• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagły brak pożądania.

Kobieta

nati

Nowicjusz
Jestem w moim chłopakiem i jak zawsze wszystko było super podczas seksu, raz inicjował on, raz ja i nigdy nie musiałam o nic prosić. Od dłuższego czasu coś się zmieniło. Nie pamiętam kiedy on coś zainicjował. Zawsze kiedy mm ochotę musze mówić wprost co czasami męczy bo chciałabym aby on raz zaczął mnie całować dotykać jak kiedyś. Zdrady nie podejrzewam, ale myślę że po prostu znudził mu się seks ze mną itd :confused: :confused: , a może to przejściowe. Kiedyś jak zakładałam seksowną bieliznę to po kilku minutach już jej nie było :p, a teraz to jest w stylu "o fajna bielizna" i nic. Rozmawiałam na ten temat już wiele razy. Chciałam ostatnio od mam już dość proszenia i mówienia. Nie wiem co myśleć. Może mieliście takie sytuacje i wiecie co zrobić? Proszę bez żartów i głupich komentarzy;)
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Może się znudził ;) ale tu może pomóc tylko druga kobieta - tak mi się wydaje :)
No chyba, że zaczyna go kręcić coś co przez Ciebie jest stanowczo odrzucane - to może chodzi o to. Ale myślę, że raczej to kwestia braku bycia samcem, który wokół siebie ma mnóstwo kobiet :)
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Jestem w moim chłopakiem i jak zawsze wszystko było super podczas seksu, raz inicjował on, raz ja i nigdy nie musiałam o nic prosić. Od dłuższego czasu coś się zmieniło. Nie pamiętam kiedy on coś zainicjował. Zawsze kiedy mm ochotę musze mówić wprost co czasami męczy bo chciałabym aby on raz zaczął mnie całować dotykać jak kiedyś. Zdrady nie podejrzewam, ale myślę że po prostu znudził mu się seks ze mną itd :confused: :confused: , a może to przejściowe. Kiedyś jak zakładałam seksowną bieliznę to po kilku minutach już jej nie było :p, a teraz to jest w stylu "o fajna bielizna" i nic. Rozmawiałam na ten temat już wiele razy. Chciałam ostatnio od mam już dość proszenia i mówienia. Nie wiem co myśleć. Może mieliście takie sytuacje i wiecie co zrobić? Proszę bez żartów i głupich komentarzy;)
Hmm w jakim wieku jesteście? Facetowi spada libido wraz z wiekiem, aczkolwiek chyba nie aż tak by nie reagować... Może chodzi o to, że złapał króliczka i nie ma kogo gonić. W moim związku właśnie tak się zaczynało, najpierw żona przestała stawać się atrakcyjna dla mnie (nie mówię że ma ciągle chodzić w szpilkach etc) ale nieprzygotowana kompletnie na nic (pomijam te dni) każda próba zbliżenia nawet głupiego pocałunku czy przytulasa kończyła się "No weź bo coś..." ahhh sproboj może sprawić żeby zaczął na Ciebie "polowac"
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Czemu coraz więcej ludzi w podobnej sytuacji szuka przyczyny na forach ZAMIAST PO PROSTU SZCZERZE POROZMAWIAĆ Z PARTNEREM/KĄ?
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Kogutów? Raczej kurczaków z chłodni ;)

Przyczyn może być wiele :
przestałaś być dla niego atrakcyjna
jest przemęczony pracą (życiem?)
seks stał się nudny/rutynowy
brak podniecenia/erekcji - podobno coraz częstsze wśród coraz młodszych (wskazana wizyta u endo, seksuologa)
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Hmm w jakim wieku jesteście? Facetowi spada libido wraz z wiekiem, aczkolwiek chyba nie aż tak by nie reagować... Może chodzi o to, że złapał króliczka i nie ma kogo gonić. W moim związku właśnie tak się zaczynało, najpierw żona przestała stawać się atrakcyjna dla mnie (nie mówię że ma ciągle chodzić w szpilkach etc) ale nieprzygotowana kompletnie na nic (pomijam te dni) każda próba zbliżenia nawet głupiego pocałunku czy przytulasa kończyła się "No weź bo coś..." ahhh sproboj może sprawić żeby zaczął na Ciebie "polowac"
19 i 20lat
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Ma to co ma, więc czemu ma się bardziej starać? Jesteście nastolatkami i nie deklarujecie na papierze coś na cale życie
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Kochanki może nie ma, ale pewnie myśli o innych ;) tak jak mówiłem... rozwiązać problem może tylko druga kobieta ;) wyszaleje się i wróci... oby :p
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Szczerze? Pierdolisz głupoty. Jak ma pójść na baby, to niech nie wraca.
:ROFLMAO: Znaczymy teren - ok.

Może ma gorszy dzień, albo w pracy mu nie poszło. Po co pisać o tym na forum. Tłumienie tego w sobie nie pomoże. Już kilka osób to napisało. Generalnie -> POWAŻNA ROZMOWA Z PARTNEREM.

Ale jak bawimy się w takie głupoty no to bawmy się dalej...
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Jestem w moim chłopakiem i jak zawsze wszystko było super podczas seksu, raz inicjował on, raz ja i nigdy nie musiałam o nic prosić. Od dłuższego czasu coś się zmieniło. Nie pamiętam kiedy on coś zainicjował. Zawsze kiedy mm ochotę musze mówić wprost co czasami męczy bo chciałabym aby on raz zaczął mnie całować dotykać jak kiedyś. Zdrady nie podejrzewam, ale myślę że po prostu znudził mu się seks ze mną itd :confused: :confused: , a może to przejściowe. Kiedyś jak zakładałam seksowną bieliznę to po kilku minutach już jej nie było :p, a teraz to jest w stylu "o fajna bielizna" i nic. Rozmawiałam na ten temat już wiele razy. Chciałam ostatnio od mam już dość proszenia i mówienia. Nie wiem co myśleć. Może mieliście takie sytuacje i wiecie co zrobić? Proszę bez żartów i głupich komentarzy;)
Może stał się leniwy?
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie dość normalna sprawa. Sam nie raz już tak miałem tyle że z różnych powodów.
Za pierwszym razem seks poprostu zrobił się w chuj nudny i rutynowy, a moja aktualna wtedy najchętniej leżała by tylko na plecach bo po co się wykazać.
Za drugim razem miałem dość ciężki okres. Spora redukacja masy, dość dużo treningów plis praca i poprostu sił brakowało bo ciągle na deficycie kalorycznym. Ogólnie raczej towarzyszyło mi rozdrażnienie niż chęć na sex.
Za trzecim był to brak uwagi i fakt że obce mi kobiety mnie adorują mimo iż sam ich w żaden sposób nie zaczepiam a w domu nic. I teraz problem bo inna kobieta, inne ciało interesuje się i wzbudza Twoje pożądanie a w domu bez zmian.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry