodę).
Niektórzy mężczyźni lubią duże wargi a niektóre kobiety lubią gdy facet ma włosy na klacie, zarost itd. Na twarzy wolę być ogolony choć gdy z lenistwa mam większy zarost to słyszę "tak jesteś bardziej męski" ale już przy minetce "ała, jesteś kłujący" :)
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Nie przeszkadzają mi u kobiety odrastające wlosy. Cipka w różnych odsłonach to sama zaletą. Można ją mieć na różne sposoby-gladką lub nie i to jest najfajniejsze.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Jestem młoda a czuję, że mam zbyt duże 🙈...



Ja nie lubię gdy mężczyzna ma włosy łonowe, bo mnie to odrzuca. W ogóle nie lubię gdy ma włosy na klacie, na brzuchu, pod pachami i na twarzy (brodę).
Ale niektórzy faceci niedobrze wyglądają bez brody; mnie zawsze mówią, że mam obowiązek ją nosić :p
 
J

Juhas

Guest
Wiem, wielu gustuje w wygolonej na zero. Gustuje to właściwe słowo gdyż jak wiadomo każdy lubi coś innego a z gustami się nie dyskutuje.
Poproszę aby dodawać własne odczucia, doświadczenia, lubienia… Poproszę aby nie powtarzać sztucznie narzuconej i wykreowanej narracji „to jest higieniczne”.

Wg teorii „higienicznej” każdy łysy jest bardziej higieniczny, każdy obrzezany jest bardziej higieniczny itd. Owszem można powiedzieć, że łysy mokrą dłonią pogładzi głowę i już jest czysta a inni muszą mydlić szamponem …
Higieniczny jest ten co po prostu dba o higienę odpowiednio ale to już inny temat!

Może estetyka? To tak jak z gustami. Dla mnie bardziej estetyczna jest naturalnie zarośnięta cipeczka od wygolonej niedbale lub z tzw pikami. Nie powiem, podoba mi się również gładziutka ale wyraźnie zarysowana z średniej wielkości wargami. Tak, wargi są nawet bardziej istotne od tego czy meszek jest czy go nie ma. Zbyt duże jakoś mnie nie zachęcają do lizania, natomiast zbyt małe lub czasami całkowity brak to już po prostu czegoś mi brak.

Depilacja u mężczyzn oprócz wspomnianej sztucznej narracji daje wizualne powiększenie, odsłonięcie penisa. Wiem, niektóre partnerki tego wymagają bo same…
Wiem też że z Paniami trudno dyskutować, przekonywać, jednak odrzucając uprzedzenia, spytajcie partnerów jaką by woleli waszą. Moim skromnym zdaniem jeśli czujesz że wargi masz zbyt duże lub ich brak to pozostawienie naturalnego trójkącika może poprawić względy estetyczno-wizualne.
Szczególnie młodo wyglądające dziewczyny z malutkimi wargami taką postawą dodadzą sobie kobiecości.

Zaznaczam, że każda cipka jest piękna na swój sposób i zapewne każdy, niezależnie od trendów tak jak ja ma w głowie własny, ukochany ideał :) https://imagehost.pl/image/6pnQD
Piękna cipeczka z tym zarostem
 
  • Like
Reactions: J23
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Pamiętam gdy pierwszy raz dojechałem dziewczynie ręką do majtek, potem delikatnie wsuwałem dłoń pod materiał i największe podniecenie było gdy poczułem rozpoczynający się zarost włosków.
Udostępniony niby przypadkiem widok majtek żony jest tym bardziej podniecający gdy z boków można dostrzec delikatne włoski. Filmik obrazuje jedną z takich przesyconych erotyzmem sytuacji https://pl.xhamster.com/videos/lili-carati-in-candido-erotico-1978-1-1664966?t=69.7
 

freemagic

Nowicjusz
Nie gole się na codzień. Jedynie depiluje (strzygę) prawie na zero. Depilacja jest prywatna sprawa aczkolwiek uwazam ze zarost jest świadectwem dojrzałości fizycznej.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry