• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja dziwnymi rzeczami - wasze pomysły

Mężczyzna

TomaszWroPL

Seks Praktykant
Zastanawiałem się, czy mężczyzna może się zadowolić przy użyciu czegoś z wibracjami.
Ależ oczywiście że tak. Jest cała masa masturbatorów wibracyjnych, zazwyczaj z wieloma trybami i siłą wibracji. Wśród nich są takie typu "hands free", czyli nakładasz na penisa, włączasz wibracje i urządzenie pracuje samo, nawet nie trzeba go trzymać w rękach. A jak będziesz go trzymał na wysokich wibracjach w momencie orgazmu no to już w ogóle kosmos.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja mam świra na temat wkładania penisa we wszystko w co się bezpiecznie da. Np w uchwyty/otwory nożyczek - fajne, bo nie czuć swojego dotyku,
Otwory w deskach do krojenia
W butelki z większymi otworami, np. jakieś kefiry, mleka itp

Albo wkładanie czegoś w cewkę, np.
Pędzelki do malowania, oczywiście od rączki jeśli jest dobrze lakierowana,
Kredki niektóre są super gładkie od końca, niektóre mają 8mm niektóre 9mm, to max ile wejdzie u mnie.
Niektóre plastikowe pióra do pisania i długopisy, przy ajmniej kawałek wejdzie jeśli się zwężają.

W tyłek, to oprócz dildo i masazerow wkładałem węższe dezodoranty, ale to się boje że wpadnie i nie polecam.
Rączki od wkrętaków jeśli obłe i gładkie, i jeszcze w woreczku foliowym albo kondomie i jakieś lubrykant, ale też nie polecam, bo można sobie coś uszkodzić i go tam zostawić 😅

Na szczęście ja wypadków w tym nie miałem.

Jedyne co przesadziłem, to jeszcze dość miękkim penisem dotykałem raz do szlifierki oscylacyjnej, było super przyjemnie, ale potem dostałem na tyle twardego wzwodu, że jednak ten drobny papier ścierny na krawędziach styku z członkiem przetarł naskórek i leciutko krwawiłem. Ale wibracje były zajebiste 🤣🤩 może jeszcze spróbuję bez papieru i może w prezerwatywie 😅

Pewno było tego więcej, to jak mi się przypomni to dopiszę.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Przypomniały mi się jeszcze kasztany analne. Takie świeżo zebrane jeszcze śliskie i obłe, tylko małe, z takiego drzewa że same małe kasztany były i je z lubrykantem do zadka. Super stymulacja prostaty. Świetny orgazm - z ręcznej robótki, a potem wyciąganie ich dość szybkie. Bałem się je zostawiam na dłużej, żeby się nie rozmoczyly, czy jakieś reakcji alergicznej nie zrobiły.

Już dwa razy to próbowałem i fajne. Ale pewno jakieś profesjonalne kulki by to też zapewniły 😅 ale nie mam
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Przypomniały mi się jeszcze kasztany analne. Takie świeżo zebrane jeszcze śliskie i obłe, tylko małe, z takiego drzewa że same małe kasztany były i je z lubrykantem do zadka. Super stymulacja prostaty. Świetny orgazm - z ręcznej robótki, a potem wyciąganie ich dość szybkie. Bałem się je zostawiam na dłużej, żeby się nie rozmoczyly, czy jakieś reakcji alergicznej nie zrobiły.

Już dwa razy to próbowałem i fajne. Ale pewno jakieś profesjonalne kulki by to też zapewniły 😅 ale nie mam
Polecam kulki gejszy 😊
 
  • Like
Reactions: tpo
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Wspólna masturbacja na kamerkach Masturbacja 0
syberia Wspolna masturbacja Whatssap tylko kobiety Ogłoszenia 0
T Masturbacja Masturbacja 0
grubaska Masturbacja Porady seksualne 3
B Masturbacja analna. Pytanie do facetów Masturbacja 6

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry