• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

trybel1

Biegły Uwodziciel
Jeszcze jako małolat oglądałem film w którym dwie laski walczyły w błocie i niewiedząc dlaczego bardzo się wtedy podnieciłem. Z wiekiem mój fetysz przybrał na sile, ale z obawy przed wyśmianiem wspólna zabawa w błocie jest narazie niespełnionym marzeniem.
Mnie bardziej kręci duuużo oliwki na cudownym dziewczęcym ciałku 🔥🔥
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Możliwe, że nie, i wtedy by mnie przeruchał 😘
Cudownie podniecający widok masturbującej się kobiety , uwielbiam patrzeć kiedy dziewczyna się pieści paluszkami lub wibratorkiem
Lubię być zupełnie ubrany kiedy patrzę na pieszczące się kobiety , podobnie uwielbiam się masturbować przy ubranych dziewczynach :)
 
Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
903389-tina-kay-1st-vr-gangbang.jpg
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Na zabawę w dziwkę i klienta ;) Jak jakiś facet siedzi na kanapie napalony i przywołuje mnie do siebie na kolanka, podchodzę, siadam mu okrakiem przodem do niego na kolanach, łapie mnie za tyłeczek, mruczę, że jest bardzo niegrzecznym tygryskiem, masuję go przez spodnie po kutasie, wkłada mi palec do ust i chwilę go ssę, drugą ręką wkłada mi pieniądze za pasek od majtek po boku, i mówi napalonym głosem, że ma wielką ochotę mnie ostro przeruchać, aż będę piszczeć i prosić o więcej... ;)
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja mam ochotę związać kobiecie ręce z nogami (nogi do tułowia). Wkładać kutasa glebko i szybko, dojść w gorącej cipce i potem zrobić minetke 😱😍
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry