• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Naturalny sposób na powiększenie biustu

imperator

Cichy Podglądacz
czy jest jakis naturalny sposob na powiekszanie biustu ? czy te poradniki co sprzedaja na allegro to prawda ?
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Moim zdaniem to bardziej skutkuje na ujędrnienie biustu, bo się ćwiczy mięśnie, które są pod nim. Hmm chociaż z ćwiczeniami rosną mięśnie :p Możliwe że się powiększy trochę biust od nich, ale nie spodziewaj się cudów, to będzie góra parę centymetrów. Ale napewno będzie jędrny i przyjemny w dotyku :oops:
 

gonia

Erotoman
moge Ci oddac troche swoich :/ (zacznij brac proszki anty to ci urosna)

a no i jako ze jestem najbardziej czepialska osoba na forum musze to podtrzymac piersi i biust to jest to samo wystarczylo napisac jedno
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
od tabletek anty wcale nie rosną piersi.
To nie jest regułą, czasami po prostu puchną, bo organizm zatrzymuje wodę.
 

Mała Mi

Cichy Podglądacz
nie rosną:) Mi nie urosły ani trochę. To tak samo jak z tyciem. Jedne kobiety tyją po pigułkach inne nie.
 

sii

Biegły Uwodziciel
biust jest w wiekszosci zbudowany z tliuszczu wiec jakikolwiek trening fizyczny napewno nie spowoduje ich zwiekszenia a pomniejszenie .......ja slyszalem o jakis tabletkach specjalnych ale nie wiem co to jest i czy to cos daje czy nie .......zreszta tak naprawde po co komu wiekszy biust ?
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
A ja widziałem pompki do powiększania piersi, ale śmiem powątpiewać w skuteczność tego urządzenia :wink:

Co do pigułek, to z tego co wiem niektóre kobiety od nich tyją, i wtedy automatycznie trohcę powiększa się im biust, ale żeby jedno bez drugiego nie rosło to nie słyszałem...

A powiększanie piersi, to z tego co wiem bodajże we Włoszech norma, b. częsty prezent dla dziewczyny na 18-stke :roll:
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
teraz może twoja dziewczyna martwi się, że ma niewielkie piersi, ale później będzie szczęśliwa, że są małe, ale za to jędrne!
Lepiej nie bawić sie w powiększanie, ale w zaakceptowanie.

Moja kumpela z klasy również bierze tabletki antykoncepcyjne- i ani od nich nie przytyła, ani piersi jej się nie powiększyly- jak miała A, tak i wciąż ma A.
Więc, goniu, to nie jest regułą!
 

madzia

Podrywacz
mi też się nie powiekszyły przez branie tabletek.
Niektóre maja poprostu szczęście albo pecha że im od tabletek urosły piersi :) jak z tyciem czy plamieniami i innymi gadami :D
 

młoda

Podrywacz
Mi urosły przez pół roku z A do C od brania pigułek, ale to zatrzymanie wody, bo całe ciałko nabrało pełniejszych, kobiecych kształtów, a nie przytyłam ani kg, tylko nawet schudłam 2 kg :)
Niektórym kobietą biust "powiększa się" właśnie od tabletek (koleżanka --> 2 nr w ciągu 2 miechów), a innym nie. Niektóre piszą równieć, że po odstawieniu biust wrócił do poprzednich rozmiarów, sprzed pigułek, a innym pozostał bez zmian.
 

tyska

Cichy Podglądacz
Nie ma chyba innych metod na powiekszenie biustu jak operacja :) ale to fakt ze tabletki zatrzymuja wode w organizmie i u bardzo duzej ilosci dziewczyn piersi sie powiekszaja u niektórych nawet o 2 numery :] w moim przypadku było tak ze na poczatku wydawało sie ze powiekszy mi sie biust jednak po 2 miesiacach rozmiar był normalny a ja od tabletek nie przytyłam a wrecz schudłam wiec regułą nie jest ze tabletki daja efekt ale w wiekszosci przypadków owszem :)
 

Mere

Seks Praktykant
Składasz ręce jak do modlitwy na wysokości piersi, naciskasz na dłonie z całych sił i trzymasz tak przez chwilę, poczym rozluźniasz uścisk....i od nowa :D A drugie to trzymając ręce wzdłuż ciała przenosisz je w tej pozycji do tyłu i zbliżasz ręce do siebie, za plecami tak żeby łopatki się stykały. Wykonujesz powolne, minimalne ruchy.

Są jeszcze inne ćwiczenia, ale to już jest tai chi chi kung, więc musiałabym to się baaaardzooo rozpisać na ten temat :p
 

ruth

Seks Praktykant
Mi po tabletkach anty nie powiekszył sie biust ale moze dlatego, że brałam je tylko 2 miesiące :p
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry