• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagły brak pożądania.

Kobieta

dessi1979

Erotoman
Quźwa. Dzieciaki. Ogarnijta się! 🙄
19 czy 20 lat i jakieś schizy o problemach typu " on mnie nie pożąda jak kiedyś"
No i normalka. Szuka, myśli, chciałby przebrać w dobrach mu dostępnych.
Tobie w głowie diabli wiedzą co... Bier gościa co najmniej 35 -letniego. Ten już wie czego chce 😉
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Quźwa. Dzieciaki. Ogarnijta się! 🙄
19 czy 20 lat i jakieś schizy o problemach typu " on mnie nie pożąda jak kiedyś"
No i normalka. Szuka, myśli, chciałby przebrać w dobrach mu dostępnych.
Tobie w głowie diabli wiedzą co... Bier gościa co najmniej 35 -letniego. Ten już wie czego chce 😉
To nie schizy tylko przypuszczenie. To że coś napisałam nie znaczy że to schiza i zyje tylko ta myślą
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Witam czytam twój drugi post i tak się zastanawiam czy czasami sama nie doprowadzilas do tej sytuacji a mianowicie całkiem niedawno pisałaś że masz problem gdyż twój chłopak nie chcę próbować nowych rzeczy w łóżku. Możliwe że twój chłopak poprostu czuję się zniechęcony faktem że nie jest wstanie zaspokoić twoich potrzeb i ucieka od zbliżeń. No i najważniejsze powinnaś szczerze porozmawiać z swoim chłopakiem bo w związkach najważniejsza jest komunikacja.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Witam czytam twój drugi post i tak się zastanawiam czy czasami sama nie doprowadzilas do tej sytuacji a mianowicie całkiem niedawno pisałaś że masz problem gdyż twój chłopak nie chcę próbować nowych rzeczy w łóżku. Możliwe że twój chłopak poprostu czuję się zniechęcony faktem że nie jest wstanie zaspokoić twoich potrzeb i ucieka od zbliżeń. No i najważniejsze powinnaś szczerze porozmawiać z swoim chłopakiem bo w związkach najważniejsza jest komunikacja.
Dokładnie tak. Popieram wypowiadających się tutaj kolegów oraz koleżanki. Dobrze i mądrze prawią, @nati
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Witam czytam twój drugi post i tak się zastanawiam czy czasami sama nie doprowadzilas do tej sytuacji a mianowicie całkiem niedawno pisałaś że masz problem gdyż twój chłopak nie chcę próbować nowych rzeczy w łóżku. Możliwe że twój chłopak poprostu czuję się zniechęcony faktem że nie jest wstanie zaspokoić twoich potrzeb i ucieka od zbliżeń. No i najważniejsze powinnaś szczerze porozmawiać z swoim chłopakiem bo w związkach najważniejsza jest komunikacja.
Zawsze chce rozwiązać problem jeśli jest, ale do tego potrzeba dwóch osób jeśli ktos nie chce rozmawiać problem sie nie rozwiążę
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Zawsze chce rozwiązać problem jeśli jest, ale do tego potrzeba dwóch osób jeśli ktos nie chce rozmawiać problem sie nie rozwiążę
Z doświadczenia wiem że gdy druga osoba związku odczuwa jakie kolwiek problemy nie zawsze się chcę nimi dzielić niekiedy potrzeba wiele cierpliwości i okazania wsparcia za nim dojdzie do poważnej rozmowy w takich sytuacjach nie warto naduszać bo może to przynieś odwrotny skutek.
 
Mężczyzna

Dantes

Cichy Podglądacz
nati przejrzałem Twoje wypowiedzi na forum i wydaje mi się, że dla wielu facetow możesz być naprawdę ogromnym erotycznym wyzwaniem, dla wielu spełnieniem marzeń, Twój chłopak jest w bardzo młodym wieku, może jeszcze nie ma w głowie tak poukładanej swojej seksualności jak Ty, musicie rozmawiać, ale ostrożnie i z wyczuciem, zadawaj pytania otwarte i słuchaj, odpowiadaj bez nacisku, ale też nie rób przesłuchania, jeśli trzeba rozłóż to w czasie, powoli 😀
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Tylko, że nie zawsze kobiety są takie szybkie do zmian
Chyba nie zrozumiałem twojej odpowiedzi bo jedyna zmiana o której wspominałem to zmiana partnera.
W swojej wypowiedzi poprostu nie zgodziłem się ze stwierdzeniem kolegi gdyż uważam że obie strony tak kobieta jak i mężczyzna powinny równie mocno starać się dla siebie nawzajem.
 
Mężczyzna

dziwak35

Cichy Podglądacz
sa kobiety w Twojej sytuacji które podają jakoś swoim mężą specjalne kapsułki na popęd - Prosent 600. Podobno to działa.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry