• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Uwielbiam te nasze dwuznaczności z Magdą...słówka typu: "zrobisz mi","obciągnięte","gumką" :).
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Pracownicy,którzy zignorują ten "atut" naszej Królowej mogą być potem surowo dyscyplinowani 😁.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Jak się przyjemnie zrobiło...i te grzeszne myśli...:)
Uważaj "Fematex" zamówił w Chinach system opto-elektroniczny śledzący linie wzroku. Ma być testowane w firmie, a potem na ulicach i innych miejscach publicznych. Ma stanowić element programu ochrony kobiet przed nachalnymi spojrzeniami facetów. na razie korzystaj bo potem to wolno tylko patrzec do lini kolan kobiety. W innym przypadku uruchamia sie alarm, a wtedy........domyslasz się. Już sie więcej nie podniecisz:eek:
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Dzisiaj dupcia Szefowej też nie ułatwiała Nam zadania...te cudowne pośladki...dwa cuda...;)
Spójrz na to inaczej. nie spoglądaj osobno na każdy posladek, tylko obejmij temat całościowo. Zobaczyysz wtedy piękną, zdrową jędrną dupcie Magdy i wyobraz sobie swój nos między tymi połkulami. Możesz je rozchylic i wsadzic tam swój jęzor. korzystaj dopóki możesz. Przypominam, że masz czas do 29 maja. Powodzenia lizaczku;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Spójrz na to inaczej. nie spoglądaj osobno na każdy posladek, tylko obejmij temat całościowo. Zobaczyysz wtedy piękną, zdrową jędrną dupcie Magdy i wyobraz sobie swój nos między tymi połkulami. Możesz je rozchylic i wsadzic tam swój jęzor. korzystaj dopóki możesz. Przypominam, że masz czas do 29 maja. Powodzenia lizaczku;)
A można skosztować dupci Szefowej w kuchni? Po obiedzie na deser ;)?
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
A całowanie pośladków Magdy...ahhh.istna przyjemność...i jeszcze ściąganie tych czarnych majteczek...:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Nie...bo dzisiaj czwartek...dzień bez szpilek...Magda wtedy chodzi po swoim gabinecie tylko w pończochach...tak też masuje kutasa...;)
Ah, tak...rzeczywiście. Byłem kiedys w czwartek. Pamietam,że miałem się zaprezentowac ze swoim atrybutem. W czasie tego interviev omal nie wyrwałem poręczy mojego fotela i nie pogryzłem języka. Doznania extremalnie nieziemskie. Do usuniecia efektów duży ręcznik kapielowy🥵
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry