• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

Delishia

Podrywacz
Na zabawę w rozpaloną dziweczkę, która czeka na jednego z ulubionych klientów, w końcu on przychodzi, mruczy, że ma mega ochotę mnie wyruchać, siadamy na fotelu, ja tyłem do niego, na jego kolanach, całuje mi kark, smyra mi suteczki, i mruczy, że tak mnie wyrżnie, że będę go w sobie czuła bardzo długo, smyram się po spragnionej cipuli, on we mnie mocno wjeżdża, jęczę zachwycona, mówi do mnie, że uwielbia, gdy tak chętnie daję mu się ruchać, odchylam głowę na bok, i jęczymy sobie do uszek 😍
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Na zabawę w rozpaloną dziweczkę, która czeka na jednego z ulubionych klientów, w końcu on przychodzi, mruczy, że ma mega ochotę mnie wyruchać, siadamy na fotelu, ja tyłem do niego, na jego kolanach, całuje mi kark, smyra mi suteczki, i mruczy, że tak mnie wyrżnie, że będę go w sobie czuła bardzo długo, smyram się po spragnionej cipuli, on we mnie mocno wjeżdża, jęczę zachwycona, mówi do mnie, że uwielbia, gdy tak chętnie daję mu się ruchać, odchylam głowę na bok, i jęczymy sobie do uszek 😍
Może opowiemy dalszą część.
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Z chęcią zrobiłbym kobiecie masaż karku i pleców, wkładając jej głęboko sztywną dzidę głęboko w usta. Następnie przeszedłbym do masażu łydek i ud, na pośladkach kończąc. Przyłożyłbym Panią na plecy i zaczął masować muszelkę. Najpierw powoli delikatnie, aby po chwili wsunąć dwa środkowe paluszki do srodka w poszukiwaniu punktu G, koncentrując się na nim doprowadziłbym niewiastę na szczyt przypieczętowany squirtem samemu dochodząc w jej ustach😍
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Ja bym mial ochote na seks w parach, nie tyle zeby sie wymieniac partnerami ale robic to obok siebie. Od dobrych znajomych padla taka propozycja ale narzeczona nie chce sie zgodzic
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry