• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

majka25

Cichy Podglądacz
Niedawno się zapisałam na forum. Przede wszystkim czytałam. Ośmielona waszymi opisami... . Też mam kilka. Chyba najbardziej mnie kręci gra w karty. Mój facet przegrywa mnie w karty i muszę spełnić życzenia graczy. Taki trochę gangbang. Oczywiście mam wiele scenariuszy: od seksu grupowego, po robienie loda po kolei, pod stołem itd. Może kiedyś...
 
Mężczyzna

Cum&Les

Seks Praktykant
Niedawno się zapisałam na forum. Przede wszystkim czytałam. Ośmielona waszymi opisami... . Też mam kilka. Chyba najbardziej mnie kręci gra w karty. Mój facet przegrywa mnie w karty i muszę spełnić życzenia graczy. Taki trochę gangbang. Oczywiście mam wiele scenariuszy: od seksu grupowego, po robienie loda po kolei, pod stołem itd. Może kiedyś...
Bukkake też? 😁😉
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Mam ochotę zabawić się w napaloną uczennicę i nauczyciela ;) Najpierw, gdy by mnie wywołał do tablicy, to wypięła bym się mocno, i pisząc na tablicy masowała bym się po dupci ;) A gdy wracam do ławki, to gdy jestem już obok niej, kładę się na niej brzuchem, rozsuwam nóżki na boki, zerkam na niego kusząco, i przygryzam usta, a on podchodzi do mnie, daje mi mocnego klapsa, smyra mi cipkę, a potem nazywa mnie małą kurwą, i mruczy, że mnie ostro zerżnie, po czym zaspokaja się we mnie 🤤🤤🤤
 
Mężczyzna

ttt3

Cichy Podglądacz
U mnie na osiedlu jest małżeństwo (40+) ,są bardzo bogaci , ona blondynka, napompowane usta, zrobione cycki, no i botoks na twarz , Ale jest bardzo sexowna.i Fantazjuje by wyruchać ją w jej domu gdy jej mąż jest w pracy a na koniec spuścić się na jej twarz
 
Mężczyzna

moszyn

Cichy Podglądacz
Mam duza chec ubrac sie w rozowe szpile, biale kabaretki i rozowa siateczke na cycuszki, zalozyc opaske z kroliczymi uszami, i najpierw bym bardzo chciala, zeby mnie ktos przelecial mocno w dupcie przy scianie, spust do dziureczki, potem bardzo chcialabym zrobic dobrze facetowi, zeby poczuc, jak smakuje, i spust na moja buzke, potem bym bardzo chciala, zeby mnie facet wybolcowal na pieska w cipeczke, mocno, szybko i gleboko, i spust na moja dupcie, a potem znowu lodzik na kolankach, zeby poczuc na jego pale smak mojej cipuni, i spust na moje cycuszki ;)
Mega!!! Skarbie uwielbiam takie zabawy ale do tego ubierz różowe stringi koronkowe i oddaj sie w calosci mi
 
Mężczyzna

Cioban

Cichy Podglądacz
Jakoś bez większych fantazji, położył bym się na łóżku. I tak na leniucha oddałbym się atrakcyjnej kobiecie , co by się mną zajechała. Taki namiętny lodzik z wytryskiem w ustach lub napalona , deczko agresywna kowbojka 🤤
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry