• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

radas96

Nowicjusz
Dać jakiemuś facetowi gorąco wymasować moje spragnione cycki, a w pewnym momencie zacząłby mi mruczeć do uszka, że chce mnie mocno zerżnąć, aż będę chciała jeszcze, i dać mu się wyruchać ostro od tyłu przy ścianie, po czym spuścił by się na podłogę, i kazał mi to ładnie wylizać 🥵
oj chętnie to spełnie
 
Mężczyzna

gombas18

Nowicjusz
Dać jakiemuś facetowi gorąco wymasować moje spragnione cycki, a w pewnym momencie zacząłby mi mruczeć do uszka, że chce mnie mocno zerżnąć, aż będę chciała jeszcze, i dać mu się wyruchać ostro od tyłu przy ścianie, po czym spuścił by się na podłogę, i kazał mi to ładnie wylizać 🥵
Wow aż mi się gorąco zrobiło ,ja to bym tak chciał ale w dupeczke 😁
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
Dokładnie :) Kilka klapsów w tyłek,aż odgłos słychać u sąsiadki za ścianą ;-) Masowanie pośladków, uciskanie, ech, rozmarzyłam się ;-)
A gdy już wchodzi w Ciebie od tyłu nagle prostujesz się on dalej będąc w Tobie łapie Cie za piersi i masuje a ustami następnie całuję szyję i popycha się znowu na łóżko opadasz na ręce albo przedramiona i zaczyna naprężać go w Tobie i wraca do posuwania Cie dając mocnego klapsa ?
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
A gdy już wchodzi w Ciebie od tyłu nagle prostujesz się on dalej będąc w Tobie łapie Cie za piersi i masuje a ustami następnie całuję szyję i popycha się znowu na łóżko opadasz na ręce albo przedramiona i zaczyna naprężać go w Tobie i wraca do posuwania Cie dając mocnego klapsa ?
A potem wyciąga penisa i uderza nim o moje pośladki,po czym znów wchodzi we mnie i zaczyna seks maraton ;-)
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
A potem wyciąga penisa i uderza nim o moje pośladki,po czym znów wchodzi we mnie i zaczyna seks maraton ;-)
To rozwinę moment wyciagnia:
Penis mokry od Twoich soczków, przeciąga glowka od cipki drażniąc lekko drugą dziurkę wodzi nim w dół o w górę raz pod cipkę raz pod druga dziurkę. Czujesz jak główka przesuwa się w dół cipki i trzon ociera się o łechtaczkę. Chwyta go w rękę i uderza o pośladki a następnie popycha Cię do przodu, łapię za barki napina penisa i wchodzi gleboko na końcu przyciagajac za barki napina go w Tobie i zaczyna się poruszać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry