• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja szwagierka mnie podrywa.

Mężczyzna

Rados

Cichy Podglądacz
Szwagierka to tak jak zakazany owoc, ale smakuje niebiańsko, miałem okazję to sprawdzić, nikt tego nie wie do dziś, nie daliśmy po sobie poznać że coś jest między nami, ale zawsze jak się Kochamy to wióry lecą jak u nastolatków, sex z naszymi partnerami jest bo jest ale nie ma w sobie tego czegoś, tutaj puszczamy wodze fantazji i nie mamy oporów przed nowym, moja żona pracuje dużo w delegacji,Szwagier pracuje w Norwegii więc też nie ma go często, a zaczęło się od tego że pewnego dnia nakryłem ją jak się zaspokajała w sypialni u teściów, było to bardzo dla niej krępujące bo zauważyła mnie dopiero kiedy byłem metr od łóżka, napajalem się widokiem nagiej kobiety robiącej sobie dobrze wibratorem, na początku o mało co że wstydu się nie spaliła, pytała co ja tu robię, że powinienem odrazu wyjść, ale ja nie miałem zamiaru tego zrobić, zanim dalsze słowa wypowiedziała już byłem rozebrany z napalonym penisem, Ewa pozwól że skończę to w naturalny sposób i wskoczyłem do niej kładąc ją tak by odrazu wejść w nią, czułem że się musiała trochę popierać i powiedzieć że nie ale nagle bez oporów wszedłem w nią, zaczęliśmy się całować, piescilem jej piersi ona moje plecy głaskała, nogi jej oplotły mnie i zaczął się festiwal, zmienialiśmy pozycję jak szaleni, mówiliśmy bez skrępowania co druga strona ma zrobić, każda cząstka nas miała zaspokojenie, po orgazmie się piescilismy by na nowo móc kontynuować tę chwilę, trwało to kilka godzin, musieliśmy przerwać gdyż teściowie wracali z pracy, wieczorem odwiozłem ja do domu już od progu zaczęliśmy ponownie zatracać się w sexie, ponownie Kochaliśmy się jak dzikusy, teraz jak wszyscy są w domu to nie możemy się doczekać kiedy znów się spotkamy, Szwagier nie miał okazji zaliczyć każdej dziurki, moja żona też, i najlepsze że lodzika do końca mi robi zawsze a jemu nie chociaż moja żona robi też ale szwagierka jest lepsza, planujemy wszystkie swoje fantazje erotyczne spełnić, trójkąty, gang bang, zaliczyć czworokąt z ciemnoskóra parą, być może spełnimy to czas pokaże, a czy mamy wyrzuty sumienia? No i tak i nie, to tylko sex, dzięki temu nasze rodziny nie mają co się bać o rozwody czy jakieś inne problemy, a najlepsze jest to że ona z mężem i ja z żoną kochamy się w gumkach a sami bez, szkoda że nikt nie dowie się o tym, że zawsze musimy pamiętać aby nie wybuchnąć w gronie najbliższych, wspólne wakacje są też podchodami aby nikt nas nie nakrył, i byśmy spełniali fantazję,
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Mnie nigdy nie kręciła szwagierka, mimo, że jest podobna do mojej żony. Jednak sporo starsza, ale ponoć w kwiecie wieku była 10/10. Jednak kiedyś siedziała przy mnie i tak ewidentnie ocierała się swoimi całkiem sporymi piersiami o mnie. W tedy jakoś nawet mi się to spodobało. Jednak jakoś wielkiego fetyszu na nią nie mam.
 
Mężczyzna

Mareczek12345

Cichy Podglądacz
Mnie nigdy nie kręciła szwagierka, mimo, że jest podobna do mojej żony. Jednak sporo starsza, ale ponoć w kwiecie wieku była 10/10. Jednak kiedyś siedziała przy mnie i tak ewidentnie ocierała się swoimi całkiem sporymi piersiami o mnie. W tedy jakoś nawet mi się to spodobało. Jednak jakoś wielkiego fetyszu na nią nie mam.
Siema ile ty masz lat a ile szwagierka 😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry