• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Ah, tak...rzeczywiście. Byłem kiedys w czwartek. Pamietam,że miałem się zaprezentowac ze swoim atrybutem. W czasie tego interviev omal nie wyrwałem poręczy mojego fotela i nie pogryzłem języka. Doznania extremalnie nieziemskie. Do usuniecia efektów duży ręcznik kapielowy🥵
Mam nadzieję,że nogi odpowiednio rozszerzyłeś...a Magda miała odpowiedni dostęp do twojego przyrodzenia? Nie lubi tych co się opierają...:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
tupcio
Mam nadzieję,że nogi odpowiednio rozszerzyłeś...a Magda miała odpowiedni dostęp do twojego przyrodzenia? Nie lubi tych co się opierają...:)
Ok, spoko. Nie musiała stosować rozporki udowej. Paula mi powiedziała, że młody narybek jest dość impulsywny, więc nadgarstki nowych są mocowane do poręczy fotela. Gdy Magda przesuwa siatkowana pończoszke po żołędzi to maja niekontrolowane odruchy machania łapami, żeby chronic kutasa. Skrecaja sie na fotelu jak przypalane koty.Ale po 12 minutach kolesie ich wynosza zupełnie miękkich- nie mogą chodzić. Eh ta młodzież:sneaky:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio

Ok, spoko. Nie musiała stosować rozporki udowej. Paula mi powiedziała, że młody narybek jest dość impulsywny, więc nadgarstki nowych są mocowane do poręczy fotela. Gdy Magda przesuwa siatkowana pończoszke po żołędzi to maja niekontrolowane odruchy machania łapami, żeby chronic kutasa. Skrecaja sie na fotelu jak przypalane koty.Ale po 12 minutach kolesie ich wynosza zupełnie miękkich- nie mogą chodzić. Eh ta młodzież:sneaky:
Dokładnie...ehhh...coraz gorsi Ci stażyści...jakby nie wiedzieli,że Magda przejęła pełną kontrolę nad ich kutasami...niektórzy mogą nie dotrać do etapu: "Majteczki Szefowej" ;).
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Dokładnie...ehhh...coraz gorsi Ci stażyści...jakby nie wiedzieli,że Magda przejęła pełną kontrolę nad ich kutasami...niektórzy mogą nie dotrać do etapu: "Majteczki Szefowej" ;).

Po 29 maja Magda będzie decydować o tym czy jakiekolwiek majteczki będa robic na nich wrażenie. Pamietaj, że jest wolnych 6 etatów w monitoringu, gdzie pojęcie -płec męska jest niepożądane a nie przewiduje sie kobiet. Wnioski są proste;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Po 29 maja Magda będzie decydować o tym czy jakiekolwiek majteczki będa robic na nich wrażenie. Pamietaj, że jest wolnych 6 etatów w monitoringu, gdzie pojęcie -płec męska jest niepożądane a nie przewiduje sie kobiet. Wnioski są proste;)
Ale...jak to? Bez majteczek Szefowej? Cały dzień? Przecież ostatnio ogłoszono konkurs wśród pracowników-samców...trzeba ułożyć najpiękniejszy wierszyk o tyłeczku Szefowej...nagroda do odbioru w gabinecie Magdy...😁
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Ale wszystko się zgodziło...majteczki czerwone,prześwitujące...a cipeczka gładziutka...nic tylko korzystać...😄
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Dziś sobota,a Ja tęsknię za Szefową,co to może oznaczać Panie Doktorze 😆?
To oznacza, że w piątki po pracybędziesz dostawał zastrzyki w jaja tzw. neutralizatory dobowe. To Cie uspokoi. Bardzo bolesne ale skuteczne. Na widok laski w mini, dostaniesz wymiotów. Ale w poniedziałek dupcia szefowej zrobi wrażenie - spoko;):LOL:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
To oznacza, że w piątki po pracybędziesz dostawał zastrzyki w jaja tzw. neutralizatory dobowe. To Cie uspokoi. Bardzo bolesne ale skuteczne. Na widok laski w mini, dostaniesz wymiotów. Ale w poniedziałek dupcia szefowej zrobi wrażenie - spoko;):LOL:
Czyli wszystko w zgodzie z regulaminem: "Dupcia Szefowej jest number 1 😁"...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry