• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja dziwnymi rzeczami - wasze pomysły

Mężczyzna

Ayane

Cichy Podglądacz
Mam Nadzieję Że Tył Butelki 👀 Bo Przód To Jakiś Żart 😆A Ogórki Są Zawsze Chude, Lepiej Zukini AlBo Bakłażanka 😈
Cukinia też była, ale o ile ogórek można bez gumki , tak cukinia tylko w gumce. Ma szorstką skórkę :) a bakłażana nie próbowaliśmy - to już "duże" wyzwanie ;)
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
A co będę daleko takich pomysłów szukał😅😁. Wyklepane dzisiaj rano, nie kosztowały nic, opakowania po zużytych w nocy żelach, i prezerwatywy które dostałem, a i tak nigdy bym nie wykorzystał

 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
A co będę daleko takich pomysłów szukał😅😁. Wyklepane dzisiaj rano, nie kosztowały nic, opakowania po zużytych w nocy żelach, i prezerwatywy które dostałem, a i tak nigdy bym nie wykorzystał

Po Co Ty Te Śmiecie Jeszcze Kupujesz 🤣🤣🤣 Kup Sobie Crisco & X-Lube 💁‍♂️A Będziesz Mógł Robić Własny Żel I Ile Chcesz Z Samej Wody 🤦‍♂️
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Ciekawy temat...
Moja naj dziwniejsza rzecz to była masturbacja cewki moczowej wkładem od długopisu albo patyczkiem higienicznym, mnie dziwne to była skórka z banana albo wydrążony ananas.
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Dmuchany rękawek do pływania. W ogóle lubię masturbacje na dmuchanej piłce plażowej albo seks na materacu lub fotelu dmuchanym.
 
Mężczyzna

Arno45

Nowicjusz
Dmuchany rękawek do pływania. W ogóle lubię masturbacje na dmuchanej piłce plażowej albo seks na materacu lub fotelu dmuchanym.
To mi przypomina próby dawno temu z imitacja cipki przy zabawie, nadmuchane gumowe rękawiczki, niedopompowane piłki, co kończyło się częstymi otarciami, ale chłopięce zabawy były pomysłowe.
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
To mi przypomina próby dawno temu z imitacja cipki przy zabawie, nadmuchane gumowe rękawiczki, niedopompowane piłki, co kończyło się częstymi otarciami, ale chłopięce zabawy były pomysłowe.
No dokładnie. Natomiast same dmuchane zabawki mnie kręcą np. siadanie na nich ujeżdżanie.
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
Ja raz jako dilatora do cewki użyłem pędzelka do farb, plastikowa rączka, trochę żelu i wszedł chyba na dobre 10cm. A próbowałem też w roli dildo od tyłu marchewek, perspirantu w kulce, (wszedł prawie cały) i opakowania po tabletkach plusssh tych do rozpuszczania.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry