• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy┼é─ůcznie dla doros┼éych. Je┼╝eli nie jeste┼Ť pe┼énoletni, lub nie chcesz ogl─ůda─ç tre┼Ťci erotycznych koniecznie opu┼Ť─ç t─ů stron─Ö.

Na jaki fetysz masz teraz ochot─Ö?

trybel1

Biegły Uwodziciel
Jeszcze jako ma┼éolat ogl─ůda┼éem film w kt├│rym dwie laski walczy┼éy w b┼éocie i niewiedz─ůc dlaczego bardzo si─Ö wtedy podnieci┼éem. Z wiekiem m├│j fetysz przybra┼é na sile, ale z obawy przed wy┼Ťmianiem wsp├│lna zabawa w b┼éocie jest narazie niespe┼énionym marzeniem.
Mnie bardziej kr─Öci duuu┼╝o oliwki na cudownym dziewcz─Öcym cia┼éku ­čöąÔŁĄ­čöą

trybel1

Biegły Uwodziciel
Mo┼╝liwe, ┼╝e nie, i wtedy by mnie przerucha┼é ­čśś
Cudownie podniecaj─ůcy widok masturbuj─ůcej si─Ö kobiety , uwielbiam patrze─ç kiedy dziewczyna si─Ö pie┼Ťci paluszkami lub wibratorkiem
Lubi─Ö by─ç zupe┼énie ubrany kiedy patrz─Ö na pieszcz─ůce si─Ö kobiety , podobnie uwielbiam si─Ö masturbowa─ç przy ubranych dziewczynach :)

Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
903389-tina-kay-1st-vr-gangbang.jpg

M─Ö┼╝czyzna

col.Greg

Dominuj─ůcy
Femdom. ┼╗eby czeka─ç na kolanach pod drzwiami Lady, a jak si─Ö pojawi to od razu pa┼Ť─ç do st├│p. Us┼éysze─ç wyzwiska, poni┼╝anie i ┼Ťmiech z ust Pani. Wyliza─ç kolekcj─Ö but├│w....
Jestem za. Zdanie odr─Öbne w zakresie: wyzwiska, poni┼╝anie i lizanie kolekcji but├│w. Reszta zostaje:p

Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Na zabaw─Ö w dziwk─Ö i klienta ;) Jak jaki┼Ť facet siedzi na kanapie napalony i przywo┼éuje mnie do siebie na kolanka, podchodz─Ö, siadam mu okrakiem przodem do niego na kolanach, ┼éapie mnie za ty┼éeczek, mrucz─Ö, ┼╝e jest bardzo niegrzecznym tygryskiem, masuj─Ö go przez spodnie po kutasie, wk┼éada mi palec do ust i chwil─Ö go ss─Ö, drug─ů r─Ök─ů wk┼éada mi pieni─ůdze za pasek od majtek po boku, i m├│wi napalonym g┼éosem, ┼╝e ma wielk─ů ochot─Ö mnie ostro przerucha─ç, a┼╝ b─Öd─Ö piszcze─ç i prosi─ç o wi─Öcej... ;)

Hajks3

Seks Praktykant
Ja mam ochot─Ö zwi─ůza─ç kobiecie r─Öce z nogami (nogi do tu┼éowia). Wk┼éada─ç kutasa glebko i szybko, doj┼Ť─ç w gor─ůcej cipce i potem zrobi─ç minetke ­čś▒­čśŹ

Ostatnia edycja: