• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Narkotyki

Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Skąd założenie, że był seks? O tym nie pisała
Dokładnie, to była jakaś amfetamina... nomen omen, za pierwszym razem dosypała mi to koleżanka :/ nie chciałam z nią nic brać kiedy mi zaproponowała. To postanowiła mi dosypać do drinka, żebym spróbowała. Przyznała się później. Więcej się z nią nie spotkałam.

Drugi raz, na imprezie mi ktoś coś dosypał, ale znajomi mnie zabrali od razu na SOR.

Obie sytuacje, były z 15 lat temu.
 
Mężczyzna

Ayreen

Nowicjusz
Dokładnie, to była jakaś amfetamina... nomen omen, za pierwszym razem dosypała mi to koleżanka :/ nie chciałam z nią nic brać kiedy mi zaproponowała. To postanowiła mi dosypać do drinka, żebym spróbowała. Przyznała się później. Więcej się z nią nie spotkałam.

Drugi raz, na imprezie mi ktoś coś dosypał, ale znajomi mnie zabrali od razu na SOR.

Obie sytuacje, były z 15 lat temu.
Co za pojebany świat. Aczkolwiek dobrze, że nie skończyło się gorzej
 
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Dokładnie, to była jakaś amfetamina... nomen omen, za pierwszym razem dosypała mi to koleżanka :/ nie chciałam z nią nic brać kiedy mi zaproponowała. To postanowiła mi dosypać do drinka, żebym spróbowała. Przyznała się później. Więcej się z nią nie spotkałam.

Drugi raz, na imprezie mi ktoś coś dosypał, ale znajomi mnie zabrali od razu na SOR.

Obie sytuacje, były z 15 lat temu.
Najgorsze świństwo takie zachowanie. Trzeba byc podlym albo bez rozumu zeby narazic czyjes zdrowie i życie
 
Kobieta

Rhi

Seks Praktykant
Maskara, Yass. Współczuję. Niektórzy ludzie to zwykle chuje. Kim trzeba być, żeby takie rzeczy robić...
Kiedyś mieliśmy znajomego, który wszystkich irytował i też mu jakieś grzybki dali na nieświadomce. Irytował mnie równie mocno, ale uciekam z tymi ludźmi kontakt. Dla mnie to świństwo i nic tego nie usprawiedliwia.

Co do tematu - dla mnie zajebiście. Za młodu po jakich tabsach, nie mogłam się poprostu odkleić od partnera. Seks był zajebisty, skórę miała taką wyjątkowo ciepłą i miękką, nawet struktura języka była taka, że chciało się go wchłonąć ;) I nigdy później słońce mi tak pięknie nie świeciło jak wtedy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Michal29 Narkotyki Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry