• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

fanpończoch

Nowicjusz
No w spoczynku to koło 11, probowałem standardowe ale są nie do wytrzymania i krew odcinają. Muszę zakupić jakiś model dla większych ptaszków. Co do dild i wibratorów to planujemy zrobić zakupy na święta, może nie większe bo to pierwsze nasze tego typu zabawki ale coś próbować będziemy.
Zawsze lepiej mieć większą klatkę. A widok jak kobiet bawi się dildem bądź wibratorem - polecam!
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Wszystko zależy od typu i dopasowania pasa cnoty. Kiedyś nosiłem CB-3000 i to było piekło. Nie dało się z tym chodzić wygodnie ani spać. Okrągły ring i plastikowe bolce dźgające w podbrzusze przy każdym siadaniu, wymyślił chyba sadysta. Wytrzymywałem w tym maksymalnie półtora tygodnia. W końcu to dziadostwo pękło. Teraz mam chińską podróbkę markowego stalowego pasa cnoty, bardzo dopasowaną, wykonaną porządnie i wygodną. Niemal tego nie czuć, kiedy się chodzi. Od biedy można jechać na rowerze, tylko trzeba uważać na wybojach. Śpi się też wygodnie. Ogólnie im dłużej nosisz pas cnoty, tym ciało bardziej się do niego przyzwyczaja. Ja noszę go już na stałe, jak ustaliliśmy z żoną. Ściąga mi go co dwa tygodnie do dokładnego mycia oraz w razie potrzeby na seks.
A z żoną to tak. Seks się kończy natychmiast po tym, jak żona ma orgazm. Jeśli chce, że bym w nią wszedł członkiem, co dzieje się bardzo rzadko, muszę wycofać się przed wytryskiem, a ją doprowadzić do orgazmu w inny sposób. Czasem mam tylko w niej być i nie poruszać się, a ona zaciskając cipkę na mnie, dochodzi. Jest to trudne, ale już się nauczyliśmy. Po wszystkim muszę wrócić do klatki sam niezaspokojony. Długo trwa zanim mi opadnie, czasem muszę obejrzeć jakiś film, żeby podniecenie opadło i dopiero wtedy wracam do klatki. Zwykle podczas seksu jestem w pasie cnoty, a żonę doprowadzam ustami i palcami, bywa że dildem.
Ja tylko żonie robię manetkę teraz mam pas cnoty założony od października do sylwestra . Sexu prawdziwego nie miałem od 2003 roku tak postanowiła moja żona lubi oral .Dla mnie nagrodą jest to że mogę wylizać żony myszkę
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Pas cnoty zmienił swoje znaczenie na przestrzeni lat to prawda. Teraz to zabawa erotyczna zaś kiedyś zabezpieczenie przed bękartami.

- - - Zaktualizowano - - -

Dla nie wtajemniczonych jak takie urządzenie wygląda wrzucam swoje. Czy któryś z was Panowie ma zdjecia swojego pasa?

Ja noszę i sexu mam zero a żona kiedy chce to Jej wylizuje cipkę.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ja tylko żonie robię manetkę teraz mam pas cnoty założony od października do sylwestra . Sexu prawdziwego nie miałem od 2003 roku tak postanowiła moja żona lubi oral .Dla mnie nagrodą jest to że mogę wylizać żony myszkę
17 lat z jedna Dominą?
Nieprawdopodobne, ale skoro piszesz, ze tak jest...

Obrazek z Twojego klimatu - źródło wiki.de

330px-CSD_2006_Cologne_BDSM_04.jpg
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W celu osiągnięcia psychicznej i seksualnej satysfakcji, mru.
Czymś w rodzaju psychicznego poczucia ładu, bezpieczeństwa i spokoju, bo jest KTOŚ, kto poprowadzi przez życie, a komu należy służyć aż do końca.
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
@fanpończoch @Eunuch ale Was podziwiam, Panowie! 😳
Serio. Chapeau bas.
Bardzo fajnie jest wylizać kobiecie cipkę a mój ptaszek niema prawa nawet stanąć. Mając wacka w pasie cnoty i żony majtki założone to jestem w 7 niebie, to mogę cały wieczór pieścić żonę i lizać Pani stopy. Żona powiedziała że najlepiej jakbym został wykastrowany, mnie się ten pomysł bardzo spodobał. Trudno znaleźć fachowca który by mnie wykastrował. Narazie pozostaje pas cnoty w którym jestem prawie eunuchem.
17 lat z jedna Dominą?
Nieprawdopodobne, ale skoro piszesz, ze tak jest...

Obrazek z Twojego klimatu - źródło wiki.de

I tak powinno być:)
Pani Heleno taka Żona to skarb, mam nadzieję że szybko Pani wraca do domu i rozkazuje swojemu partnerowi wylizać cipkę po stosunku aby poczuł prawdziwego sexu. Ja marzę o takim układzie tylko żona nie chce mnie doprawić rogów,a może doprawia mnie rogi tylko o tym mnie nie mówi
 

Helena57

Nowicjusz
Bardzo fajnie jest wylizać kobiecie cipkę a mój ptaszek niema prawa nawet stanąć. Mając wacka w pasie cnoty i żony majtki założone to jestem w 7 niebie, to mogę cały wieczór pieścić żonę i lizać Pani stopy. Żona powiedziała że najlepiej jakbym został wykastrowany, mnie się ten pomysł bardzo spodobał. Trudno znaleźć fachowca który by mnie wykastrował. Narazie pozostaje pas cnoty w którym jestem prawie eunuchem.



Pani Heleno taka Żona to skarb, mam nadzieję że szybko Pani wraca do domu i rozkazuje swojemu partnerowi wylizać cipkę po stosunku aby poczuł prawdziwego sexu. Ja marzę o takim układzie tylko żona nie chce mnie doprawić rogów,a może doprawia mnie rogi tylko o tym mnie nie mówi
Namawiaj ! życie przed Wami ....Oglądaj z Nią filmy ,czytaj opowiadania
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry