• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej podniecająca rzecz jaką usłyszeliście od partnerki apropo jej poprzednich doświadczeń?

Kobieta

yakamoz

Nowicjusz
Tak się zastanawiam czy wam panowie to nie przeszkadza w żaden sposób? Rozumiem że wasza żona miała inne związki przed wami itp ale takie akcje z murzynami bez rozmowy nawet czy gangbangi? Domyślam się że może to być nawet podniecające w słuchaniu ale mnie by chyba rozniosło jak bym takie coś usłyszał
Też jestem zaskoczona, że partner chce z takimi szczegółami poznać przeszłość swojej kobiety. O ile jestem w stanie zrozumieć to w niezobowiązującym związku kochanków, tak w przypadku poważnego związku nie mieści mi się to w głowie.
Ja żadnemu że swoich partnerów nie opowiadałam ani o rozmiarach ani o wyczynach jego poprzedników. Bo niby po co? Wolę budować napięcie, dozować przyjemności, po czasie wyciągać coś zanadrza. Niech czuje tajemnicę i zastanawia się skąd mi się to wzięło 😉
No i sama też nie chciałabym słuchać o jego kochankach. Zwłaszcza, że mam już swoje lata i moje ciało różni się od tych jędrnych dupek i cycków, które pamięta.
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Czytam i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ze Was kręcą takie historie. Ja mam masę gorących historii, ale próba podzielenia się (opowiedzenie akurat czegoś śmiesznego) skończyła się wytykaniem.
Ja chętnie bym słuchał podobnych historii od mojej żony ale każda próba podjęcia tematu kończy się jej zdenerwowaniem... A szkoda
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry