• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

Ellena

Podrywacz
Po ostatnich zabawach w filmiki, gdzie pokazywaliśmy sobie jakie lubimy i jakie oglądamy, szykuję niespodziankę, bo bidulek, kawkę mi zrobił i poszedł odśnieżać, a ja sobie patrzę jak śmiga na szufli, w nagrodę:
może później obejrzę z nim film
albo pomyszkujemy na forum
a śniegu nawaliło ;)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Po ostatnich zabawach w filmiki, gdzie pokazywaliśmy sobie jakie lubimy i jakie oglądamy, szykuję niespodziankę, bo bidulek, kawkę mi zrobił i poszedł odśnieżać, a ja sobie patrzę jak śmiga na szufli, w nagrodę:
może później obejrzę z nim film
albo pomyszkujemy na forum
a śniegu nawaliło ;)
Mmm... facesitting, moje klimaty. Uwielbiam tyłeczek nad moją twarzą 😋
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Pobawić się w sekretarkę i szefa ;) Przychodzę do niego do gabinetu, zamykam drzwi na klucz. Podchodzę do niego od tyłu i całuję mu kark, masując mu kutasa przez spodnie. Mruczę mu do ucha, że marzę o tym, żeby dać mu się ostro wyruchać, i rozpinam mu rozporek. Mówi do mnie gorąco, że niegrzeczna ze mnie niunia, i żebym wypięła się mocno na jego biurku. Robię to, i po chwili czuję, jak wchodzi we mnie tak cudownie ostro, i jebie jak szmatę 🥵
 
Mężczyzna

KokosoweJaja26

Cichy Podglądacz
Pobawić się w sekretarkę i szefa ;) Przychodzę do niego do gabinetu, zamykam drzwi na klucz. Podchodzę do niego od tyłu i całuję mu kark, masując mu kutasa przez spodnie. Mruczę mu do ucha, że marzę o tym, żeby dać mu się ostro wyruchać, i rozpinam mu rozporek. Mówi do mnie gorąco, że niegrzeczna ze mnie niunia, i żebym wypięła się mocno na jego biurku. Robię to, i po chwili czuję, jak wchodzi we mnie tak cudownie ostro, i jebie jak szmatę 🥵
Krótkie lecz, mocne słowa stymulują wyobraźnie xDD
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Mam ochotę zatańczyć przed jakimś facetem razem z jakąś kobietą ;) Byłybyśmy ubrane w różowe szpilki i czarną kabaretkę na całe ciało. Po seksownym tańcu zaczęłybyśmy się gorąco całować i macać. Potem klękamy przed nim i ja mu ciągnę pałę, a ta druga kobieta liże go po jajeczkach 🤤 Na koniec strzela na nasze buźki i włosy 🥵
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry