• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

MrFabian12

Nowicjusz
Mam ochote być związny (ręce, nogi i szyja) przez hindusa lub egipcjana i zostać ostro wydymanym w dupe, z obfitym spustem do ust. Chciałbym żeby mi jednocześnie dupe biczował kiedy jestem penetrowany
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Cześć..
Mam pytanko.
Niedawno przytrafiła mi się sytuacja związana z moją znajomą i nie wiem jak ją ocenić.
Może to nie jest związane z poruszanym tu tematem ale podobnego nie znalazłem.
Byłem u Niej na kawie,siedzieliśmy na tarasie,we dwoje ,naprzeciw siebie.
Ona była w spódniczce przed kolana.
Jakoś
za bardzo nie starała się zakrywać swoje wdzięki ,często przebierala,zmieniała ułożenie nóg,było widać jej majtki.
I teraz nie wiem czy robiła to specjalnie czy może taki ma sposób bycia,zachowania.
Co o tym sądzicie???
 
Mężczyzna

MrFabian12

Nowicjusz
Cześć..
Mam pytanko.
Niedawno przytrafiła mi się sytuacja związana z moją znajomą i nie wiem jak ją ocenić.
Może to nie jest związane z poruszanym tu tematem ale podobnego nie znalazłem.
Byłem u Niej na kawie,siedzieliśmy na tarasie,we dwoje ,naprzeciw siebie.
Ona była w spódniczce przed kolana.
Jakoś
za bardzo nie starała się zakrywać swoje wdzięki ,często przebierala,zmieniała ułożenie nóg,było widać jej majtki.
I teraz nie wiem czy robiła to specjalnie czy może taki ma sposób bycia,zachowania.
Co o tym sądzicie???
Mi sie wydaje ze specjalnie to robila zeby przyciagnac ci uwage
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Czy niewygodnie,chyba nie.
Zastanawia mnie to że,siedziała na wprost mnie i normalnie kobieta w sukience nogi układa na skos ,żeby nic nie było widać,a tu zgoła odmienna sytuacja.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Czy niewygodnie,chyba nie.
Zastanawia mnie to że,siedziała na wprost mnie i normalnie kobieta w sukience nogi układa na skos ,żeby nic nie było widać,a tu zgoła odmienna sytuacja.
Gdyby usiadła na wprost mnie, stopy oparła na krawędzi krzesła, już bym nie był w stanie myśleć, natomiast tu, nie mam pojęcia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry