• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Minetka - dziewczyny, jak ją dobrze zrobić?

Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Osobiście uwielbiam robić minetkę i właśnie za każdym razem odkrywać te czułe miejsca gdzie mimika zdradza dyskretnie co i jak, a potem to już tylko się znęcać nad ofiarą xd
Średnio 3 godziny po kąpieli kiedy zaczyna łapać aromat nie jestem w stanie oprzeć się takim pokusom :)
 
Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
Przecież to jest chyba tak jak z każdą częścią współżycia czy to podczas seksu czy też w codziennym życiu... Jak chcemy komuś sprawić przyjemność to obserwujemy, sprawdzamy reakcje... Kupując prezent sprawdzasz co oto lubi, co go kręci, co sprawi przyjemność... Podobnie jest podczas seksu... Sprawdzasz co lubi drugą stroną, obserwujesz reakcje, bawisz się w odkrywcę... A jak już wiesz to działasz... A druga sprawa to, to że każdy z nas jest inny... I czasem lubimy nieco inaczej, więc tylko obserwacja i testowanie... To tak z mojej strony🤪
 
Mężczyzna

zbyniu1981

Nowicjusz
Seks oralny wcale nie musi być przyjemny dla dwóch osób. Zazwyczaj jest przyjemny dla jednej ze stron. Mineta na pewno wiąże się z przyjemnymi odczuciami dla kobiety, ale wcale nie musi podniecać mężczyzny, który ją zadowala. I na odwrót - wiele kobiet nie lubi robić loda facetowi, ale robi to dlatego, aby jemu było dobrze. A czy wy przypadkiem nie jesteście początkujący w tej materii? Bo Twój post brzmi trochę tak, jakbyście obydwoje nie za bardzo wiedzieli, co robić - skoro było "bez żadnych rewelacji". Na pewno musicie trochę poćwiczyć - trening czyni mistrza ; ) Co do minety to mam jedną radę - żeby skupiać się na najbardziej wrażliwej części kobiecych genitaliów, czyli oczywiście na łechtaczce, wykonując ruchy zróżnicowane pod względem siły nacisku języka i jego ruchliwości. To będzie przyjemne dla niej, ale czy dla Ciebie też? - tego nie wiem. "Cieleśnie" być może nie, ale może to dać poczucie "dobrze wykonanej roboty" i satysfakcję, że potrafisz zadowolić kobietę najlepiej jak się da ; )
czysta prawda wie co pisze
 
C

col. Greg

Guest
Seks oralny wcale nie musi być przyjemny dla dwóch osób. Zazwyczaj jest przyjemny dla jednej ze stron. Mineta na pewno wiąże się z przyjemnymi odczuciami dla kobiety, ale wcale nie musi podniecać mężczyzny, który ją zadowala. I na odwrót - wiele kobiet nie lubi robić loda facetowi, ale robi to dlatego, aby jemu było dobrze. A czy wy przypadkiem nie jesteście początkujący w tej materii? Bo Twój post brzmi trochę tak, jakbyście obydwoje nie za bardzo wiedzieli, co robić - skoro było "bez żadnych rewelacji". Na pewno musicie trochę poćwiczyć - trening czyni mistrza ; ) Co do minety to mam jedną radę - żeby skupiać się na najbardziej wrażliwej części kobiecych genitaliów, czyli oczywiście na łechtaczce, wykonując ruchy zróżnicowane pod względem siły nacisku języka i jego ruchliwości. To będzie przyjemne dla niej, ale czy dla Ciebie też? - tego nie wiem. "Cieleśnie" być może nie, ale może to dać poczucie "dobrze wykonanej roboty" i satysfakcję, że potrafisz zadowolić kobietę najlepiej jak się da ; )
Justine, wspaniałe, krótkie szkolenie, oby wiecej takich nauczycielek!
 
C

col. Greg

Guest
Czasem te sygnały są mylace i nie wiadomo co zrobic, żeby było bardziej jasne powinno sie powiedzieć takiemy niekumatemu np: nie mlaskaj!, albo nie mlaskaj tylko liż, albo cuuśś.... no nie wiem.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Ada ma racje - kobiety sa rozne. Niektore wystarczy troche posmyrac jezykiem i dochodza. Za to moja zona… 10-20 minut oralnej przejmnosci plus palce stymulujace obie dziurki. Nawet jak ktos nie lubi to polecam czerpac satysfakcje z doprowadzania kobiety. A moja czesem wytrysnie takze podwojny bonus.
Obserwacja partnerki tez nie zawsze dziala bo moja obecna zaczyna dawac jakies znaki ze jej dobrze na 5sek przed orgazmem. W ogole mi nie pomaga…
Ale wniosek jest taki, ze im wiecej mezczyzna zaspokaja oralnie kobiete tym jest lepszy, takze do pracy!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry