• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość

Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Karalne z tego co wiem to jest jak ktoś obnaża się publicznie. Wiem co to ekshibicjonizm i daleko mi do tego. Na pewno nie wystawiłbym się na widok kierowcy nago, bardziej chodzi o adrenalinę w takiej sytuacji. Gdyby jechał samochód schowałbym się za drzewo czy w krzaki. Nie chcę być na tym przyłapany.
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Chodzę po domu nago oprócz tego lubię się opalać czy pływać nago . Nie mam problemu z nagością , tak samo z tym jeśli np ktoś by zauważył zobaczył mnie podczas opalania . Jestem w pełni zadowolony z tego jak wyglądam nie mam się czego wstydzić
 
Mężczyzna

Młody393

Cichy Podglądacz
Mieszkałem kiedyś w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Mieszkało nas wtedy w domu dziesięcioro, gdy nadchodziły wakacje wszyscy jechali na przepustki do swoich rodzin więc zostawałem tylko ja i wiadomo wychowawczyni. Często temperatura panująca w tym okresie naprawdę była wysoka więc pewnego dnia postanowiłem zapytać czy miałaby coś przeciwko żebym po budynku chodził bez ubrań i ku mojemu zadowoleniu zgodziła się byle bym zaciągnął rolety w oknach. I tak o to przez większość wakacji od rana mogłem chodzić swobodnie z przeważnie stojącym ptakiem na wierzchu. Nawet gdy wołała mnie po coś do pokoju wychowawców np. Wypełnić jakieś papiery to szedłem nago. Zawsze jak siedziałem na przeciwko niej na krześle to za każdym razem dostawałem erekcji, pani też nie ukrywała tego że zerka na mojego podnoszącego się penisa. Nawet gdy przyłapywała mnie na masturbacji to nigdy nie przerywałem mówiła tylko żebym pościerał podłogę bo się kleić będzie. Naprawdę wyluzowana kobieta. Pozdrawiam
 
Mężczyzna

lukasz1234

Cichy Podglądacz
czy zdarza sie wam chodzic w domu nago przy rodzicach braciach czy siostrach
Nie mieszkam sam wiec gdy tylko mam okazje , a jest gdzies tam siostra nie zwracam uwagi , poprostu smigam nago , nawet gdy ide zapaluc fajeczke na balkon ide smialo tyn bardziej latem nie zwracam uwagi kto mnie tan widzi , nawet na klatke wychodze nago palic wiedzac ze sasiatka moze w kazdej wyjsc z domu, lubie byc nago, tu czy tam , dom czy jeziorko nie raz sppecjalnie np opalajac sie bardziej wybieram miejsca gdzies takie dzikie , rozkladam sie odrazu nago , leze badz wedkuje nago a widzac krecace sie laski ze jedne przeplyna obok drogie przejda tym bardziej wywalam to co mam a mam naprawde duzy sprzet czasami mysle ze za duzy i tyle a reakcje ludzi sa rozne, zaz mi sie tak trafilo nawet bym nie pomyslal nigdy o czym takim duzo by pisac ale tamten dzien byl boskii..
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Z miłą chęcią kiedyś też znałem taką jedną dziewczynę która chodziła tak samo jak ty też się nie krępowała członków rodziny nawet ją to nakręcało a ciebie
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Byliśmy z siostrą bardzo blisko i często widziałem ją nago a ona mnie. Mogłem wejść do łazienki kiedy się kąpała czy do niej do pokoju kiedy się przebierała. Ale widziała jak na nią patrzę, zawsze sprawdzała czy jestem twardy i się śmiała. A kiedy przymierzała różną bieliznę i miałem jej doradzić to tyłkiem sprawdzała czy jestem twardy i mówiła żebym poszedł sobie zwalić i zaraz wchodziła do mojego pokoju i przyglądała się a ja mówiłem jej że zaraz ją przelecę
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry