• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Minetka - dziewczyny, jak ją dobrze zrobić?

Harry

Cichy Podglądacz
Minetka to coooś faaaantastycznego !! NIestety Moja żonka nie bardzo lubi ani minetki jak jej robie a ni nie robi mi gałki mówi ze sie czuje nie zrecznie! :( najlepiej połozyc sie i lezec jak kłoda !! dobrze za mam do tego kolezanke!!! mmm kocham jak podczas minetki soooki leca po brodzie a drążę mooocniej i bardziej mmm trochę się rozmarzyłem !! może jest jakaś pani chętna??
 

SEoKSik

Cichy Podglądacz
Mnie bierze na robienie minetki mojej dziewczynie przeważnie po alko, a normalnie zależy jak mnie najdzie ochota ;P
 
G

gatentud

Guest
Ja uwielbiam robic minetke i mojej tez to pasuje szybko dochodzi :) Niestety w druga strone o lodzika ciezko bardzo sporadycznie jak ja naleci ochotka na to ostatnio pol roku temu
 

SexWibracje

Nowicjusz
Może w takim razie warto porozmawiać z partnerką i zapytać dlaczego nie che Cie pieścić oralnie,być może ma konkretny powód o którym wstydzi lub boi się powiedzieć. Pamiętaj,że tutaj podstawą bezie szczerość z obu stron:)
 

esiekkk

Cichy Podglądacz
Od zawsze fascynowała mnie każda kobieca cipka. Jeżeli tylko jest zadbana i świeża mogę lizać, ssać, pieścić godzinami :) zlizywać każdą kropelkę wypływającego z niej soczku. Wystarczy że tylko lekko dotknę, a nawet spojrzę, lub poczuje jej zapach i jestem podniecony do granic wytrzymałości :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
chciałbym wylizać kilka na raz :)
kocham minetkę, kiedyś lizalem dziewczynę całą noc , że 30 razy
była taka śliczna i podniecająca , że tylko parę razy liznąłem i spusciłem się w gatki...
Marzę o ślicznej młodziutkiej ok 17l pysznej cipce
I wtedy liżę bez końca , tażam się w jej soczku a ona masturbuje moją twarzą
mniam
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja uwielbiam wylizywać małżonkę. Na szczęście ona też to lubi :) Choć ostatnio muszę uważać, by w grze wstępnej się za bardzo nie rozpędzać, bo nie dość, że dochodzi, a jak to jest późny wieczór, to może nie mieć ochoty na więcej, a dwa, jak tak dochodzi (ostatnio) bez wypełnia pochwy moją osobą, to mówi, że jej się tak mięśnie napinają, że ją lekko boli i woli dochodzić na mnie. W ogóle mineta to najszybszy i najpewniejszy u nas sposób, żeby ona doszła. Choć nieraz pamiętam, że lizałem tak długo, że już mnie szczęka i język bolały a orgazmu nie było :) było trzeba zmienić pozycję ;)

Co do zapachu, to zapach muszelki zwyczajny uwielbiam. Jak ma okres smakuje inaczej, nie przeszkadza mi to. najmniej fajnie, jak jesteśmy w 69 i nieraz (rzadko) chyba sobie 2. dziurki nie domyje, tego zapachu za bardzo nie lubię, ale nic nie mówię, i robię swoje. Pewno byłbym w stanie jej obie dziurki wylizać i byłyby czyste, ale ona mi na to nie pozwala. Niejmniej to mały dyskomfort, który mnie nigdy nie zniechęca. Jak mam więcej siły, to lubię przerwać zwyczajny stosunek na trochę oralu, żeby potem wrócić do zwyklejszej penetracji. Czym dłużej tym lepiej :)

Żona po kilku latach też coraz bardziej polubiła pieścić moją pałkę i rękami i ustami/językiem. Nigdy się nie brzydziła, ale jakoś jej na początku do tego nie ciągnęło, ale jak jesteśmy w 69 to zawsze chwyta i liże, a i jak poproszę, żeby tylko ona "pracowała" to też nie ma nic przeciwko.

W ogóle ja to bym wszystko jej wylizał, stopy, oczy, szyję, piersi, pośladki, uszy, tylko musi być nieźle napalona, by mi się tak dawała wylizywać wszędzie, bo wcześniej to nie lubi być śliniona.

Jak robię minetę, to zaczynam delikatnie, powoli, liżę od pochwy do wzgórka łonowego i spowrotem, trochę urozmaiceń też, possać każdą wargę. lekko w pochwie. ale z czasem całym szerokim językiem góra i dół, szeroko i daleko. Nigdy się nie skupiam na samej łechtaczce, choć mogę na początku koło niej delikatnie zakrążyć. Staram się prócz łechtaczki jak największoą powierzchnię ciała naraz pieścić.
 
A

Anika

Guest
Artois, nie wytykaj języka bo ci... wiadomo co kto zrobi ;P
No chyba że to jakaś zagadka pt. "kto pierwszy znajdzie włocha na języku" :p:p:p
.
.
.
Zgaduję, że wszyscy będą ostatni do szukania :cool:
 

Wodnik

Cichy Podglądacz
Hmmm jak ?o to jest pytanie ... Ja osobiście uwielbiam to robić, jedną z opcji jest, jak partnerka siada na twarzy i powoli nadaje tempo. Oczywiście mój języczek robi to też po swojemu... ważne są także dłonie, one zawsze są pomocne, lubię dotykać w tym czasie biodra, tyłek, piersi... dłonie muszą dopasować się do ruchów partnerki.

No fajnie także jest, gdy partnerka leży sobie w wygodnej pozycji, a ja zjeżdżam z języczkiem coraz niżej... tam powolutku całusy na udach i wzgórku łonowym ( O uwielbiam to miejsce) języczek musi robić to samą końcóweczką tak, aby był delikatny i dotykał punktowo i bardzo powoli. Dłonie oczywiście na całym ciałku kobiety... moja partnerka lubi jak jedna dłoń leży na wzgórku właśnie. No a w miarę rozwoju i wyczucia ruchów bioder przyspieszam i robię to większą powierzchnią języka. W tym czasie do pomocy przychodzą paluszki, choć czasem sam język wystarcza.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
jeśli mogę się wypowiedzieć, to chyba kluczem do sukcesu będzie spokojne i dobre "ciumcianie" nigdy tego nie robiłem na odwal się i szybko, zawsze spokojnie, z przejęciem oraz bez pośpiechu, by powoli aczkolwiek do jakiegoś sukcesu dojść w tym temacie by kobieta miała orgazm, sam fakt w ogóle bycia między nogami kobiety mnie zawsze kręcił ;)
 

Asiusia79

Cichy Podglądacz
dziś robiłem minetke kobiecie, zaczałem lizac jej cipke ale jakos ja z tego powodu przyjemności nie czułem, jak mam ja lizac, bo tylko lizałem powierzchownie a nie pchałem jezyka w pochwe,
dziewczyny- jak mam jej to robic?

ona mi zrobiła loda ale tez bez rewelacji mhm
Powiem z doświadczenia.....Żaden facet nigdy tak nie zrobi minetki jak kobieta.....😊😊😊. Ja to wiem.
 

Opermr

Cichy Podglądacz
Powiem z doświadczenia.....Żaden facet nigdy tak nie zrobi minetki jak kobieta.....😊😊😊. Ja to wiem.
Uf aż myśli same się kosmacą :p myślałem że ta sama reguła tyczy się mężczyzn ale doświadczyłem że nieznajomy nie zrobi mi tak dobrze jak moja żona która wie co gdzie i w jaki sposób mnie jara...
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Nie ma uniwersalnego sposobu na każdą kobietę...To co jedną akurat doprowadzi do orgazmu może wcale nie zadziałać na drugą, bo potrzebuje zupełnie innej stymulacji. Ja od minetki nie dojdę, ale dojdę np. jak docisnę łechtaczkę od kolana mojego faceta i będę się o nie ocierać. Jęzorem tak jej nie dociśnie. Ale jak ma ochotę ją wylizać nawąchać się jej zapachu, czy wylizać z soków, to chętnie mu ją daję.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry