• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość

Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
W mieszkaniu chodzę praktycznie zawsze nago. Tyle że mieszkam sam i nikomu to nie przeszkadza. Czasem odwiedza mnie znajoma i nie ma nic przeciwko moim upodobaniom, tym bardziej że wie że kręcą mnie klimaty CFMN. Jak puka ktoś do drzwi, zanim otworzę, wolę coś na siebie założyć, tak na wszelki wypadek...
 
Mężczyzna

PokazKotkuJakSmakujesz

Cichy Podglądacz
czy zdarza sie wam chodzic w domu nago przy rodzicach braciach czy siostrach
Zdarzyło się że jechałem panne w jej pokoju kiedy było pusto w mieszkaniu, pakuję jej od tylu ona jeczyc żeby mocniej bo dojdzie zaraz a tu nagle wchodzii jej siostra, panna krzyknęła na nią spieprzaj malpo, ale to już, tamta że no co, nie wiedziała zasmiala się i wyszła, moja krzyczy za nią dzwi idiotko zamknij! Tamta już poszla dalej w końcu moja wstała, zamknęła na klucz szybko wraca kładzie się na plecach i mówi dawaj pale l i rznij mocno bo musi dojść. Chwilę potem się zlałem w gume, laska nie zauważyła nawet bo w końcu doszła jak ją zacząłem ładować jak najtańszą dziwkę. Ja z niej wychodzę a ona dawaj go do buzi zobaczę jak smakujesz to myślała że żartuję ale z gumy sperme wcisnąłem na nią a ona resztki z kutasa. Potem poszła do siostry pogadać, nie było jej chwilę wraca mówi że juz ok, ale mówi że siostrę ma zboczona bo tylko sekundę widziala mojego kutasa że chciałaby jescze więc musiala jej pokazać fotki z telefonu, bo wie co ma na telefonie i tersz już wie od kogo😂.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry