• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Mój język jest już wyćwiczony więc wiem jak Nim pracować,żeby Magda wyginała się na krześle :)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
A potem...wiadomo...wplotła Mi swoje dłonie w moje włosy...i dociskała do krocza...nie mogłem nic zrobić...tylko pracować językiem...:)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Następnie,zazwyczaj,Magda zmienia pozycję i klęczy na fotelu zaciskając dłonie na oparciu fotelu...😁
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
A potem...wiadomo...wplotła Mi swoje dłonie w moje włosy...i dociskała do krocza...nie mogłem nic zrobić...tylko pracować językiem...:)
No to problem ja mam przystrzyżone zgodnie z Kings Regulation do 0,5 cm, a więc jej szponki w skórę czaszki, pieprze taką rozkosz:(
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Jednak o nóżki TAKIEJ Szefowej trzeba dbać ;)
Paula powiedziała mi,że jeżeli z taką częstotliwością będziesz wychwaląl szefową to zajmą sie Tobą dziewczyny z CZD. Eletroniczny paralizator na jajkach bedzię sie uaktywnial u Ciebie jeżeli różnica między postami będzie mniejsza niz 40 min. I lepiej żebys wtedy trzymał sie czegoś stałego np. mebla. Paula uruchomiła go na Stefanie gdy podszedł do niej mniej niż półtora metra, a wiesz jaki Stefi jest wielki. Gdy uruchomiła przycisk zawył tylko wyrżnął o posadzke i yszkodził 2 kafle podłogowe. Omija ja z daleka i nie patrzy już nawet na jej nogi - tak to działa;):LOL:
A mógł ją zapytać czy ma na sobie majteczki to by nie bolało.😜
Była na tyle złośliwa, że nie pochyliła sie gdy sie zbliżał, typowa ich pułapka.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Paula powiedziała mi,że jeżeli z taką częstotliwością będziesz wychwaląl szefową to zajmą sie Tobą dziewczyny z CZD. Eletroniczny paralizator na jajkach bedzię sie uaktywnial u Ciebie jeżeli różnica między postami będzie mniejsza niz 40 min. I lepiej żebys wtedy trzymał sie czegoś stałego np. mebla. Paula uruchomiła go na Stefanie gdy podszedł do niej mniej niż półtora metra, a wiesz jaki Stefi jest wielki. Gdy uruchomiła przycisk zawył tylko wyrżnął o posadzke i yszkodził 2 kafle podłogowe. Omija ja z daleka i nie patrzy już nawet na jej nogi - tak to działa;):LOL:
A mógł ją zapytać czy ma na sobie majteczki to by nie bolało.😜
Była na tyle złośliwa, że nie pochyliła sie gdy sie zbliżał, typowa ich pułapka.
Muszę dbać o PR Szefowej...żeby kandydatów do pracy nie brakło...bo lada dzień...nowa rekrutacja...Oby kandydaci...byli odpowiedni...inaczej...Magda się wkurzy...:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Dziewczyny mnie lubią. Zawsze gdy jesteśmy w strefie monitoringu to gdy się zbliżam albo unoszą spódniczkę, pochylają sie nieco, pdnożą nóżke sygnalizując ; uważaj greg, bo będzie bolało;) Potem sprawdzają efekt pokazu dłonia i czasami prowadzą tam gdzie nie ma monitoringu:devilish:
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
A Szefowa też zapewnia Ci takie "atrakcje" ;)
Tupcio, nie jestem przcownikiem "Fematexu". Przyjmuje mnie w pomieszceniu z wyłączanym monitoringiem. Gdy wchodze ona juz jest na kolanach, albo wypięta i oparta o swoje biurko. Co Ci jeszcze ma pisać. Rozumiesz chyba jakie atrakcje mam u niej
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Tupcio, nie jestem przcownikiem "Fematexu". Przyjmuje mnie w pomieszceniu z wyłączanym monitoringiem. Gdy wchodze ona juz jest na kolanach, albo wypięta i oparta o swoje biurko. Co Ci jeszcze ma pisać. Rozumiesz chyba jakie atrakcje mam u niej
Czyli znajomość z Magdą posuwa się ;)?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry