• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Naturalny trójkącik łonowy czy gładka cipeczka?

Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Piękna buzia jest piękna i bez włosów, choć z włosami bardziej pożądana. Przeciętna a nawet brzydka twarz z pięknymi włosami wygląda atrakcyjnie. Ubiór również potrafi zdziałać cuda. Wizualnie tak samo jest z cipeczkami, po to wymyślono seksowną bieliznę.
 
Mężczyzna

Pirx

Cichy Podglądacz
Kiedyś akceptowałem wyłącznie ogolone. Z czasem jednak to się zmieniło i bardzo zaczęły mnie podniecać cipki z włoskami. Kiedyś usłyszałem, że lizanie nieogolonej cipki to jak lizanie chupa-chupsa zza szafy;) spróbowałem i bardzo posmakowało:)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

sebastianpiechol1910@gmai

Cichy Podglądacz
Wiem, wielu gustuje w wygolonej na zero. Gustuje to właściwe słowo gdyż jak wiadomo każdy lubi coś innego a z gustami się nie dyskutuje.
Poproszę aby dodawać własne odczucia, doświadczenia, lubienia… Poproszę aby nie powtarzać sztucznie narzuconej i wykreowanej narracji „to jest higieniczne”.

Wg teorii „higienicznej” każdy łysy jest bardziej higieniczny, każdy obrzezany jest bardziej higieniczny itd. Owszem można powiedzieć, że łysy mokrą dłonią pogładzi głowę i już jest czysta a inni muszą mydlić szamponem …
Higieniczny jest ten co po prostu dba o higienę odpowiednio ale to już inny temat!

Może estetyka? To tak jak z gustami. Dla mnie bardziej estetyczna jest naturalnie zarośnięta cipeczka od wygolonej niedbale lub z tzw pikami. Nie powiem, podoba mi się również gładziutka ale wyraźnie zarysowana z średniej wielkości wargami. Tak, wargi są nawet bardziej istotne od tego czy meszek jest czy go nie ma. Zbyt duże jakoś mnie nie zachęcają do lizania, natomiast zbyt małe lub czasami całkowity brak to już po prostu czegoś mi brak.

Depilacja u mężczyzn oprócz wspomnianej sztucznej narracji daje wizualne powiększenie, odsłonięcie penisa. Wiem, niektóre partnerki tego wymagają bo same…
Wiem też że z Paniami trudno dyskutować, przekonywać, jednak odrzucając uprzedzenia, spytajcie partnerów jaką by woleli waszą. Moim skromnym zdaniem jeśli czujesz że wargi masz zbyt duże lub ich brak to pozostawienie naturalnego trójkącika może poprawić względy estetyczno-wizualne.
Szczególnie młodo wyglądające dziewczyny z malutkimi wargami taką postawą dodadzą sobie kobiecości.

Zaznaczam, że każda cipka jest piękna na swój sposób i zapewne każdy, niezależnie od trendów tak jak ja ma w głowie własny, ukochany ideał :)
Ogólnie rzecz biorąc, lubią jak kobieta ma trójkącik, choć nie przeszkadza mi jeśli jest calutka wygolona, trójkącik czy paseczek, jest dla mnie bardzo podniecający i działający na zmysły czy wyobraźnię, pozdrawiam
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry