• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagły brak pożądania.

Kobieta

nati

Nowicjusz
Quźwa. Dzieciaki. Ogarnijta się! 🙄
19 czy 20 lat i jakieś schizy o problemach typu " on mnie nie pożąda jak kiedyś"
No i normalka. Szuka, myśli, chciałby przebrać w dobrach mu dostępnych.
Tobie w głowie diabli wiedzą co... Bier gościa co najmniej 35 -letniego. Ten już wie czego chce 😉
To nie schizy tylko przypuszczenie. To że coś napisałam nie znaczy że to schiza i zyje tylko ta myślą
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Witam czytam twój drugi post i tak się zastanawiam czy czasami sama nie doprowadzilas do tej sytuacji a mianowicie całkiem niedawno pisałaś że masz problem gdyż twój chłopak nie chcę próbować nowych rzeczy w łóżku. Możliwe że twój chłopak poprostu czuję się zniechęcony faktem że nie jest wstanie zaspokoić twoich potrzeb i ucieka od zbliżeń. No i najważniejsze powinnaś szczerze porozmawiać z swoim chłopakiem bo w związkach najważniejsza jest komunikacja.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Witam czytam twój drugi post i tak się zastanawiam czy czasami sama nie doprowadzilas do tej sytuacji a mianowicie całkiem niedawno pisałaś że masz problem gdyż twój chłopak nie chcę próbować nowych rzeczy w łóżku. Możliwe że twój chłopak poprostu czuję się zniechęcony faktem że nie jest wstanie zaspokoić twoich potrzeb i ucieka od zbliżeń. No i najważniejsze powinnaś szczerze porozmawiać z swoim chłopakiem bo w związkach najważniejsza jest komunikacja.
Dokładnie tak. Popieram wypowiadających się tutaj kolegów oraz koleżanki. Dobrze i mądrze prawią, @nati
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Witam czytam twój drugi post i tak się zastanawiam czy czasami sama nie doprowadzilas do tej sytuacji a mianowicie całkiem niedawno pisałaś że masz problem gdyż twój chłopak nie chcę próbować nowych rzeczy w łóżku. Możliwe że twój chłopak poprostu czuję się zniechęcony faktem że nie jest wstanie zaspokoić twoich potrzeb i ucieka od zbliżeń. No i najważniejsze powinnaś szczerze porozmawiać z swoim chłopakiem bo w związkach najważniejsza jest komunikacja.
Zawsze chce rozwiązać problem jeśli jest, ale do tego potrzeba dwóch osób jeśli ktos nie chce rozmawiać problem sie nie rozwiążę
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Zawsze chce rozwiązać problem jeśli jest, ale do tego potrzeba dwóch osób jeśli ktos nie chce rozmawiać problem sie nie rozwiążę
Z doświadczenia wiem że gdy druga osoba związku odczuwa jakie kolwiek problemy nie zawsze się chcę nimi dzielić niekiedy potrzeba wiele cierpliwości i okazania wsparcia za nim dojdzie do poważnej rozmowy w takich sytuacjach nie warto naduszać bo może to przynieś odwrotny skutek.
 
Mężczyzna

Dantes

Cichy Podglądacz
nati przejrzałem Twoje wypowiedzi na forum i wydaje mi się, że dla wielu facetow możesz być naprawdę ogromnym erotycznym wyzwaniem, dla wielu spełnieniem marzeń, Twój chłopak jest w bardzo młodym wieku, może jeszcze nie ma w głowie tak poukładanej swojej seksualności jak Ty, musicie rozmawiać, ale ostrożnie i z wyczuciem, zadawaj pytania otwarte i słuchaj, odpowiadaj bez nacisku, ale też nie rób przesłuchania, jeśli trzeba rozłóż to w czasie, powoli 😀
 
Mężczyzna

dziwak35

Cichy Podglądacz
sa kobiety w Twojej sytuacji które podają jakoś swoim mężą specjalne kapsułki na popęd - Prosent 600. Podobno to działa.
 
Mężczyzna

Boxik

Cichy Podglądacz
O kobietę zawsze trzeba się starać i robić wszystko aby odpływała z rozkoszy.
Z tego co wiem jak to naprawdę wyglądało to bylo w ogóle na odwrót 7miesiecy sex na odpierdoli bez czego kolwiek poza tym to co odjebała to się nie dziwię że stracił jakie kolwiek zainteresowanie jak wrocil do domu i zastał ją zeszmacona z rozerwana cipa gdzie była tak ciasna że palec wsadziłeś i był opór w każdym mm. A chłopak wrocil i zaraz były badania u ginekologa i okazało się że samo wejscie ma 9,8cmx9,6cm gdzie dziecka głową jest mniejsza jak się rodzi i już taka została a on wyszedl tylko do pracy. Wogoe nie ma ona szacunku do nikogo za całe zło swiata go karała uszkadzala mu ciało. Wiec ja to podziwiam go że on to wszystko znosił do czerwca tego roku gdzie nie wspierała go zapierdalał z dwoje bo ksiezniczka nie pracowała a jak poszła do pracy to kolejnemu dupy dawała jak miał cały zwiazek choć robił wszystko aby wprowadzać nowości gadżety nowe style pozycje zmienił stare zycie zostawił wszystko dla jej a chłopak został zniszczy emocjonalnie ,zdrowotnie ,finansowo i psychicznie bo walczył 5lat o kogos kto miał go w dupie sprowadzała co raz to innego jak wychodził do pracy szczerze ludzie widzę naprawdę mało w życiu wiecie. Omijajcie szerokim łukiem ja to zwykły szon i silnie toksyczna osoba:Nati:
 
Mężczyzna

Boxik

Cichy Podglądacz
Może stał się leniwy?
Stał się leniwy stary on potrafił ją rżnąć po 4h
Kogutów? Raczej kurczaków z chłodni ;)

Przyczyn może być wiele :
przestałaś być dla niego atrakcyjna
jest przemęczony pracą (życiem?)
seks stał się nudny/rutynowy
brak podniecenia/erekcji - podobno coraz częstsze wśród coraz młodszych (wskazana wizyta u endo, seksuologa)
I tu masz jako jedyny ze wszystkich racje. Przestałaś być atrakcyjna bo dla jego przestała się wgl malować chodziła całymi tygodniami w tym.samym starym dresie mię dbała o dom ani o siebie a co mówiąc o jego. Zapierdalał po 15-19 aby na zachcianki było i były fundusze na realizację swoich fantazji, został ze wzzystkim sam i tworzyła ciagle nowe problemy codziennie oskarżając go o zdrady pisanie z innymi gdzie możecie tu zobaczyć w jaki sposób pisała. I na ostatnie to co napisałeś panie kolego kortyzol jest zabójcą testosteronu poza tym sam byś jej nie TKna
 
Mężczyzna

Boxik

Cichy Podglądacz
Ten związek nie przetrwa... Szukaj gościa, który ma więcej do zaoferowania
Powiem Ci ze jesteś w błędzie kolego ona nic od siebie nie daje w związku oprócz prostytutki która niszczy komuś z zawoaci zycie . A chlopak naprawdę sam ma takie fantazje i fetysze w glowie że mówił że ona niczego nie chce ciągle wymówki, 7 miesięcy na jeźdźca każdy stosunek i to na odpierdoli aby był zdradzała okłamywała niszczyla więc stary naprawdę jak to zobaczyłem to jak by mi ktoś cegłą w głowę uderzył że takie cherezje ona tu pisze ostatni post napisała gdzie on był za granicą. Kurwa jaka dojrzała kobieta wartościowa robila by takie rzeczy jak ona 5 lat wiecznie u innych agencji szukała gdzie on ja traktował jak księżniczkę poswiecil jej wszystko nawet zepsuł więzi z rodzina aby walczyć o to co było. Ciągle mówił że wszystkie problemy zamiatała pod dywan gdzie widział dowody i yszal od innych co robila to tylko tak wyglądało, że ma halucynacje I że jest chory psychicznie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry